Örnek site e-ticaret hosting wordpress

Yeni e-ticaret işletmelerin tuğla ve harç işlemleri hızla dijital pazar katılmadan ile, her gün kadar haşhaş. Bu büyüme telaş masif ekonomik sonuçları vardır: eMarketer geçenlerde küresel e-ticaret satışları şaşırtıcı bir $ 27 trilyon dışarı tepesi, 2020 yılına kadarki çift haneli artışlar yaşayacaksınız bildirdi.

Bu web sitelerinin% 28'i dünya çapında hangi güçler WordPress olması sürpriz olarak gelir. Hem büyük hem küçük e-ticaret siteleri tarafından kullanılır. İşte WordPress e-ticaret sitesi sahipleri için bazı hosting şartları vardır.

Örnek site e-ticaret içinde büyük fark barındıran wordpress

E-mağaza bir anahtar alanda tuğla ve harç olanlar üzerinde büyük bir avantajı vardır: Onlar her zaman açığız, müşteriler her zaman her yerde alışveriş sağlayan.

Bunun gibi, ve site 24/7 yukarı kalmasını, her e-shop çalışma süresi maksimum miktarda içerir web hosting arıyor olmalı sağlamak için. Web host genellikle en az% 99 uptime olması hakkında övünme, ama ne ilk% 99 sonra olur kritiktir ve bir zirve alışveriş döneminde işlem değerini maksimize açısından büyük bir fark yaratabilir. % 99.8 çalışma süresi için bir site aşağı yıl başına 17.52 saat olması için zaman kaybı vermektedir Örneğin,% 99.99 ancak bir saat s e r i y e bir r.

Olay, yılbaşı alışverişi sırasında meydana vermemekle birlikte bir hizmet kesintisi Mart 2016 yılında 20 dakika Amazon.com etkiledi zaman Amazon bu dersi zor yoldan öğrendim, etkisi kaybetti $ satış 3750000 ve melodi aşikar oldu. Dijital Ticaret 360 uygun.

Güvenlik no-beyin gibi görünebilir ve bu iyi bir nedeni vardır. WordPress çekirdek son derece güvenli olmakla birlikte, her WordPress sitesi kötü amaçlı yazılım, DDoS saldırıları, phishing veya ransomware bağışık olduğu anlamına gelmez.

Içeren çok yönlü bir yaklaşım, almak idealdir:

  • Otomatik yazılım güncellemeleri: WP çekirdek veya eklentileri düzenli olarak güncellenen değilken Potansiyel saldırganların bir sitenin savunmasında Çinlileri bulabilirsiniz. güncellenmesi ve elle yama değerli ama zaman alıcı bir mesele olmakla birlikte, yönetilen bir WordPress barındırma sağlayıcı otomatik WordPress çekirdek ve diğer kritik eklentileri güncellemeniz gerekmektedir.
  • Güvenlik izleme: Bir saldırı Bilinci buna karşı ilk savunma hattıdır. Yaklaşık dört saat güvenliği izleme herhangi bir güvenlik ihlalleri gerçek zamanlı bildirim sağlayabilir.
  • Yedekleme ve geri yükleme: Her zaman, yedekleme bir sitenin versiyonlarını işleyen üzere rulo sırt sağlamak için mutlaka düzenli olarak gerektiği gibi. Ve ne zaman felaket, bir barındırma sağlayıcı geri yetenekleri gününü kurtarma yapabilirsiniz.

Bazı hosting firmaları Git sürüm kontrolü, phpMyAdmin erişimi, WP-CLI ve evreleme ve klonlama yetenekleri gibi onların WordPress planlarında geliştirici dostu araçları içerecektir. Bu özellikler geliştiricilere eller üzerinde kendi uygulama ortamı için gerekli denetim sağlayabilir.

Sert barındırma Örnek sitesi e-ticaret wordpress

Kritik olarak, klonlama ve yazılım evreleme yeni kodlama elemanları veya sitenin redesigns için verimli bir test alanı olarak kanıtlayabilirim. Bir evreleme sitede yeni işlevselliğini test sadece blushes yedek değil, aynı zamanda beklendiği gibi kullanıma sunma gidecek sağlamak mümkün değil.

Bir site ile her türlü sorununuzda iş fırsatları ve müşteri kapalı bir damla yol açabilir. birinci sınıf destek olacak p Ayrıca, herhangi yaklaşan yüksek trafik olaylar hakkında bir destek ekibi bildiren onları olası barındırma proaktif bir yaklaşım alalım ki huzuru sağlayabilir sadece bir telefon var güvenilir 24/7 uzman yardımı alarak sorunlar.

Alec Rojas o çoklu çevrimiçi platformlar arasında şirketin hikayesini anlatarak sorumlu olan Medya Temple'in pazarlama ekibinin bir üyesidir. O fütürizmine müzik ve gastronomi gelen her konuda çeşitli çevrimiçi satış için makaleler yazmıştır ve dünyanın her yerinden öğelerini röportaj yaptı.

Alec Rojas tarafından fazla mesaj

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

AMember çoklu sitesi barındırma wordpressSon güncelleme: bloglar veya siteler ağı oluşturma 10 Şubat 2017 güvenilir online gelir kazanmak için iyi bir stratejidir. Ancak, yöneten birden siteleri doğal olarak çok daha büyük talep ...
barındırma wordpress çoklu siteyi GüncellenmesiWordPress minimum gereksinimleri karşılayan büyük çoğunluğu hangi orada web host yüz binlerce vardır. ve kalabalıktan birini seçerek bir angarya olabilir. Sadece Çiçek sever ...
Ücretsiz wordpress çoklu sitesi barındırmaWordPress minimum gereksinimleri karşılayan büyük çoğunluğu hangi orada web host yüz binlerce vardır. ve kalabalıktan birini seçerek bir angarya olabilir. Sadece Çiçek sever ...
wordpress çoklu sitesi eklentileri için en iyi barındırmaWordPress minimum gereksinimleri karşılayan büyük çoğunluğu hangi orada web host yüz binlerce vardır. ve kalabalıktan birini seçerek bir angarya olabilir. Sadece Çiçek sever ...
Oluşturma site web avec wordpress hostingWordPress minimum gereksinimleri karşılayan büyük çoğunluğu hangi orada web host yüz binlerce vardır. ve kalabalıktan birini seçerek bir angarya olabilir. Sadece Çiçek sever ...