Vtx grafik wordpress hosting

WordPress Sitelere Banner Ekleme

Günümüzde reklam internette web sitelerinin çoğunun önemli bir parçasıdır. Bu eğitimde nasıl WordPress sitenizin farklı bölümlerine pankartlar eklemek size gösterecektir. afişler sunan web sitelerinin çoğu, afiş yerleştirin ve aşağıdaki talimatları istediğiniz böylece tüm yapmanız gereken karar olduğunu Tüm şerit koduyla sağlayacaktır.

Vtx grafik wordpress gücü CSS barındırma

Kenar çubuğunuza afişler nasıl eklenir

Pankart eklemek için kenar çubuğu kullanmak yaygın bir uygulamadır. Bunu yapmanın iki yolu vardır - Temanızın kenar çubuğunuzda widget destekliyorsa, bunu da afiş koduyla bir metin widget'ı ekleyebilirsiniz veya Temanızın sidebar.php dosyasına doğrudan kod ekleyebilirsiniz.

> Widget'lar - Temanızın widget destekliyorsa, Görünüm gitmek. Daha sonra uygun Widget bölgeye bir metin aracını sürükleyin. Bizim durumumuzda bu "Ana Kenar Çubuğu" olurdu. Bu eğitimde amacına uygun olarak, biz doğru arama alanının altındaki bu widget'ı yerleştirecektir. Son olarak, bunun içinde afiş kodu yapıştırın Widget için başlık ayarlamak (yani isteğe bağlıdır, Banner'ınız üstünde bir başlık olmasını istemiyorsanız boş bırakın) ve Kaydet düğmesine basın.

Bu WordPress sitenizin kenar çubuğuna istediğiniz afiş yerleştirecektir.

Temanızın widget desteği yoksa sen sidebar.php içine doğrudan afiş kodu eklemek gerekir. WordPress yönetici sayfanın Editör parçası> - Sen Görünüm bu dosyayı düzenleyebilirsiniz.

Tek bir yayın veya sayfa içine afişler nasıl eklenir

Eğer yayın veya sayfa gövdesine bir pankart eklemek istiyorsanız, basitçe WordPress editörün Metin modunu açmak ve içindeki afiş yapıştırın.


Bu, bu yazının iki örnek paragraflar arasında görüntü katacak. Değişikliklerin bir yayın veya sayfa geri kalanı ile görünmesi için bu afiş konumlandırmak ya uyum sağlamak amacıyla WordPress WYSIWYG editörü kullanabilirsiniz.


Yukarıda veya tüm yayınlar veya sayfalar aşağıda afişler nasıl eklenir

üstünde veya bütün mesajlara veya sayfaların altına afişler eklemek için, WordPress temaları single.php veya page.php dosyaları içinde afiş kod eklemeniz gerekir. Mesajınızı (single.php) ve sayfalarınızı (page.php) - Her iki dosya benzer içeriğe sahip ancak sitenizde farklı bölümlerini ele. > Editör - Sen WordPress yönetici alanına giriş ve Görünüm giderek bu dosyaları düzenleyebilirsiniz.

Eğer yayınlar ve sayfalar yukarıdaki afiş eklemek istiyorsanız, aşağıdaki kodu bulun:

Hemen arkasından da banner kodu ekleyin. Bu sayfa ve sonrası başlıkların her şeyden sancağını ekleyecektir. Tabii ki, bu uygulamanın ihtiyaçlarına göre görünmesi için CSS stilinde ekleyebilir.

Bu giriş barındırma vtx grafik wordpress


üstbilgi veya altbilgi afişler nasıl eklenir

altbilginizde veya başlığına pankartlar ekleme kullandığınız tema bağlıdır. onun üstbilgi veya altbilgi eklendi Widget alanı varsa, kenar çubuğuna afişler eklemek için bu yazının ilk bölümünde talimatları izleyebilirsiniz.

