wordpress hosting içine yerleştirin excel tablosu

Feb 9 Bhagwad Park Gönderen 2016 | Yorum yok

WordPress tabloları eklemek için herhangi bir varsayılan özelliğe sahip değildir. Eğer düzenli olarak kullanmak için gereken bir siteniz varsa ne olur? Ayrıca, bir ziyaretçiye yararlı hale getirmek için bir tabloya ekleyebilirsiniz işlevsellik çok şey var. Çeşitli sütunlarına göre sıralama yeteneği sağlanması dramatik bilginin sadece birkaç satırdan fazlası ile kullanılabilirlik ve herhangi tablonun okunabilirliği artırır. Aynı şekilde, JavaScript aracılığıyla verilerin çoklu katmanlar aracılığıyla kullanıcı sayfasını izin masaya amacına bağlı olarak hoş bir ek olabilir tüm sayfayı tekrar yüklemek zorunda kalmamak.

wordpress hosting web sitesine yerleştirin excel tablosudur

Sadece blogunuza kapalı bir yazı için bir tablo kullanmak gerekiyorsa Tabii, el HTML kendiniz inşa daha iyi olabilir. TablePress - Biraz daha istediğini Ama eğer kesin eklentiyi WordPress tabloları için kullanmalıdır.

TablePress aracılığıyla Tablo Oluşturma

ne düşündüğünüzden farklı olarak, bu eklenti, normal WordPress editörü kullanarak aracılığıyla tabloları ekleyemezsiniz. Aksine, önceden tablolar oluşturmak ve bunları yapılandırmanız gerekir. Gerçek tablo ekranı kısa kodu aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu yaklaşımın bir avantajı Gereksiz veri çoğaltma olmadan aynı tablo birkaç kez yeniden izin vermesidir. Yani kontrol panelinin sol taraftaki TablePress menüsünden “Yeni Tablo Ekle” seçeneğini seçerek başlayın.

Başlangıçta adı ve tablonun açıklamasını yanı sıra satır ve sütun geçici sayısını belirleyecek burasıdır. Endişelenmeyin - aslında isterseniz satır ve sütun eklemek sağlayacak veri girmek aşağıdaki ekranı.

Bir sonraki adımda, elle tabloda veri girmek gerekir. Ancak, TablePress da böyle Excel ve CSV dosyaları gibi harici kaynaklardan da bilgi almak için izin verir. Bunu yapmak için, “Al” sekmesine sından dosyası ve dosyanın biçimini seçin.

elle bilgi girmek isterseniz, size yeni bir tablo ekledikten sonra bunu hemen yapmak için fırsat sunulur. Ne ile başlamak kukla tablo içeriği oluşturduk aşağıda görebilirsiniz:

Verileri girdikten sonra, ekran için çeşitli seçenekleri seçebilir. Örneğin, “Tablo başlığı” olarak ilk satırı korumak isteyebilirsiniz. Sen satırlar renkli alternatif isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Bu isteğe bağlı ama yararlı özelliklerin tümü tablo metnin bir duvardan dışarı bekletin. Ayrıca masa ayrı stil özel bir CSS sınıf atamak alan “Ekstra CSS Sınıfları” kullanabilirsiniz.

barındırma

Daha aşağıda, JavaScript özellikleridir. kullanıcıların daha kolay kendilerine verilen bilgilerin mantıklı böylece Bunlar masaya ilginç eklemeler sağlarlar. Burada sıralamayı, sayfa numaralarını ve yatay kaydırma etkinleştirebilirsiniz. Hatta metin girilir olarak tabloyu filtreler gerçek zamanlı olarak bir arama kutusu içerebilir. Çok fazla içerik ile tablolar için son derece yararlı!

Kısa kod aracılığıyla Tabloları Ekleme

Oluşturduğunuz ve bunu eklemek istediğiniz mesaja üzerine tablo, kafa yapılandırdıktan sonra. Görsel editör olarak, burada gösterilen TablePress simgesini bulun:

Bu şu ana kadar oluşturduğunuz tüm tabloların bir listesini getirecektir. istediğiniz birini bulun ve aşağıda gösterildiği gibi sağ taraftaki “Ekle shortcode” hit:

Nihayet, işlendiğinde çıktısı verir gerekli olan kod tablosunu görüntülemek için. Görsel editör kendi içinde görmek mümkün olmayacaktır unutmayın. Bu şekilde bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiğinde nasıl göründüğünü var:

TablePress klas bir WordPress eklentisi olan bir işi yapar gerçekten iyi olduğunu. Web sitenizde tek bir tablo için yüklemek istediğiniz olsun ya da olmasın size kalmıştır. Basit bir HTML tablosu sadece bu eklenti ile oluşturulan birinin etki ve yararlılığını maç mümkün olmayacaktır.

Şimdi öğrenmek için aşağıdaki URL'sini girin:

yazar hakkında

Bhagwad Park Hindistan'dan bir teknik yazar ve şu anda Florida'da yaşıyor. O BT dünyasında bir ilgi, bulut alır ve ayrıca gelişmekte olan dünyada insan hakları odaklı bir blog tutar.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Godaddy değişim birincil etki alanı barındırma wordpressEğer WordPress® sitenin alan adını değiştirmek istiyorsanız, bunu WordPress kontrol panelini kullanabilirsiniz. Ancak, aynı zamanda uygun bir yere WordPress sitenin dosyalarını taşımak ve emin olmalısınız ...
wordpress hosting başına gratis barındırınTamamen ücretsiz WordPress Kesinlikle ücretsiz WPNode tarafından barındırma? Evet! Reklam yok, hiçbir sözleşme, hiçbir sıkı politikaları ... herhangi bir satın alma gerekli! Kötü kalite? Yok hayır! Biz dikkatlice eve WordPress kurmak. Onun...
Çoklu haber wordpress hosting beslemeleriSon zamanlarda, kullanıcılarımızın biri biz WordPress özel Facebook feed nasıl oluşturulacağını kapsayacak sordu? Sen geliştirmek için WordPress sitenizde sayfa veya grubun Facebook mesajları görüntüleyebilirsiniz ...
Ekleme sayfa sonu barındırma wordpressoluştururken veya bir WordPress sayfası veya blog yazısı düzenlerken, kolayca WordPress Medya Yükleyici aracını kullanarak istediğiniz zaman resim ekleyebilirsiniz. Burada, bir görüntü eklemek adım-adım, medyayı kullanarak nasıl ...
uk barındırma En iyi ücretsiz wordpressTamamen ücretsiz WordPress Kesinlikle ücretsiz WPNode tarafından barındırma? Evet! Reklam yok, hiçbir sözleşme, hiçbir sıkı politikaları ... herhangi bir satın alma gerekli! Kötü kalite? Yok hayır! Biz dikkatlice eve WordPress kurmak. Onun...