Wordpress Bluehost vs godaddy hosting

Buradasınız: Ana Sayfa / Yorumlar / Web Hosting / GoDaddy vs Bluehost: Kim Web Hosting için seçilir?

GoDaddy web sitesi endüstrisinde marka, fiyatlandırma ve zihin-payına sahiptir. Bluehost internette en eski ve en saygın hosting firmalarından biridir. İşte web barındırma en iyi seçim için GoDaddy vs Bluehost benim karşılaştırılması var - WordPress barındırma belirli bir odak.

Bazı kısa notlar: (aslen 16 Temmuz 2013 yayınlandı) tüm bu Bluehost / GoDaddy yorumu hem GoDaddy en ve Bluehost en marka değişimi, yeni katmanları ve diğer çeşitli değişiklikler hesaba (Şubat 2017 için şimdi) birkaç kez güncellendi. Ayrıca, bir açıklama: Burada her şey ödeyen müşteriye bir ödeme yapan müşteri veya danışman olarak deneyimlerime dayanmaktadır rağmen, ben bu yazı sözü herhangi firmalardan havale ücreti alacağım.

Eğer ayarlarken özellikle Bluehost vs godaddy hosting Wordpress

Özellikle WordPress ev sahipliği yapmak için - bu etki alanı sağlayıcısı seçmeye geldiğinde vs GoDaddy namecheap karşılaştırarak sonra web hosting için GoDaddy'ye kullanmayla ilgili e-posta bir sürü soru var. Ben GoDaddy ben şahsen kullanmış diğer barındırma sağlayıcıları ile hosting karşılaştıran bir dizi yapacağız.

Sitede başka bir yerde HostGator'a tavsiye özellikle çünkü - Ben de genel Bluehost tavsiye olmadığı hakkında bazı sorular aldık. Yani, açıklama noktası: HostGator ve BlueHost aynı holding şirketi farklı markalar. Onlar tür Kola ve Sprite gibidir.

Çünkü onlar kendi fiyatlandırma yapısı nasıl esas olarak benim projelerin birçoğu için HostGator'a kullanmak Özellikler. Burada hem bir% 45 kapalı indirim HostGator'a kontrol etmek istiyorum. Burada bir Bluehost inceleme yazdım - ve gerçekten onlar gibi müşteri var. müşteri hizmetleri üzerinde büyük bir vurgu vardır - Bu site özellikle InMotion VPS Hosting kullanır performans.

Ama şimdilik, özellikle fiyat, kullanılabilirlik, destek, hosting özellikleri ve benim deneyim ve kendi kılavuzları dayalı ekstra özelliklerle ilgili GoDaddy vs Bluehost karşılaştırmak gerekir.

O yüzden dalış ve herkes sadece yola çıkıp veya kendi web sitesi çalıştırmak için en iyi web hosting şirketi için Bluehost vs GoDaddy'ye karşılaştıralım (veya sonuca atlayın).

fiyat Bluehost ve GoDaddy karşılaştırılması 2 nedenlerle oldukça zordur. Birincisi, her ikisi de sık koşmak özel (burada Bluehost mevcut anlaşma bakın GoDaddy burada), böylece onların fiyatlandırma asla tam olarak kısa vadede hizalamak için gidiyor. İkincisi, GoDaddy aşağı farklı 2016 yılında yeni Bluehost katmanları kendi katmanları yeniden işlenmiş Bluehost gelen hizmetin onların katmanları kıran bir süper ucuz ama sınırlı Temel planı oluşur ve bir kaç alanı upsells ile Pro katmanlı. her biri için farklı Katmanlamanın odaklı - Bluehost ve GoDaddy üzerinde katlı portakal için elma vardır. İşte şimdilik yaklaşık notlar bulunmaktadır -

Bluehost vs godaddy hosting Wordpress Eğer
 • Bluehost Temel Planı = GoDaddy Ekonomi Planı
 • Bluehost Artı Planı
GoDaddy Deluxe Planı (GoDaddy yok ama Bluehost hiçbir sabit kapaklar vardır)
 • Bluehost Prime

  GoDaddy Ultimate Planı (Bluehost birkaç ekstra bonuslar sağlar, ancak bunlar oldukça benzerdir)

 • Ben GoDaddy ve Bluehost kullanmak müşteriler için web sitelerini kurdum. Şu anda GoDaddy barındırılan 1 web sitesi var. Bluehost en son (aka 2016) fiyatlandırma değişiklikleri kadar, Bluehost ucuz uzun vadeli (yani bir yıl sonra) ise fiyatlandırma trendini bulundu ve özelliklerde olsun ne zaman ucuz almıştı. Ancak, yeni katmanları GoDaddy doğru ucuza uzun vadeli fiyatlandırma eğin ama Bluehost doğru dolar başına değerini tutar.

