Web hosting yorumu şablon wordpress

Bizim 1 numaralı web barındırma olarak SiteGround sıralamada yer aldığımız. Sadece onların olağanüstü kullanıcı memnuniyeti değerlendirmesi için değil, aynı zamanda dikkatle size uygun hale getirilebilir özellikleri ve planların uzun listenin, için.

Bunlar, bir milyon alanların dörtte birinden fazlasının ev sahipliği% 99,99'luk bir çalışma süresi vardı üç ülke genelinde ve son 30 gün içinde sunucuların 1,000 yönetmek.

ÖZEL TEKLİF: Bugün Kapalı% alın! Artık sadece 3,95 / ay.

Yorum şablonunu barındırma web güvenliği ve sunucu wordpress

İndirim otomatik olarak uygulanır. Normal fiyatı / ay.

ayda $ 3.95 Planları

İlk kez WordPress yükleme veya aktarma ister
Başka bir sağlayıcıdan, SiteGround kolaylaştırır.

İlk kez WordPress kurulumu

 • 1-tıklama ile WordPress yükleyin.
 • SiteGround WordPress uzmanları
  ayarlamalar yapıyorum size yol gösterebilir.
 • Biz herkes için SiteGround tavsiye
  WordPress ile başlayan.

Başka bir sağlayıcıdan aktarma

 • ücretsiz mevcut hesabınızı aktarın.
 • SiteGround WordPress uzmanları taşıyacak
  sizin için aktarım süreci dışarı.
 • Hiçbir kesinti sitenizde aktarmak ederken.

ayda $ 3,95: dan Planları

Kullanıcılarımız sadece SiteGround samimi ve yardımsever destek seviyorum, ama aynı zamanda faydaları tüm planları ile standart olarak dahil olduğunu. Kullanıcılarımız en popüler faydaları:

 • ücretsiz kurulum ve transfer senin
  eski konak
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler, böylece asla görünmesini
  Verilerinizi kaybetmek
 • 24/7 telefon, sohbet ve e-posta desteği,
  Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda
 • e-posta hesabı Sınırsız sayıda
 • Çalışma süresi ve 30 gün para iade garantisi,
  huzuru için

ayda $ 3,95: dan Planları

"Çekincesiz SiteGround öneriyoruz."

Mark Barnes - emw.org.uk

Ben diğer iki ana çalışmış ve SiteGround bulunabilir en iyi Müşteri Hizmetleri sahiptir çekincesiz söyleyebiliriz. Bu, duyarlı anlaşılabilir ve verimleri sonuç olduğunu. Çekincesiz SiteGround öneriyoruz. olan süper ayrıca, çalışma süresi, yeni hizmetler vb Diğer hizmetler

ayda $ 3,95: dan Planları

bluehost.com

Ort. Kullanıcı oyu

★★★ ★ ★

Bluehost basit, güvenli barındırmasına sahip olan popüler web ev sahipliği yapmaktadır. Eğer bulut barındırma ihtiyaç veya WordPress için optimize barındırma olsun, Bluehost herhangi bir web sitesini uygun planları çeşitli vardır. Bluehost biraz yardıma ihtiyacı olabilir başlayanlar için idealdir. Onların 24/7 müşteri destek ekibi sitenizi birkaç dakika içinde çalışmaya yardımcı olmak için hazırdır.

Yayın: 15 Aralık 2016

perspektif web sitesi sahibi için kullanılabilir barındırma seçeneklerinin sayısı çok zor olabilir. ve bazen serbest - Bir ay birkaç dolar için barındırma almak mümkündür. Ve o ayda dolar yüzlerce ve hatta binlerce maliyeti barındırma almak mümkündür. Oysa uninitiated, aynı görünebilir. sınırsız bant genişliği, depolama ve e-posta adresleri: ucuz planları daha sunuyoruz gibi Aslında, bazen görünüyor! Neden Amazon bu eylem üzerinde almaz? Eh, size sürpriz olmayabilir olarak, barındırma seçenekleri sunduğunu görünebilir daha karmaşıktır.

barındırma

Barındırma Türleri

Paylaşılan, VPS, Bulut, Dedicated, ve Bayi: hosting çoğunluğu beş ana tip olarak kategorize edilebilir. onlardan her bakalım.

Paylaşılan barındırma en popüler ve ekonomik hosting seçenektir. Bununla beraber, diğer site sahipleri ile paylaşılan bir sunucu üzerinde yer kiralamak. Bu aynı zamanda bant genişliği, bellek ve işlemci gücü gibi kaynakların paylaşılması demektir. Tek bir sunucu yüzlerce ve web siteleri hatta binlerce destekleyebilir çünkü bu, bir sorun olabilir. Bu web sitelerinin çoğu hosting firmaları bunları gerektiren az sayıda daha fazla kaynak sunmak için izin çok az trafiği alacaktır. Ama yine de sınırları vardır.

