Teksir godaddy hosting wordpress

Açıklama

Teksir WordPress kullanıcılara, göç kopyalama, taşıma veya başka bir yerden bir site klonlamak olanağı sağlar ve aynı zamanda basit bir yedekleme yardımcı programı olarak hizmet vermektedir. Teksir tefrika ve base64 hem dize değiştirme tefrika işler. WordPress göç ve WordPress yedekleri kolayca bu eklenti tarafından işlenir.

tüm ayrıntılar için snapcreek.com ziyaret edin.

Teksir sizi sağlar:

 • , Taşı göç veya etki alanı ve makinelerden arasında bir WordPress sitesi klonlamak
 • gelişimi için localhost canlı siteyi aşağı çekin
 • El ile yedekleme bir WordPress sitesi ya da bir sitenin parçaları
 • bir iskele bölgesinden veya tam tersi bir canlı siteyi çoğaltın
 • kolayca yeniden veya dağıtım için bütün bir WordPress sitesi giyinin
 • Dağınık ithalat / ihracat sql komut ile mücadele olmadan tam WordPress göç gerçekleştir

Teksir bir paket olarak adlandırılan basit bir zip dosyası halinde sitenin tüm eklentileri, temaları, içeriği, veritabanı ve WordPress dosyalarını demetleri bir paket oluşturur. Bu paket daha sonra kolayca istediğiniz herhangi bir yere bir WordPress sitesi geçirmek için kullanılabilir. sunucular arasında, aynı sunucuda Taşı ve hemen hemen her yere bir WordPress sitesi barındırılabilir. WordPress paketi tüm site dosyaları içerdiğinden kurulumu için gerekli değildir.

Teksir snapcreek de godaddy hosting wordpress

Teksir kendi önceden yapılandırılmış siteler tekrar çalışmayı ortadan kaldırmak için yapmanıza olanak sağlar. Bunun yerine elle defalarca eklentileri veya içerik kümesinin favori tema, yapılandırma, artık sadece tek bir site yapılandırmak ve bir teksir paketi içine paketlemek. Eğer birlikte siteniz olduktan sonra, anında çok önceden yapılandırılmış siteleri oluşturmak için farklı yerlere defalarca WordPress sitesi geçirebilirsiniz!

Teksir Pro gibi gerçekten takdir edersiniz özellikler ile bir üst seviyeye çoğaltıcı alır:

 • Planlanmış yedeklemeler
 • Dropbox'a Bulut Depolama, Google Drive, Amazon S3 ve FTP
 • Daha büyük web sitelerini desteklemek için çok parçacıklı veritabanları
 • Tek atışta bütün bir çoklu WordPress ağını taşı
 • Yeni bir bağımsız web sitesi gibi bir çoklu alt siteyi yükleyin
 • cPanel API ile yükleyici Veritabanı ve kullanıcı oluşturma
 • yükleyici doğrudan cPanel bağlanın
 • Email bildirimleri
 • Profesyonel destek
 • … ve daha fazlası!

Yedek WordPress yatan mantık, WordPress taşımak ve karmaşık WordPress edilir aktarmak ve her sistem kurulumu ne kadar bilmek imkansız; Görüşleriniz bizim için önemli olmasının nedeni budur. WordPress dünyanın en iyi blog platformu yapmak bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu eklenti bazı teknik bilgi gerektirir. Eğer WordPress veya yedekleme WordPress göç planlıyorsanız kendi sorumluluğunuzdadır kullanmak ve önceden dosya ve veritabanlarını yedeklemek unutmayın lütfen. Taşımak veya yedekleme WordPress gerekir ve ek yardım almak isterseniz teksir kaynakları bölümünü ziyaret edin.

Teksir godaddy hosting WordPress sitesi oldu wordpress
 • Tüm Paketleri için Ana Arayüz
 • Paket Adım 1 Oluşturma
 • Paket Adım 2 oluştur
 • Süreci oluşturun
 • Yükleyici Ekranı

Teksir bir bilgi tabanına veya SSS var mı?

