Web avustralya blog wordpress hosting

Eğer hızlı ve duyarlı bir web sitesi istiyorsanız, o kadar yakın olduğun yerde sen çevrilevilebilecekleri gibi barındırması gerekir.

Bir siteyi görüntülerken, ileri geri sunucudan istekte ve daha uzakta sunucu daha sonra daha da istekler ileri geri seyahat etmek zorunda, ve daha yavaş olduklarını, (ABD gibi) 'dir.

Eğer bir kötü inşa veya mevcut eklentileri ve temaları ile inşa edilmiş bir WordPress sitesi, iyi bir şans varsa dünyanın diğer tarafında bir sunucuda iseniz, demektir varlık ve bu nedenle taleplerin bir sürü olacak , oldukça yavaş olacak!

barındırma

Hem de küçük orta ölçekli işletmeler için Alyte bir barındırma hizmeti sunan olarak blogcular, ben aşağıda değineceğiz farklı amaçlar için Avustralya merkezli ana bir demet kullandık.

Dikkate: Kontrol iyidir Daha ileri gitmek!

Son on yıl için, web hosting firmalarının çoğunluğu size Plesk veya CPanel hesabı sunuyoruz. barındırma Bu tarz size temel teklif yok ama bu kadar çok barındıran bir standarda bakarak, daha melez kurulumları yatırım barındırma hesabı kısa kendini satıyor paylaştı. Ek özellikler artık günler için dışarı bakmak;

  • git entegrasyonu,
  • basit bir şekilde, / sahne sitenizi test etmek
  • Sitenize güvenli FTP (SFTP) erişim,
  • Onlar gerektiğinde geliştiriciler için komut satırı erişimi, daha fazlasını yapmak için
  • sunucu tarafında önbelleğe alma,

Onların barındırma yukarıdaki ekstralar sunan şirketler genellikle ilerleyici olduğunu ve normalde onlar oyunda önde konum ve size iyi destek sunacak ve iyi bir iş gidiş ilgilenen anlamındadır.

En iyi seçenek - adanmış

Sitenizi çalıştırmak için kendi sunucunuzu yuvarlanmaya pek çok yolu vardır. Ben bir avuç denedi, ama bir platformu takip edip iyi yaparım eğer hayatta şeyle, bu 20 farklı sistem satıcıları daha yönetmek çok daha kolaydır.

Benim favori seçenek Amazon Web Services (AWS) 'dir. Sydney dışına sunucu (lar) çalıştırın ve büyük hız keyfini çıkarın.

Eğer bir Linux yöneticisi değilseniz, bu, kolayca hiçbiri bir şey değildir. Eğer bile sunucu gecede, sağ aşağı giderse, muhtemelen birileri şeyler düzeltmek istiyorum? Avustralya şirketi, yönetilen bir AWS hizmet sunmak Bulletproof girin. Kullandığım ve bu hizmet için birçok müşterinin yönlendirdiği ve çok onları öneririz.

Bu seçenekte atlet kadar, donanımınız için Rackspace Açık Cloud kullanmaktır ve Rackspace da bir yönetim hizmeti sunuyoruz.

İkinci en iyi seçenek - paylaştı

Şu anda barındırma adanmış içine yatırımı haklı geçersem, bir sonraki seçenek SiteGround gibi ödeme şirketlerine olacaktır.

SiteGround onlar kuzey Amerika ve Avrupa daha iyidir bir Asya tane, var, bir Avustralya düğümü yok.

avustralya barındırma web ihtiyacınız, blog web sitesi wordpress

Ne, SiteGround sevdiğim sen daha yönetilen ile / hizmetler kilitli değil kontrole sahip olmasıdır. SSH erişimi ve Vernik önbelleğe alma gibi şeyler lüks hepimiz aşkımsın.

Eğer sunucu ve komut satırına MySQL ithal bir yedekleme zip sunucusu taşıdıktan sonra, eski günlere geri dönmek mümkün olmayacak!

İlgili Makaleler

wordpress avustralya için barındırma WebEğer hızlı ve duyarlı bir web sitesi istiyorsanız, o kadar yakın olduğun yerde sen çevrilevilebilecekleri gibi barındırması gerekir. Bir siteyi görüntülerken, ileri geri sunucudan istekte ve daha uzakta ...
WordPress için hosting en iyi ücretsiz web nedirWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
godaddy wordpress siteleri ile BarındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
wordpress teklif web hosting muWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Web hosting göbek wordpress temaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...