Yeter ateş gücü en küçük işletme ve kişisel web siteleri için, paylaşılan barındırma piyasadaki en uygun fiyatlı barındırma türüdür. Bununla beraber, bir profesyonel olarak yönetilen web sunucusunun tüm özelliğe sahip bu yüzden, diğer müşterilerle sunucu kaynaklarını paylaşmak ancak yalnızca sunucu maliyetinin küçük bir paya omuz. Ayrıca bakınız: Unlmited Hosting.

tüm paylaşılan barındırma aynı olduğunu, ancak, unutmayın. Farklı şirketlerin kaynaklarının farklı miktarlarda farklı sunucuları kullanması. Dahası, bazı şirketler diğerlerine göre bir sunucuda daha fazla web sitelerini barındırmak. Yani $ 1.99 yerine barındırma ayda 10 $ ödemek için iyi bir neden olabilir.

Paylaşılan bir barındırma planı sunduğu güç aştıysanız, sanal özel sunucu (VPS) barındırma özel bir sunucunun tam maliyet ile saddling olmadan yüksek performans ile kol olacaktır. Daha az siteleri tek bir fiziksel sunucu kullanıyorsanız çünkü VPS barındırma, yüksek performans sağlar. Ama aynı derecede önemli, bu sunucu üzerinde tam denetim sağlar. Bir VPS yönetimi açısından fiziksel bir sunucu, olmasa da, öyle. Eğer sunucu için özel ihtiyaçları varsa, bunları çözmek için kontrole sahip.

Sunucu fiziksel bir makine olarak aynı olmadığından Bulut barındırma biraz VPS gibidir. Ama bulut barındırma sayıda bilgisayarda yayılmıştır. Sonuç olarak, bulut barındırma son derece istikrarlı ve ölçeklenebilir. Web sitenizin nedeniyle bant genişliği yetersizliği nedeniyle kalmakta olduğunu fark ederseniz, bir anahtarın flip ile artırabilir. Aynı şey disk alanı ve CPU kullanımı için de geçerlidir. Sektör lideri çalışma süresi ve hızlı ölçeklenebilirlik sizin en büyük sorunları olarak ise, bulut barındırma aradığınız sadece ne olabilir. Bulut barındırma başvurunuzun güvenli tutulmasını asi sunucu komşularından bir sen onları çabucak hüküm kaynakları ihtiyaç yapabileceğiniz sunucuların küme ve yeterli ayrılması için size erişim sağlar. VPS ve Bulut hizmetleri bazen melez bir hizmet (bazen Bulut VPS veya Ölçeklenebilir VPS denir) birleştirilir.

Eğer sunucu kaynaklarını paylaşan yapılması hazırsanız adanmış barındırma size fiziksel bir sunucuya tam ve engelsiz bir erişimin sağlayacaktır. karmaşık uygulamalar ve gelişmiş komut dosyalarını güç vermek için Faydalı, adanmış barındırma güvenliği ve sunucu özelleştirme mümkün en üst düzeyde sağlar. Ayrıca bakınız: Co-Location.

Bu barındırma özel bir türüdür. Başka birinin sunucuyu sürdürürken barındırma satmak istiyorsanız, bayi barındırma bu sağlar. Ama, VPS, bulut, paylaşılan veya adanmış bayi hosting alabilirsiniz. Bununla beraber, toplu olarak sunucu kaynaklarına erişimi satın almak ve sonra kendi markası altında satmak. Açıkçası, bayi hosting web hosting yeni insanlar için değil. Bu müşteri ve teknik destek ile müşterilerine sunmak gerektirir barındıran gelişmiş bir türüdür.

Popüler Barındırma Uzmanlık

İnsanlar şeyler her türlü web sitelerini kullanırlar. Ve tam olarak ihtiyacınız barındırma ne tür dikte edecek ne yapmak istediğinizi. Ama bloglar gibi web sitelerinin popüler türü vardır. Sonuç olarak, biz aşağıda tartışacağız web sitelerinin bu tür, için özel hosting planları var.

WordPress, dünyanın en popüler blog platformudur. Ancak 2003 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, bu blogging daha bir sürü için kullanılan güçlü bir içerik yönetim sistemi (CMS) haline gelmiştir. yapılandırılması ve WordPress kurulumunu yönetmek için daha az zaman harcamak istiyorsanız, WordPress konusunda uzmanlaşmış bir hosting planı düşünmelisiniz. Çoğu planları sakin kurma yapmak, ancak bazı Hatta sitenizi kişiselleştirmek ve içerik oluşturmak için daha fazla zamana bırakarak sizin için kurmak.