  Eğer (saklama kısıtlamalarla) 1 küçük web sitesi için süper bir kir ucuz barındırma çözümü arıyorsanız - GoDaddy özel ürünler ile genellikle ucuzdur, ancak Bluehost en Starter planı genellikle sadece bir dolar daha pahalı promo sonra karşılaştırılabilir ve.

  (Bu yüklemek mümkün olacak kaç WordPress siteleri çünkü önemli) sınırsız veri tabanları ve sınırsız depolama ve etki alanı haritalama - Bluehost Plus planı fiyatlandırması 10,99 $ / sınırsız her şey için mo olduğunu. Bunlar genellikle (burada promosyon fiyatlandırma ile mevcut planlar bile) $ 6.95 / mo veya daha uzun bir süre boyunca kayıt eğer daha az indirim yapacaktır.

  GoDaddy birkaç karşılaştırılabilir planları vardır. Eğer olabilir veritabanları (yani WordPress web siteleri) sayısını kapakları hariç Deluxe, Bluehost Artı planına çok benzer. Genellikle aşağı 4,99 $ / mo için $ 8.99 / mo ve indirimler de yıllık ile biraz daha ucuz olduğunu. Nihai paket $ 7.49 / mo aşağı indirimlerle 14,99 $ / ay fiyatlandırma standarttır. Bu, sınırsız veri tabanları vardır, ama aynı zamanda bir SSL ekler prim DNS - özellikle çoğu web siteleri tarafından gerekli değildir - ancak çeşitli projeler gidiş varsa, o zaman gerçek kapakları var.

  Yani nakit bir tutam gerçekten ve süper ucuz bir şey istiyorum - en düşük katmanlı fiyatlandırma GoDaddy ve Bluehost kravat - ne kadar sınırlı. Eğer hiçbir kapaklarıyla ama ikramiye olmadan çok yönlü bir hesap istiyorum orta katman, Açık - o Bluehost daha iyi bir değerdir.

  onların üst katman planları Açık - Bluehost fazla özellik sunuyor. Onlar fiyata telafi edip satılan değilim ama. Yani, “2 SpamExperts” “1 SpamExpert” vs ne - ve ben daha çok benim barındırma şirketi daha namecheap gibi bir üçüncü taraf sağlayıcısından SSL satın istiyorum. Beni onların orta planının değerini sorgulamaya yapar - GoDaddy'nin üst katman planı sadece “daha ​​fazla hız” vaat ediyor.

  en kullanılabilirlik bakalım - Ama fiyatlandırması tüm sonu değildir.

  GoDaddy'nin Yeni cPanel Arka Ucu:

  Bunlar GoDaddy ve Bluehost arka uç ekran görüntüleri vardır. Bunlar size barındırma hesabı satın kez görmek için olsun ekranları vardır.

  Eğer barındırma kaydolurken - sanki - Bir web siteniz olsun değil mi “web sitenize koymak” için bir yer olsun. WordPress yüklemek, vb alanlar eklediğinizde, dosyaları yüklemek, veritabanlarını yönetmek - Yani barındırma hesaplarını işletmeye bir gösterge tablosu olsun

  Bir sunucunun arka uç olduğundan - süper kullanıcı dostu olacak değil, ama aynı zamanda programlama öğrenmek zorunda kalmadan hesabınızı kurmak ve yönetmek edebilmek çok güzel.

  endüstri standardıdır - Bluehost cPanel denilen bir arka uç kullanır. Tipik olarak, cPanel parlatılmamış ama basit arayüzü ile geliyor. Bluehost diğer birçok cPanel tabanlı host göre arka uç cilalı bir gerçekten. Onlar dağınıklığı görünümünü azaltmak için farklı sekmeleri ile organize ettik. Onlar da WordPress Yükle düğmesini büyük yeşil ek olarak çeşitli eğitim seçenekleri ekledik.