Evet. snapcreek.com tüm dokümanlarını bakınız.

Kurulum Talimatları
 1. / Wp-content / plugins / dizinine teksir Klasör yükleme
 2. WordPress ‘Eklentiler’ menüsünden eklentiyi etkinleştirin
 3. ana menüden teksir linke tıklayın
 4. yardım simgesini tıklatarak yardımı kontrol edin ve ilk paket oluşturmak.

Çoğaltıcı php 5.3 ya da daha yüksek gerektirir.

Ben izleyebilirsiniz herhangi videolar var mı?

Evet. SSS video bölümüne bakın.

Bu eklenti WordPress-çoklu (MU) ile uyumlu mu?

Teksir ancak teksir Pro tek başına bir site olarak bir çoklu alt siteyi yükleyebilirsiniz da tam çoklu ağ göçler / yedekleri destekler ve, değil.

Nerede bu eklenti için daha fazla yardım ve destek alabilirim?

snapcreek.com de teksir destek bölümünü ziyaret

eklenti küçük tesisler ile çalışır. Büyük bir veritabanı ile denemek varsa, bir iç Server Error hiç biter.

Ben veritabanı geçmesi ve ad sunucularının canlı gitmek için değiştirildi kez “önizleme” etki alanına tüm URL başvuruları değiştirmek zorunda kalacak şekilde bir WordPress sitesinde benim dev eser zaman kaybı olduğunu öğrendim.
Ben teksir adamlar temas ve hızlı bir şekilde eklenti yapmak ne gerekli söyleyerek cevap verdi.
eklentisi yüklü, koştum ve yeni bir ana bilgisayara iki dosya yükledi. MySQL veritabanı oluşturuldu yükleyici koştu ve orijinal sitesi artık yayında ve tamamen farklı bir alan üzerinde çalışan oldu! veritabanı tabloları uğraşmaya gerek yok gerekli.
Ben atamak veritabanı kullanıcı izinleri hakkında biraz emin; Ben sadece bulabildiğim talimatları doğru izinleri atamak söyledi. Belki bir yerlerde kaçırdım. Ben tam izinler atanır ve işe yaradı. Ben gereksiz izinleri kaldırmak için geriye doğru çalışacaktır.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

wordpress widget başına linux o pencereleri BarındırmaAçıklama eklentisi, ortam dosyalarını, eklentileri ve temaları veritabanı ihracat için izin verir. Sen / sınırsız find uygulamak için veritabanı işlemleri yerine ve eklenti ayrıca herhangi çözecektir edebilirsiniz ...
Amazon S3 yedekleme üzerinde wordpress sitesi BarındırmaAçıklama Yedekleme ve Amazon S3 konsolu (Amazon S3 Web Hizmetleri - AWS) için / Yerel Depolama veya yükleme / indirme Yedekler için / WordPress geri yükleyin. SERBEST Amazon S3 Yedekleme ve Eklentiyi Restore ...
avustralya bayrağı Bedava wordpressWordPress güçler internet üzerindeki tüm web sitelerinin% 26.4. bu kadar popüler olmak, o çok dikkat çekiyor. Değil o bütün dikkatini iyidir. WordPress sık sık alır negatif dikkat ...
wordpress blog Hareketli barındıran GoDaddy içinEğer yeni bir sunucuya veya sunucuda farklı bir konuma WordPress hareket ediyor olsun, yeniden gerekmez. WordPress Bu durumların hepsi kaldıracak kadar esnektir. Hareketli ...
Wordpress çoklu alan barındırmaKullanıcılarımızın çoğu hızlı güvenle kendi başlarına birden WordPress siteleri yönetmek için öğrenirler. Hatta bazıları müşteriler, arkadaşlar ve aile için WordPress siteleri yönetmeye başlayın. Son zamanlarda, kızımız biri ...