Özellikle Amazon ve Ebay gibi büyük sitelerde - Java Java hala sunucu tarafı uygulamalarında yoğun kullanımını gören bir istemci tarafı dil olarak popülerlik kaybetti iken ilk 1995 yılında yayımlanan uygulamalar ve web siteleri için bir emektar nesne yönelimli programlama dili vardır. Eğer Java powered by sunucu tarafı özelliklerini uygulamak istiyorsanız Java etkin barındırma planı seçtiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

PHP bir sunucu tarafı komut dosyası dilidir. Başlangıçta savunduğu "Kişisel Ana Sayfa." Ama şimdi özyinelemeli kısaltma, tarafından biliniyor "PHP:. Hypertext Preprocessor" Çoğu barındırma sağlayıcıları tarafından desteklenen ve sadece ilgili herhangi bir sunucuda teorik kullanılabilir edilir. Dünyadaki en popüler betik dillerinden biridir. Birçok popüler uygulamaları, PHP, özellikle, üç en popüler içerik yönetim sistemleri yazılır: WordPress, Drupal. ve Joomla. Ama pek çok insan kendi özel PHP uygulamalar yazmak. Aradığın barındırma PHP buysa seçeneklerin hiçbir sıkıntısı olacaktır.

Joomla esnek içerik yönetim sistemi ve web uygulama çerçevesidir. Bu WordPress sonra ikinci en popüler blog platformudur. Biraz daha teknik WordPress daha, ama özellikle e-ticaret siteleri için temel olarak kullanılmak üzere değerlendirilir. Eğer onun üzerinde barındıran sayfasını kontrol Joomla web sitesi oluşturmak istiyorsanız.

ASP.NET bir sunucu tarafı komut dosyası çerçevesidir. Son derece güçlü ve size web sitesi oluşturmak isteyen hemen hemen herhangi bir dil kullanmasına izin verir. Bir tür PHP Microsoft eşdeğer gibidir. Fakat Microsoft programcıları kurulmuş ve insanlar için Visual Basic veya C # yetkin. bu büyük bir seçimdir. Ama en barındırma sağlayıcıları bunu desteklemez.

Linux veya Windows?

o bir web sitesi barındırma geldiğinde barındırma tipi ve uzmanlık, diğer ana seçenek arasında seçim yanısıra web sunucusunun işletim sistemi (OS) 'dir. Ama diğer seçeneklerden bazıları Sen seçmek ne OS dikte edebilir. Not: Linux barındırma veya Windows, Windows hosting kullanmak için kullanmak çalışmanız için Linux kullanmak gerekmez.

Linux dünyasında en yaygın ev sahipliği platformudur. Linux sunucuları pek çok web sitesi ve uygulamalar için popüler bir seçimdir. Linux hosting dikkate günümüzün en yaygın programlama dilleri ve uygulamaları (PHP + MySQL) işleyebilir bir hosting platformu arıyorsanız. Bu endüstri standardı barındırma platformudur. Aslında, bu, LAMP basit bir kısaltma vardır. Hangi Linux, Apache (web sunucusu), MySQL (veritabanı) ve PHP anlamına gelir.

, Windows, Microsoft tarafından desteklenmektedir barındırma platformudur. Eğer ASP.NET gibi Windows uygulamalarını, veritabanlarını ve programlama çerçevelerini işleyebilir bir sunucu istiyorum. Windows hosting almak gerekir. Ve Microsoft araçları ile sınırlı değildir. Hala PHP ve MySQL gibi ortak web programlama dilleri kullanan esnekliğine sahiptir. Geleneksel olarak, Windows, Linux hosting daha fazla masraf hosting. Ama bu bugün daha az doğrudur. Birçok şirket hem platformlar için aynı fiyat sunuyoruz.

Sınırsız Hosting?

sınırsız depolama ve sınırsız e-posta, sınırsız bant genişliği: Neredeyse tüm barındırma sağlayıcıları en azından bazı sınırsız planları sunuyoruz. sağlayıcıların bir dizi böyle sınırsız planları başka bir şey sunuyoruz. Ama "sınırsız" çoğu insan öyle düşündüğün anlamına gelmez. bunun anlamı Tüm şirket kaynak kullanımı için bir limit tespit etmemiş olmasıdır. iblis ayrıntıda gizlidir ve ayrıntılar hizmet barındırma sağlayıcısının açısından (TOS) bulunacaktır. Neyse ki hepimiz için, hemen hemen her TOS aynı şeyi söylüyor: Eğer onların sunucularını kötüye olamaz.

Yukarıdaki Amazon hakkında bizim küçük Şaka yaptık. Amazon ayda birkaç dolar için HostGator'ın ölçüm yapılmadan civciv Planı kullanarak kendi web sitesi ev sahipliği yapmaya karar verirse, o koşuyordu sunucuyu çökmesine neden oluyordu. Ama Amazon daha önemli, o kendi web sitesini çökertmek ve onlara milyonlarca dolara mal olacaktır. Ve bu web sitesi sahipleri için önemli bir ders sağlamaktadır: barındırma sağlayıcı yavaş ve günde birçok kez çökmesini web sitesi yükleme ile biter eğer sunucu kaynakları ile deli devam etmesine izin verecek eğer fark etmez.