  Hiç hesapta birden siteleri oluşturmak için çalışması halinde Temmuz 2013'te, GoDaddy daha şık ve cPanel daha anlaşılır oldu tescilli arka uç vardı, ama sınırlayıcı, sinir bozucu oldu ve hantal.

  GoDaddy'nin Güz 2013 yeniden marka ile, resmen (extra 1 $ / mo ile) sadece Bluehost gibi, endüstri standardı cPanel'e yanına açık. Onlar daha kullanıcı dostu Bluehost gibi yapmak bunu biraz özelleştirmek yaptı.

  kullanılabilirlik vs GoDaddy Bluehost arasında karar vermek için, tüm aradığınız kullanılabilirlik türüne bağlıdır”- Temmuz 2013'te, ben söyledi. ve asla başka gerçekten değişen bir şey üzerinde planları - - Kurulumu, kullanımı kolay bir isteyen bir acemi iseniz GoDaddy kazanır. O web barındırma arka uçta bir daha şık, daha kolay bir arayüze sahip

  Eğer esneklik ve dışarı çalışıyoruz ne olursa olsun proje karşılamak için seçenekleri ile uzun vadeli kullanılabilirlik arıyorsanız - Bluehost kazanır “.

  cPanel'e rebrands ve GoDaddy anahtarlama hem sonra, hemen hemen aynı gerçekten. Ben Bluehost en küçük eğitsel dokunuşlar gibi ama (etki) gibi onların diğer yoğun olarak kullanılan ürünlerle GoDaddy'nin entegrasyon büyük bir artı yanı bir olduğunu.

  kullanılabilirlik için, onlar bir kravat vardır söyleyebilirim. Gerçekten kişisel tercihi. Ama cPanel üzerinden geçiş için GoDaddy şeref (olsa bile, bunlar fazladan 1 $ / ay ücret yoktur).

  Ancak, ne olursa olsun kadarıyla kullanılabilirlik gider olsun - ister istemez sorunlarla çalışacaktır. müşteri desteği devreye giriyor de budur.

  Eğer kadar çok kullanmak gerekmez özellikle Şimdi, eğer yargılamak müşteri destek, her zaman biraz anekdot olacak gidiyor. Telefonunuz veya e-posta temsilcisi bir kişidir - ve herhangi bir andaki üzerine, deneyiminizi mayın (örneğin, Comcast desteği ile benim deneyim her zaman muhteşem FWIW olmuştur) daha iyi olabilir.

  ve aynı zamanda her ikisini de kullanmak insanlarla konuşurken - - Ben yeterli olması GoDaddy'nin destek buldum benim hem şirketlerle tecrübeye dayanarak. Hep telefonda birkaç dakika beklemek zorunda. Hep sorununun ne bir kaç kere açıklamak zorunda. Ama genel olarak onlar işi ve sorunum onar. Hiçbir korku hikayeleri - sadece bir şey süper özel.

  Öte yandan Bluehost bana her zaman hızlı, katı destek sağlamıştır. Telefonla ve e-posta yoluyla onlarla konuşulan ve onlarla iki kere harika deneyimler yaşadım. Bluehost müşteri hizmetlerine çok puan ve bunu hak görünüyor etti - onlar bir son olayda 2015 yılında DDOS saldırısı verdikleri yanıt ile ateş altında rağmen, onlar çok daha şeffaf idi.

  Ama yine - anekdotlar. Bunun yerine, ben bir şirket maliyet bir yatırım veya bir satışı olarak verdiği desteğin olmadığını anlamaya daha iyi olur. Onların şirket kültürü oradan gelişecektir.

  Sana DIY yardım destek kanalları, yatırım çeşitliliği bakarak ve müşteri hizmetleri yaklaşımlarını endam bu çıkarabiliriz düşünüyorum.

  GoDaddy ve Bluehost hem büyük knowledgebases var. GoDaddy ziyade yardım barındırma daha kendi ürünleri doğru eğmek gibi görünüyor. Hem telefon ve sohbet dahil kanallarının aralığında destek var.

  Gördüğüm temel fark Bluehost “kendini triyaj” için izin vermesidir - Aradığınız önce destek sorununu seçin.

  GoDaddy hesap temsilcileri ve / veya telefon ağaç sıralaması sorunları bildirmek için onların ana telefon hattına her iter Oysa.

