wordpress WAMP yüklemek Webhostinghub

En yöneticileri web sitesinde WordPress yükleme tanımak ve bu Softaculous, Simplescript, Fantastico, FTP veya diğer bazı yöntemlerle tamamlanabilir. Ancak, web barındırma çevrimiçi yüklü WordPress sahip web sitesi test için zaman ve para kaybı olabilir. yerel WordPres yükleyecek ve test ortamı olarak kullanmak tarafından Böylece hem bir localhost ortamı yaratmak olabilir.

bir PC'de yerel olarak WordPress nasıl kurulacağını anlayış eksikliği bu büyük açık kaynak yazılımların çok daha iyi kullanılmasını almak isteyen bazı geliştiriciler için büyük bir sorun olabilir. Aşağıdaki kılavuzda, hedefe ulaşmak için üç yöntemden sizi kısa istiyoruz.

wordpress WAMP ve PHP desteği Webhostinghub, biz kontrol

Burada sözü seçilmiş çözümler bilgisayarınız ve Mac WordPress kurulumu için kullanılan XAMPP, WAMP ve MAMP arasındadır. Bazı okuyucular bu yöntemlerle aşina olmadıkları için, aşağıdaki kılavuzda XAMPP, WAMP ve MAMP hakkında kısa bir tanıtım dahil olacak.

XAMPP Kullanarak WordPress yükleyin

XAMPP Apache sunucu, MySQL veritabanı, PHP ve Perl oluşan ücretsiz bir çapraz platform web sunucusu yazılımı paketidir. Gayet Windows, Linux, Solaris ve diğer birçok işletim sistemleri ile entegre edilmiştir. Kullanılabilirlik yüksek seviyesine bilgisayar sayesinde WordPress yüklemek yardımcı olmak için burada seçilir.

XAMPP indirmek için nerede ApacheFriends.org erişim ve burası. Üç sürümleri aşağıdaki kılavuzda Windows için XAMPP seçmek aralarında Windows işletim Linux OS ve OS X, için kullanılabilir. otomatik indirmeye başlamak için tıklayın ve bu ağ koşullarına göre dakika onlarca sürmelidir.

Az önce bilgisayarınızda indirildikten yükleyici dosyasını başlatın. Bir Soru kutusu açılır ve yükleme işlemine devam edip etmeme ister beri tıklayın "Evet" ve XAMPP kurulum sihirbazı geliyor. İstendiğinde "İleri" adımı gidin.

Sunucu ve program dilleri açısından, seçim için çeşitli bileşenler mevcuttur. Yüklemek istediğiniz bileşenleri kontrol edin ve o size kalmış. bu ayarda herhangi bir değişiklik yapamaz, böylece Apache ve PHP varsayılan olarak kontrol edildi. Gerektiğinde Apache ve PHP ek olarak, biz MySQL ve phpMyAdmin kontrol edin.

Ve sonra, XAMPP yüklemek için bir klasör seçmek için gereklidir. \ Xampp veya istediğiniz yeni bir tane oluşturun: Varsayılan Kopya.

Bitnami web uygulamaları için montajcılar bir dizi sağlar ve kolaylıkla, WordPress, Drupal ve Joomla gibi popüler yazılımların çok sayıda yüklemek yardımcı olur. Kontrol yürürlüğe bu işlevi yapmak "XAMPP için bitnami hakkında daha fazla bilgi". el WordPress yüklemek isterseniz, o zaman bu seçeneğin işaretini kaldırın ve bir sonraki adıma geçin.

Sonra wordpress WAMP yüklemek Ve Webhostinghub, halletmek

Her şey hazır olur beri, bilgisayarınızdaki XAMPP yüklemeye başlamak için tıklayın. Bu, birkaç dakika sürer.

XAMPP kurulum sihirbazını tamamladıktan sonra, seçeneğini işaretleyin "Şimdi Denetim Masası'nı başlatmak istiyor musunuz?" ve ardından "Son" düğmesine tıklayın.

Burada XAMPP kontrol paneline geliyor. Daha sonra Apache ve MySQL aşağıdaki "Başlat" düğmelerini tıklatın ve MySQL bölümünde bulunan "Yönetici" tıklayarak MySQL veritabanı oluşturmayı başlayın.

Otomatik olarak üstte bir dizi sekme gösterir phpMyAdmin arayüzüne açıktır. "Databse" tıklayın ve yeni bir veritabanı oluşturmak. Düzgün renkli "Aç" seçeneğiyle önce adı.

WordPress.org gidin ve bir zip dosyasını almak için WordPress'in son sürümünü indirin. Bilgisayarınızdaki bu zip dosyasını Hedef ve XAMPP> htdocs klasörüne aktarın. Ve sonra, .zip ve hazır referans için düzgün adlandırın. Burada, WP olarak WordPress klasörü adlandırın.

