wordpress öğretici cpanel WebHostingPad

Plan Fiyat

fazla 8 yıldır sektörde faaliyet gösterdikten sonra, WebHostingPad yıllardır ekonomik hosting hizmeti sunan ünlü olmuştur. Bu şirket, $ 4.95 / mo başlar normal fiyat olan Güç Planı ve Güç Planı Plus olarak adlandırılan hosting 2 WordPress yayınladı. Ancak, bu hizmetini tanıtmak için, bu şirket fiyat $ 1.99 / mo düşük olduğu bir zorlayıcı indirim ile müşterilerine sunmaktadır.

Webhostingpad cpanel öğretici paketleri wordpress biz

Düşük oran en fazla 3 yıldır uzun dönem dönem için geçerli olduğunu not etmek önemlidir. Ayrıca, yenileme fiyatı 2,99 $ / mo başlar ve etki alanı yenilemeleri için fiyat $ 19.95 / yıl dır.

Dahası, bu şirket kurarak satın alma sağlar ilk 30 gün, kendi hesapları iptal etmek istiyorsanız geri iade istemeye müşterilerin sağlamak için sorunsuz ve risksiz olduğunu garanti 30 gün para sağlar. Üstelik WebHostingPad kredi kartları ve PayPal destekler. Bu nedenle, satın alma tamamen güvenli ve kolaydır.

özellik WordPress Uyumluluğu

biz inceledik WordPress barındırma paketleri arasında, WebHostingPad sunduğu 2 sınırsız disk alanı, bant genişliği, hosting etki alanları ve MySQL veritabanı ile entegre her ikisi de en zengin özellikli 2, vardır. Ayrıca, bu şirket müşterileri kolay bir şekilde kendi hesaplarına her yönüyle yönetebilir sağlamak için cPanel sağlar. Ayrıca, Softaculous 1 tıklama komut yükleyici az 1 dakika içinde sadece birkaç tıklama ile WordPress yüklemek için sunulmaktadır.

WebHostingPad PHP ve MySQL teklif yok, ama açıkça sürümlerini sunmaz. Bu nedenle, açık yapamaz paylaşılan barındırma çözümleri olsun bu şirket, PHP 5.2.4 olarak barındırma WordPress, asgari teknik şartları veya daha büyük ve MySQL 5.0 veya daha yüksek karşılamak sunmaktadır.

Güvenilirlik performans

WebHostingPad sunucu müşterilerinin siteleri yukarı ve herhangi 12 aylık dönemde% 99 zaman çalışan barındırılan demektir müşterilerinin tüm% 99 çalışma süresi, garanti eder. Ayrıca ayda 72 saat olmak üzere toplam kesinti makul olduğunu göstermektedir. Bu durumda, müşterilerin web sitelerini kötü etkilenebilir.

bu şirketle olmuştur dönemde, biz birkaç ciddi duruş tanıştığım, her zaman en az 20 dakika, zarar eden iş ağır sürer. Ayrıca, izleme sonucuna göre, WebHostingPad son 30 gün ortalamaları 99.5 Son 6 ay içinde% ve 99.45 uptime. Aşağıdaki grafikte son 30 gün içerisinde WebHostingPad çalışma süresi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Hızlı barındırma hızını sağlamak için, bu şirket sürekli Yazılım güncellenip sürekli gelişen barındırma sanayi ile tutmak için onların donanım yenilediğini. markası donanım ve yazılım bir çok yararlanan hepsi müşteriler hızla web sitelerini çalıştırmak edebiliyoruz iddia ederler. Ancak, bizim barındırma deneyim ve müşteri yorumları göre, WebHostingPad barındırma hizmeti diğer birçok ortak web barındırma hizmeti o kadar yavaştır.

Webhostingpad cpanel wordpress öğretici faydalı makaleler öğretmek

Bizim izleme sonucu bu şirketin sunucu yanıt süresi, BlueHost, JustHost ve InMotion olarak birçok web host, bu çok daha fazla son aylarında, içinde 792ms olduğunu göstermektedir. son 30 gün içerisinde 4 şirketlerin sunucu tepki süresi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki karşılaştırma tablosunu okuyun.

Teknik Destek

teknik destek söz konusu olduğunda, WebHostingPad müşteriler son derece memnun kılar. Bu şirket, müşterilerin ücretsiz telefon görüşmesi, e-posta ve canlı sohbet yoluyla günde 24 saat, 7 gün müşterilerin sorunları ile uğraşmak anlık ve etkin yardım almak edebiliyoruz sağlayan bir hafta, destek ekibi ile iletişime izin verir.

müşterilerin hızlı ve etkin WordPress barındırma her türlü sorunu çözmeye yardımcı olabilir, böylece Ayrıca, tüm deneyimli destek kurmayları, WordPress çok yetkin. Buna ek olarak, teknisyenler ve mühendisler nasıl bağımsız sık karşılaşılan sorunları çözmek için müşteriler öğretecek çok yararlı makaleler geliştirdik.

Sonuç

Yukarıda incelediğimiz tüm yönleriyle, biz WebHostingPad planları gerçekten uygun fiyatlı ve zengin özellikli barındırma paylaşılan eminiz. Ancak, bunlar nedeniyle yavaş barındırma hız ve yetersiz çalışma süresi için WordPress ev sahipliği yapmaya yöneticileri için iyi bir seçenek değildir. Ayrıca, planlar WordPress ile% 100 uyumlu olmasını garanti edilmez.

Bu yıllarda, biz WordPress barındırma çözümleri yüzlerce incelendi ve aşağıdaki şirketler tarafından sunulan planlar en popüler ve kullanıcı dostu olan arasında birkaç güvenilir, hızlı ve ekonomik olanları, bulduk. Seçilen paketleri hakkında daha fazla bilgi aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

İlgili Makaleler

Hostgator hosting inceleme wordpress2002 yılında kurulan HostGator sektöründeki en büyük web barındırma sağlayıcıları ve paylaşılan ve VPS barındırma hizmeti için iyi bir seçenek biridir. Ancak, WordPress barındırma için iyidir? Yapmak...
cpanel ve wordpress ile Serbest barındırmaÜcretsiz web barındırma hizmetleri büyük ölçüde değişir. Bazıları ücretsiz bir web sitesi şablonu ve editörü ve ücretsiz alt alan vermek, size ücretsiz barındırma alanı küçük bir miktar vermek, ve diğerleri bir oluşturmasına izin ...
Miglior wordpress öğretici başına barındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Ücretsiz wordpress hosting cpanelWordPress minimum gereksinimleri karşılayan büyük çoğunluğu hangi orada web host yüz binlerce vardır. ve kalabalıktan birini seçerek bir angarya olabilir. Sadece Çiçek sever ...
Yönetilen wordpress godaddy cpanel barındırmaWordPress barındırma yönetilmektedir merak ediyor bir WordPress acemi mi? Araştırmalarınız sırasında, muhtemelen çok sayıda yönetilen WordPress hosting şirketleri rastladı ve bulduk ...