  Çok daha tercih edilebilir için Bluehost yaklaşımını buldum. Bir WordPress sorunu hakkında aradığınız ise - o zaman fatura soru insanlarla aynı sırasında takılı değildir.

  Orada temsilcileri arasında daha az aktarma ve Kontrolde daha hissediyorum.

  olumsuz bir örtüşen bir sorunuz varsa kafa karıştırıcı olabilir hangi “kendini teşhis” zorunda olmasıdır.

  Yani BlueHost ve GoDaddy incelerken - Bluehost nedeniyle yaklaşıma müşteri desteği ile üstte çıkar. barındırma özellikleri için Açık.

  Barındırma Özellikleri

  fiyatlandırma bölümünde, GoDaddy ( “Ekonomi” ve “Lüks” ve “Ultimate) ve Bluehost her ikisi (‘Temel’ve‘Plus’ve‘Prime’) oldukça çizgi yok teklif katmanlarını belirtildiği gibi hangi kadar doğrudan karşılaştırmalar kapalı atar birazcık.

  herhangi barındırma planının mutlak çekirdek özellikleridir - (hesabına bir web sitesine atanabilir alan adları) web sitelerinin sayısı, veri tabanları (hosting hesabına benzersiz web sitesi kurulumları sayısı) ve disk alanı (ne kadar malzeme siz) sunucunuzda koyabilirsiniz.

  Eğer sadece 1 süper ucuz bir yer 1 küçük web sitesi barındırmak istiyorsanız biliyorsanız - o zaman GoDaddy'nin Ekonomi paketi veya Bluehost Temel planını dikkate almalıdır. Onlar hem web siteleri, depolama ve veri tabanları sınırlamak - ama aynı derecede. Aslında kafa karşılaştırma için oldukça sağlam kafası.

  Kenara - burada bir durum nereye BlueHost kardeş markası, HostGator. Bunların hepsinin daha iyi düşük katmanlı planı vardır. Burada HostGator'ın “Hatchling” göz atın. Hala 1 sitesidir, ancak alt alanlar, depolama veya başka bir şey hiç kapakları var.

  Eğer diğer planlarla baktığımızda, işler biraz daha karışıktır. Ama dışarı çağırmak için anahtar özellik veritabanları olduğunu. BlueHost Artı planı üzerinde bunları sınırlamaz. GoDaddy (Aksi Artı planına karşılaştırılabilir) Deluxe üzerinde 25 onları kapakları. Kapak tarafında, GoDaddy'nin Sınırsız planı sınırsız depolama, veri tabanları ve sahalarmdan yapar - ama aynı zamanda SSL sertifikaları ve plana Premium DNS ekler. bunların ikisi de olmayan bir e-ticaret sitesi için gerçekten gerekli değildir ... ve ayrı ayrı her durumda (yani alan adı kayıt gibi) onları satın eğer genellikle daha ucuz ve daha iyi.

  barındırma diğer önemli özellikleri hafıza sınırıdır - barındırma WordPress kurulumunu özellikle. Bellek sınırı paylaşılan barındırma hesabınız Web ziyaretçi (yani daha fazla bellek = hızlı yükleme süresi ve fazla ziyaretçi çarpmadan önce izin verilen) sitenizi yükleyen her zaman üretmek için tahsis edilir ne kadar kaynak olduğunu.

  Bluehost ve GoDaddy Hem 2014 Ancak, Bluehost varsayılan olarak 256 megabayt onların 's kümesine sahiptir önce oldukça düşük başlangıç ​​sınırları ayarlamak için kullanılır. GoDaddy değil. Ben size GoDaddy yüzündenkalamayacaklarını artırabilir yollarını geri buldum ... ama gerçek bir acıdır. Yılda 12 $ ekstra değmez bir ağrı.

  Diğer özellikler için, Bluehost kendi Prime'daki iyi yapar Artı onlar belirli disk alanı ve e-posta hesabı kapaklarıyla yaptığını şimdi vb sınırsız alan, özel IP ile planlar.

  Bluehost planlarının üst ucunda kazanır. GoDaddy orta ve ucuz katta bir kravat kazanır iken. Ancak, ben düşünmeye ekstra özellikler ayrı değerlendirme tablosu kenara. ancak hosting paketi ile geliyor - teknik web hosting parçası olmayan özellikler.