Bu yeni çıkarttığınız klasöre gelen wp-config-sample.php dosyası arayın ve wp-config.php adını değiştirin. ad, kullanıcı, şifre ve konak açısından, veritabanınız için size bilgi listesi gösterir gerektiği gibi herhangi bir düzenleyici, içinde wp-config dosyasını açın. veritabanı bilgisine varsayılan argümanlar değiştirin ve sonra bu dosyayı kaydedin.

Son adım localhost / WP ziyaret / ve bir WordPress karşılama sayfası olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer öyleyse, bilgisayarınıza başarıyla WordPress yüklediniz. Not, size sadece şimdi doğruladı WordPress klasör adına "WP" değiştirmelisiniz.

WAMP ile Windows Bilgisayar Install WordPress

WAMP ayrıca WampServer denir WordPress yerel kurulum için aşağıdaki kılavuzda seçilir, Windows, Apache, MySQL ve PHP, için kullanılan bir kısaltmadır. LAMP (Linux, Apache, MySQL ve PHP) farklı Linux sunucularda çalışıyor olması, WAMP, Windows sunucuları için oluşturulur. Ve şimdi, bu yazılım yığını test amaçlıdır WordPress ile site oluşturmak yöneticileri çok sayıda tarafından güvenilen edilmiştir.

Baby sitesi üzerinden WAMP en son sürümünü indirin. WAMP indirme sayfasına ve erişim "WampServer kullanarak başlat" seçeneğini tıklayın. 32 bit ve 64 bit olmak üzere, kullanıcıların 2 serbest versiyonları vardır. kişisel ihtiyaçlarına göre bir karar ver ve 32 bit sürümü bu kılavuzda seçilir.

yükleyiciyi çalıştırın ve Baby kurulum sihirbazını takip ederek bilgisayarınızdaki WAMP kurmak başlayın. Sadece XAMPP kurmak için bir yol gibi, tüm ayarları adım adım tamamlamak zorundadırlar.

Lisans Sözleşmesini kabul edin ve sonra WAMP için bir hedef konum seçin. wamp \ o gerekirse farklı bir klasör seçmenizi sağlar: WAMP tutmak için varsayılan klasör c. Ve sonra, "Hızlı Başlat oluşturma simgesi" ve "Masaüstü simgesi oluşturma" olmak üzere iki seçenek arasından ilave bir simge seçin. Tüm ayarlar yapıldığında beri "Install" düğmesine tıklayın.

Burada, bir varsayılan tarayıcı seçme istenir. Biz şu kılavuzunda varsayılan tarayıcı olarak Chrome'u seçin. Bir sonraki adım SMTP ve E-posta girmenizi gerektirir. bozulmamış bırakın veya kişisel ihtiyaçlarına göre değiştirmek. "Baby 2 Kur Sihirbazı tamamlanıyor" olarak adlandırılan son adım, daha önce yapmış olduğunuz tüm değişiklikleri onaylamak sağlar. Kontrol "Şimdi WampServer 2 başlatın" ve "Bitir" düğmesine tıklayın.

WAMP artık bilgisayarınızda çalışan ve WAMP atıfta bir simge görev çubuğunda gösterilir. görev çubuğunu genişletin ve sağ gerekirse geçerli dilini değiştirmek için WAMP simgesini tıklayın. Ve sonra, tıklayın bıraktı ve seçenekler listesi, Apache, PHP ve MySQL ve tüm hizmetler için hızlı admin yönetimi gibi, sizin için kullanılabilir. Sen tek o güçlü işlevler birini keşfetmek veya bir sonraki adıma devam edebilir - WordPress kurulum için bir veritabanı oluşturmak.

phpMyAdmin bağlantısının kolaylık sağlamak için, WAMP ilgili bilgi sayfasında phpMyAdmin bir bağlantı sağlar. Bunu ve phpMyAdmin arayüzüne erişim tıklayın. Veritabanı sekmesi WordPress kurulum için bir veritabanı oluşturmak için yerdir. istediğiniz kadar veritabanı adı herhangi bir şey olabilir. Bir uyarı "Veritabanı WordPress-Testi oluşturuldu" dedi beri, yeni veritabanı oluşturma tamamlandı.

WordPress.org gidin ve son sürümü ile WordPress indirin. Ve sonra, dosyalarınızı açmak ve c kaydedin: \ wamp \ www. İhtiyacınız olarak bu WordPress klasörün adı şeye değiştirilebilir. Burada, WP olarak WordPress klasörü adlandırın. localhost erişim / your-wordpress-klasör adı / wp-config.php dosyasını bulmak.

