wordpress hosting Hilda olofsdotter

Tarihsel salonları kadınların eğitim ve yaygınlaştırılması ve münazara ilerici politik fikirler için bir güç olmuştur. Aziz Hilda'nın Koleji, Oxford, 1893-2008 bir kadın üniversitesi oldu.

Çağdaş feminizm, canlı zorlayıcı ve çatışmaları ile kalbura. Aziz Hilda'nın Feminist Salon bir uzay feminist teori ve pratik arasındaki uçurumu ve feminizm karmaşıklığını bugün tartışmaktır.

Hilda olofsdotter wordpress salon barındırma

Her yarışma için bir misafir ev sahibi olarak hareket etmek davet edilir. Heyecan verici hoparlörler Bir dizi feminist kuram, sanat ve aktivizm kesme kenarından, davet edilir. Her salon farklı olacaktır.

salon internette satışa sunulacak ve Oxford dışındaki kişilerin twitter veya facebook aracılığı sorular göndererek katılabilir.

Ben Aziz Hilda'nın Feminist Salon'da konuşan inanılmaz bir deneyim oldu. Bu salon organizatörleri çok esnek ve açık üzere, davet ne ve nasıl paylaşmak istedim. Bu rahat ortamı ile yapılan ve çok açıkça İşime ve salon alakalı olduğunu düşünmüş konuları tartışmak için boşluk davet. Ben özellikle paylaşıma yapılandırılmamış yaklaşım memnun. beklenen hiçbir reçete tarzı vardı. Bu kesinlikle harika tartışmalar ve anlayışlı sorulara katkıda bulunmuştur. Çok baskın bilgi sistemlerini sorgulayarak ilgilenen herkese bu salon tavsiye ve bugün kim kadınları etkileyen geçerli gerçek sorunlar hakkında bilgi edinmek istiyor. Ben inanılmaz insanlarla bağlantı ve paylaşım için bu güvenli alanda önemli, ilgili diyalog fırsatı için şükrediyorum.

Lisa Monchalin, eski bir konak

salonlar insanlar tartışmak ve intersectional feminizmi anlamak için bir araya geldiği muhteşem bir samimi alan oluşturmak. Sadece eylemci günden güne gerçeklerden uzak bir akademik bir şekilde. salonları, biz feminist konuların bilinciyle hayatın geçiyor, feminist aktivizm sevinçlerini ve acılarını keşfetmek. Biz eşitsizlik, baskı nüansları anlamak için bir araya toplamak bir alandır. salonları eden Oxford topluma paha biçilmez bir katkı olmuştur.

Hamsa Rajan, eski bir tartışmacı

Ben I.M.E.L.D.A. ait Konuşma ile sunuma eş Mart 2017 Ben bir Aziz Hilda'nın Salon adresleme mutlak bir zevk oldu gebeliklerini sonlandırmak isteyen insanlara İrlanda, Kuzey İrlanda ve Man Adası kısıtlayıcı kürtaj yasalarının etkisi hakkında (İrlanda İngiltere Kürtaj için yasal Hedef yapma). Ne beklemek emin değildi, ama akşam yapım ve varsayımları kırma soru ve sorgulama, büyük bir karışımı oldu. Hepimizin bir şey öğrendim düşünüyorum. I devrede Bir grup öğrenci ile samimi bir tartışma için eşsiz bir fırsat arar herkese bu olay öneriyoruz.

Hilda olofsdotter wordpress göndererek katılabilir barındırma

Mara Clarke, eski bir konak

Bu bir zevk ve ayrıcalık Aziz Hilda evinde ilk Feminist Salon için tartışmacı olacaktı. O kiminle geçmişte işbirliği ediyorum ama kime hakkında ben o akşam çok yeni şeyler öğrendim, bir sevgili dostum ve meslektaşım Fatemeh Shams katılmak için özellikle güzel oldu. yapısı ve salon ‘hissi’ biz Oxford'da olsun her zamanki akademik görüşmelerden canlandırıcı farklıydı gibi bize ve birçok kitle üyelerinin ikisi hissetti. Şüphesiz samimi ayar Fatemeh hayatının ve şiir cinsiyet ideolojilerin etkileri hakkında yansıyan hangi dağlama açıklık teşvik etti. Kusursuz organizatörler tarafından hazırlanan gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir olay oldu.

Zuzanna Olszewska, eski bir tartışmacı

İlgili Makaleler

AMember çoklu sitesi barındırma wordpressSon güncelleme: bloglar veya siteler ağı oluşturma 10 Şubat 2017 güvenilir online gelir kazanmak için iyi bir stratejidir. Ancak, yöneten birden siteleri doğal olarak çok daha büyük talep ...
Cox web barındırma wordpressBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
Liebster blog ödülü barındıran wordpressBüyük bir Liebster ödül için aday için Paula (Paula Sinema Kulübü) için blogumu teşekkür ederim! Paula sahibi ve kocası ile birlikte Sinema Detroit çalışır. Bağımsız bir sinema olduğunu ...
İyi uk barındırma şirketleri wordpress temaseçenekler değerlendirilir ve sahip web sitesinin ne olursa olsun boyutu sıralanmış iyi web hosting tüm bu makale sizin için en iyi web barındırma hizmetlerinin yanı sıra en iyi barındırma bulmanıza yardımcı olur ...
Web nz wordpress blogları barındıranBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...