wordpress Ixwebhosting wamp yüklemek

FileZilla'yı kullanma

FileZilla Tim Kosse (Almanya) tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu FTP istemcisi ve FTP sunucusu ve diğerleri ise FTP istemcisi Windows, Linux ve Mac OS X gibi birden platformlar için kullanılabilir ve FTP sunucusu yalnızca Windows için kullanılabilir.

FileZilla FTP istemcisi yükleme ve dosya ve resim indirerek WordPress sitesini yönetmek için kullanılabilir. Bu makalede yükleme ve WordPress sitesi yönetmek için FileZilla FTP istemcisi kullanarak sürecinde size yol gösterecektir.

barındırma

FileZilla hakkında daha fazla bilgi için resmi sitesinde özellikler listesini görüntüleyin.

Neden FileZilla'yı indirmek isteyeyim?

Bu, kararlı, hızlı, kullanımı kolay ve ücretsiz. FTP yükleyebilir veya yerel sistem ve web sunucusu arasında dosya indirmek için standart bir yoldur ve FileZilla günlük FTP ihtiyaçları için sağlam bir müşteri.

Seçenekler Kurma

Eğer sunucu üzerinde FTP hesabı ile ilgili olarak aşağıdaki ayrıntıları gerekir:

zaten sunucuda bir FTP hesabı yoksa, bir tane ayarlamak için cPanel veya web sitesi yönetim aracı kullanmak - bu tüm bilgiler gerekli olacaktır. Şüpheniz varsa,: www.alanadiniz.com/ erişmek için kullanmak üzere bir FTP hesabı ile ilgili talimatlar veya yardım için ev sahibi sormak.

FTP sunucusu bağlamadan önce, Site Yöneticisi kaydetmek gerekir. Ruhsat kez sadece bir tık aynı sunucuyu bağlamak için. FTP sunucusu kaydettirmek için aşağıdaki yolu izleyin:

 1. FileZilla ana pencereden Dosya> Site Yöneticisi tıklayın.
 2. Yeni Site sonra (: My blog sunucusu örneği) istedikleriyle yeni bağlantıya ad tıklayın.
 3. Sunucu kutusuna siteniz için ftp adresini girin. Genellikle web siteniz www.example.com ise olduğunu. Sonra ftp adresi ftp://ftp.example.com veya ftp://example.com olacaktır. Not. özel olarak cPanel veya web ev sahibi tarafından bunu söyledim sürece sonunda / a koymayın.
 4. Liman kutusunu boş bırakın. Varsayılan değer 21 kullanılmalıdır. FTP hesap ayrıntılarını açıkça yapmanız gerekir belirtmek Yalnızca bunlar değiştirin.
 5. Oturum açma türü kutusundan Normal seçin
 6. Kullanıcı kutusuna verilmiş tam adını girin. Bu sadece bir kullanıcı adı olabilir veya o (ama biri değil) e-posta adresi gibi görünebilir. Örneğin, kullanıcı veya user@example.com benzer görünecektir.
 7. Parolanı Gir. şifre harf duyarlı olabileceğini unutmayın.
 8. Tamam'a tıklayın.

bağlantı

Araç FileZilla ana penceresinde, en sol simgesinin aşağı oku seçin "Site Yöneticisi Aç" ve açılır listeden FTP sunucusu seçin. Veya, Dosya> Site Yöneticisi Site Yöneticisi başlatın. FTP sunucusunu seçin ve 'Bağlan' ı tıklatın.

Her şey iyi ise, o FileZilla üst pencerede, sen bir dizi ileti görmüş olacak ve büyük pencerede, dosyaların bir listesi görünecektir göreceksiniz.

o diyorsa wordpress Ixwebhosting wamp yüklemek

Sorun giderme

Eğer bir sorun vardı, o zaman sorun giderme gitmek zamanı! FileZilla ana pencerenin üst alanda bak ve mesajları kontrol edin.

 1. bağlamak için hiçbir girişimde olsaydı, o zaman ftp adresi yanlıştır. Tek ihtiyacı yanlış bir karakterdir ve başarısız olur. , Kırmızı X tıklayın bağlantıyı kesmek ve girdiğiniz kontrol etmek Sitesi Yöneticisi tıklayın.
 2. kullanıcının benzeri yok veya yanlış Girişi ve olmadığını söylüyorsa, Site Yöneticisi ayarını kontrol ederek sizin ev sahibi tarafından sağlanan FTP hesap ve şifre bilgilerini ne diyor yansıtmasını sağlamak veya tarafından size sağlanan web sunucusu yönetim arayüzü kullanmak senin FTP hesabının yeniden kontrol varlığı için ev sahipliği yapar. dikkatle şifrenizi kontrol edin. O (başkentleri ve küçük harfler) harfe duyarlıdır. Sen de biraz yardım için web barındırma sormak isteyebilirsiniz.
 3. listeleme dizin alınamadı diyorsa Aktarım Ayarı değiştirmek gerekebilir. Sitesi Yöneticisi itibaren, FTP Sunucusu seçip Aktarım Ayarlar sekmesini tıklayın. Aktarım modundan Pasif seçip OK tıklayın.

İlgili Makaleler

Web hosting wordpress wamp yüklemek tek tıklaOnline en kullanıcı dostu İYS'lerde biri olarak WordPress WordPress, nasıl kurulur, tüm dünyada milyonlarca, binlerce kere için indirildi. Onun kolay anlaşılır arayüzü, ...
Inmotion script kurulum wordpress hostingWordPress en popüler blog platformu ve içerik yönetim sistemi olarak bilinir. Biz o WordPress de iyi kolaylığı için bilinir onlara zaman yeni kullanıcılar genellikle şaşırırlar ...
barındırma LiveZilla ücretsiz wordpressFileZilla FileZilla Kullanımı ve diğerleri Tim Kosse (Almanya) tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu FTP istemcisi ve FTP sunucusudur FTP istemcisi Windows, Linux ve Mac gibi çoklu platformlar için kullanılabilir ...
barındırma web wordpress pencere takmak birini tıklayınWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Web yüklemek GoDaddy wordpress hostingWordPress® web sitenizde bir blog kurmak için kullanabileceği bir kişisel yayın platformu veya içerik yönetim sistemidir. GoDaddy hesabınıza giriş yapın. Web Hosting tıklayın. Yanında...