Eğer alırsanız bir uyarı o zaman "Yapılandırma dosyası oluştur" tıklayın ve bir wp-config.php dosyası oluşturmak gerekir, aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi "Bir wp-config.php dosyası var gibi olmadığını" söyledi.

Ve sonra, veritabanı adı, kullanıcı adı, veritabanı ev sahibi ve tablo öneki doldurmaları gerekmektedir. Şifre alanını boş bırakın ve tüm bilgileri onaylamak için "Gönder" butonuna basın. Bir uyarı olarak aşağıda geldiğinden, bitmiş yapılandırmayı oldu. WordPress yüklemek için "Install Run" ı tıklayın.

Son adım gibi üzerine site başlığı, kullanıcı adı, şifre ve sitenizdeki ilgili bazı temel bilgileri sağlamaktır. Son olarak, "Install WordPress" a tıklayın.

MAMP Kullanarak Mac Install WordPress

XAMPP ve WAMP aynı, MAMP da farklı amaçlar için açık kaynak yazılım bir grup içeren bir çözelti, yığın. "M" Mac OS atıfta yana, kolaylıkla Mac OS X bilgisayarda WordPress yüklemenizi sağlar olduğunu. veri tabanı yönetim sistemi MySQL iken bu çözüm kümesine dahil web sunucusu Apache olduğunu. Ayrıca, PHP, Perl veya Python destekleyen ve tüm seçenekler web geliştirme için kullanılabilir.

MAMP indirme sayfasına erişim ve tıklayın MAMP ücretsiz sürümü altında "İndir". Yani dakika onlarca MAMP indirmiş alacak.

Ve sonra, bir pop-up MAMP yanlısı sürümünü denemek için sorar. Sadece bırakın ve aşağıdaki adımlara devam edebilir. "Tercihler" gidin ve burada Başlat / Durdur, Limanlar, PHP ve Apache dahil 4 sekmeleri geliyor. Bağlantı Noktaları sekmesine odaklanın ve ikinci renkli "Set Apache tıklayın MySQL bağlantı noktaları 80 3306" Bu ayarı onaylamak. Ve sonra, Apache sekmesine taşımak ve nereye WordPress yüklemek belirlemek için 'Tamam. Click'. Yani, kendi ihtiyaçlarına bağlı olmalıdır.

phpMyAdmin'i kullanarak bir veritabanı oluşturun. Açık MAMP tekrar Sunucular Başlat tıklayın. Ve sonra, erişim / phpmyadmin localhost'a / ve phpMyAdmin arayüzüne gelmek. Veritabanı sekmesini tıklayın ve onu oluşturulduktan sonra veritabanınızı adlandırın.

WordPress.org adresinden WordPress indirin ve sonra önceki adımda belirttiğiniz belge köküne bu dosya açmak. wp-coonfig.php için wp-config-sample.php dosyasını yeniden adlandırın ve ismi, kullanıcı adı ve şifre de dahil olmak üzere veritabanı bilgileri değiştirebilir. kaydedin ve tarayıcınızda localhost'u girin.

Bir WordPress karşılama sayfa size geldiğinden, başarıyla Mac OS X bilgisayarda WordPress yüklediniz.

İlgili Makaleler

000webhost ücretsiz barındırma wordpress nasıl yüklenir000webhost WordPress Install WordPress iyi blog platformlarından biridir. Günümüzde insanlar yüzünden onun kullanım kolaylığı, gelişmiş temalar, eklentiler ve seçeneklere WordPress taşınıyor ...
Web hosting wordpress wamp yüklemek tek tıklaOnline en kullanıcı dostu İYS'lerde biri olarak WordPress WordPress, nasıl kurulur, tüm dünyada milyonlarca, binlerce kere için indirildi. Onun kolay anlaşılır arayüzü, ...
Inmotion script kurulum wordpress hostingWordPress en popüler blog platformu ve içerik yönetim sistemi olarak bilinir. Biz o WordPress de iyi kolaylığı için bilinir onlara zaman yeni kullanıcılar genellikle şaşırırlar ...
godaddy ücretsiz barındırma wordpress nasıl yüklenirGoDaddy dünyanın en büyük alan kayıt ve WordPress mevcut en büyük içerik yönetim sistemidir. nasıl düzgün bilmek yanında Her ikisini birlikte kullanarak eğlenceli olmalı ...
wordpress eklentileri yüklemek için nasıl McprohostingWordPress Eklentiler WordPress işlevselliğini genişletmek PHP komut oluşmaktadır. Ya zaten mevcut veya ekleme idi özelliklerini geliştirmek blogunuza yeni eklemeler sunuyoruz ...