Yani sınırsız web hosting ücretsiz yaparken yukarı senin kaynak kullanımına daha rahat bir yaklaşıma sahip olmak unutmayın, hala ihtiyaçlarına denk bir plan bulmalıyız. Klasik bir American Express kartı olması gibi düşünün. Hiçbir önceden ayarlanmış sınırı vardır. Ama sonuçta göze alamaz şeyler satın almak mümkün olacak değildir.

Konum, konum, konum

gayrimenkul dünyasında klişe bir ev satın üç en önemli hususlar yer, konum, konum olmasıdır. İnternet üzerinde, adres yok gibi görünüyor. Sen kolayca Topeka olabildiğince Pekin dışında bir siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ama sadece internet lokalize olmadığı anlamına gelmez internette dünyanın her yerinde gidebilir çünkü. Web sitenizin ziyaretçi mümkün olduğunca çabuk hizmet etmek istiyorsanız, onlara web sunucusu yakın barındırması en iyisidir.

Bu iki yaklaşım vardır. Ziyaretçilerinizin büyük çoğunluğu belirli bir yerden iseniz, o yerin yakınında bulunan bir sunucu seçmeniz en iyisidir. Web siteniz Berlin'de müzik sahnesinin odaklanır Örneğin, Almanya'da bir veri merkezi ile bir hosting şirketi bulmak için en iyisidir.

Diğer bir yaklaşım tüm dünyada sunucularda içerik koyar bir içerik dağıtım ağından (CDN), kullanmaktır. Bir CDN ile, ziyaretçilerinizin en yakın sunucudan servis web sayfalarını alacak. Bir CDN kullanarak tek sorun genellikle daha pahalı olmasıdır.

Bir web hosting şirketi ile kayıt olduğunuzda, sadece bir dizi teknolojiyi satın olmadığını hatırlamak önemlidir. Ayrıca, bir iş ilişkisi içine giriyoruz. Eğer başka bir yere bir host seçmek neden birçok olmayan teknoloji nedeni vardır. Eğer hosting şirketi güven gerekiyor. müşteri yorumlarını çok faydalı olabilir yerdir.

Buna ek olarak, işlerin yolunda gitmediği durumlarda web barındırma bağlı edebilmek gerekir. o Ne tür destek sunuyor? Ve dilin ne verilir? Malagasi Destek muhtemelen yaşıyorsanız gerekli ve iş Madagaskar, ancak Kuzey Amerika'da ise oldukça işe yaramaz.

Araçlar ve Kılavuzlar Sen seç Yardım

web barındırma için seçim hangi şirket karar vermek karmaşık bir süreçtir. Ama hayat bir sürü kolaylaştırabilir. fiyat ve özellikleri ile seçenekleri sıralamak için bizim ana bilgisayar Karşılaştırma Aracı kontrol edin, daha sonra bireysel barındırma şirketler hakkında gerçek kullanıcı değerlendirmeleri okuyun.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, muhtemelen bir rehber ve SSS jargon size yardımcı ve uygun bir host seçmek için. İster Ruby on Rails gibi belirli geliştirici özellikler arıyoruz. veya PayPal veya Bitcoin kabul eden bir taşıyıcıya ihtiyaç - size örtülü var.

İlgili Makaleler

İyi uk barındırma şirketleri wordpress temaseçenekler değerlendirilir ve sahip web sitesinin ne olursa olsun boyutu sıralanmış iyi web hosting tüm bu makale sizin için en iyi web barındırma hizmetlerinin yanı sıra en iyi barındırma bulmanıza yardımcı olur ...
wordpress hosting vs Pivotxarayla barındırma Paylaşılan web WordPress kullanıcıları tarafından kullanılan barındırma en popüler türüdür. popülerliğine rağmen, insanlar genellikle Paylaşılan WordPress web barındırma nedir anlamıyorum? Kimse ...
uk gözden barındırma ücretsiz joomla webEvet Best Free Web Hosting, bu sayfada özellikli barındıran hiçbir ücret ödemeden hosting paketleri gerçek web sunuyoruz. Detaylar için derinlemesine değerlendirmeleri okumak ve onların müşterileri söylediklerine bakın emin olun. Is ...
İyi uk barındırma şirketleri barındıran wordpressyorumlar Geçtiğimiz 12 ay boyunca takip WordPress ana performansına göre belirlenir. Bazı web siteleri kalitesiz hizmet gözden geçirecek ve en iyi WordPress belirtecektir ...
Web hosting schweiz wordpress web sitesiweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...