Temanızın altbilgi / üstbilgi alanlarına eklenen widget alanları yoksa Öte yandan, el afişleri eklemeniz gerekir. WordPress yönetici sayfanıza giriş yapmak ve Görünüm gitmek için -> Editör. Bu eğitimde amacına uygun olarak, biz başlığına özel SiteGround afiş ekleyecektir. Biz sitenin başlığına bayrağını katacak yana, düzenleme için kullanılabilir dosyalar listesinden header.php seçin. Bu dosya içindeki kod temasına göre farklı olacağını unutmayın. Bu afiş eklemek için çok temel HTML beceri gerekir.

İlk olarak, gövde etiketinin açılmasını bulabilirsiniz. 20-12 varsayılan WordPress teması ise şu şekilde görünür:

Sağ bundan sonra aşağıdaki kodu ekleyin:

Eğer afiş işaret etmek istediğiniz URL ve afiş görüntüsüne bağlantı ile BANNERLINK ve LINKTOIMAGE değiştirmeniz gerekiyor. Son olarak, şerit resmin gerçek boyutları ile genişlik ve yükseklik parametreleri değiştirin.

Bu kodu sitenize üstünde senin şeridi oluşturur. Kullandığınız temaya bağlı olarak, istediğiniz yere yerleştirmek için kod taşımak gerekebileceğini unutmayın.

Biz div öğesi haline afiş sarılmış unutmayın. Size daha fazla bu afiş stil vermek istersek nedeniyle yaptık. Sayfa yenilendiğinde, aşağıdaki satırları eklediğinizde Bunu yapmak için, sağ sütundan style.css seçip:

Bu afiş ortalamak ve çok daha iyi görünmesini sağlar bazı üst kenar boşluğu ekleyecektir. Elbette bu sadece bir örnektir - Banner istediğiniz şekilde stil için CSS tüm gücünü kullanabilir.

altbilgisine afiş ekleme temelde küçük bir fark ile aynıdır - Eğer header.php biri yerine footer.php dosyasını açmak gerekir. Ardından, tüm yapmanız gereken size başlık görüntülemek istediğiniz yapıştırın olduğunu.

sayfanızda afişler göstermek için eklentileri kullanın

Bir sayfada birden fazla başlık görüntülemek istiyorsanız, göstermek reklamları ve daha gelişmiş işlevsellik izlemek, afiş yönetimi WordPress eklentileri biridir kullanılması tavsiye edilir.

Bu sihirbaz özel site yapısı ve ihtiyaçlarına bağlı olduğundan, size ihtiyaçlarınıza en uygun olacak uzantısını bulmak için WordPress Eklentiler Directory afiş eklentileri göz düşündürmektedir. Bunu yaptıktan sonra, WordPress Plugins Nasıl Kurulur bizim öğretici talimatları uygulayarak başka WordPress eklentisi olarak yükleyebilirsiniz.

WordPress WordPress Vakfı ticari markasıdır. SiteGround bağlı veya WordPress Projesi ya da ticari marka sahipleri tarafından desteklenmemektedir.

İlgili Makaleler

sayfa wordpress barındırma Eğitimi seoKomple WordPress hızla kendi başına bir yere kadar yapılmış en popüler blog platformu beri 000webhost Kılavuzu (2017) WordPress kesinlikle herhangi bir resmi tanıtım gerektirmez ...
Blog barındırma komut widget wordpressJavaScript WordPress içinde çalışacaktır. Şablon dosyaları içinde kullanılırsa. En JavaScript iyi çalışır. İşte WordPress JavaScript çalışması için birkaç ipucu. Şablon JavaScript ...
Değişim örnek sayfa barındırma wordpressBir WordPress sayfası oluşturmak bir yazı oluşturmaya çok benzer. Sadece sayfalar statik içerik için tasarlanmıştır unutmayın. WordPress Page 1. oluşturarak yeni bir sayfa ekleyerek başlamak için ...
Altavista o barındırma wordpressAçıklama, ziyaretçilerinizin bir iminin basit bir tıklama ile herhangi bir sayfa çevirmek için izin verin. Tercüme bu hafif çapraz tarayıcı eklentisi ile sayfadan ayrılmadan yerinde olur ....
Blog barındırma komut teması indir,JavaScript WordPress içinde çalışacaktır. Şablon dosyaları içinde kullanılırsa. En JavaScript iyi çalışır. İşte WordPress JavaScript çalışması için birkaç ipucu. Şablon JavaScript ...