  Ekstra Özellikler performans

  Bluehost ve GoDaddy hem gelirken WordPress yükler 1-tıklayın - GoDaddy en kolay gelir. GoDaddy ayrıca Premium DNS sağlar ve (her ikisi de Google'ı, ama GoDaddy Bing, ücretsiz reklam para BlueHost yener Facebook para).

  Her ikisi de web hosting ile bir yıl boyunca ücretsiz bir etki sunuyoruz. Ama performansı hakkında ne olacak?

  Bir hosting sunucunun birincil işi sadece web sitenizi tutmak için değil - bu dosyaları talep eden her tarayıcıya hızlı bir şekilde sunmak için var. Sunucu isteği alır ve geri bilginin ilk byte gönderir ne kadar hızlı, - burada ölçmek için en kolay metrik İlk Byte (TTFB) zamanıdır.

  TTFB iyi bir eğilim olarak ölçülür ortalama tüketici görmek için zor olabilir - test zamanında bağıl. Bu sitede - Eğer test test zamanlarında varyansı gösteren sonuçlar, ancak eğilim göreceksiniz nispi konumu, genellikle aynı kalır.

  Aynı zamanda rakipler elinizin tutmak şey. Ancak, Dayanıklılık Uluslararası - Bluehost ve HostGator'a hem sahibi olan kuruluş - kendi yatırımcı sunumunda kendi iç veri ve uzun vadeli kıyaslama dahil.

  EIG iç verilerle - - hızlı değil Sen Bluehost olduğunu görebilirsiniz. Ama GoDaddy daha hızlıdır.

  Onların verileri kontrol etmek için, her güncelleme için TTFB testlerini yeniden çalıştırın. İşte her benim web siteleri için Ocak 2017 sonuçları var.

  EIG verilerine paralel olarak - Bluehost hızlıdır. Karşılaştırma için, burada da benzer bir web sitesi ile aynı gün HostGator'ın hız testi var -

  Yine - EİG verileri doğrultusunda. TTFB kere iyi bir eğilim olarak incelenir unutmayın. Ama genel bir kural olarak, ben Bluehost daha yavaş olmasını GoDaddy'ye buldum. HostGator daha Bluehost yavaş. Ve HostGator Ben de böyle InMotion Barındırma (inceleme) olarak kullanmak bağımsız rakiplerine göre biraz daha yavaş dalgalanma fakat genel bağlanmalıdır veya.

  Her iki şekilde de, Bluehost GoDaddy kıyasla hız kazanır.

  Sonuç

  Yani - kim 2017 yılında vs GoDaddy Bluehost kazanır? Bizim kim bağlıdır ve aradığınız ne.

  Eğer web barındırma en iyi genel anlaşma arıyorsanız ve sadece GoDaddy ve Bluehost ile sınırlıdır, o zaman GoDaddy ucuz sonunda daha iyi ve Bluehost Artı katman daha iyidir.

  Büyük hizmet ve yüksek performans ile hosting şirketi (bir tutma şirkete ait değil, yani) bağımsız arıyorsanız - InMotion Barındırma ile gitmek.

  sınırsız özelliklere sahip ucuz hosting arıyorsanız Daha iyi performans, ben de Bluehost kardeş markası HostGator (burada planlarını bakınız) ile gider.

  Bu ilk web sitesine sahipse - - Ayrıca burada bir WordPress Sitesi Kurulum Kılavuzu'na var. Eğer her zamankinden daha fazla karıştı eğer, işte benim BuzzFeed tarzı web barındırma sınav olmak.

  İlgili Makaleler

  Yönetilen wordpress hosting godaddy yorumlarGodaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt yönetilen WordPress barındırma alanı girmiştir. Onlar ücretsiz, hızlı, inanılmaz güvenli ve tamamen sorunsuz, tam olarak yönetilen yanan sunuyoruz ...
  baba web barındırma wordpress gitNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...
  Godaddy wordpress inceleme barındırmaNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...
  Godaddy wordpress hosting değerlendirmeleri yönetilenNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...
  Ipage hosting ve wordpressSon güncellenme: Eğer yeni bir site kalkmak güvenilir bir host arayan ve olabildiğince hızlı ve mümkün olduğunca ucuz çalıştırıyorsanız 1 Ocak 2017, SiteGround ile gitmek. Onlar% 60 indirim uyguluyorlar ...