Neden drupal hosting üzerinde wordpress kullanmak

2015 Ağustos 6 Tom Ewer Gönderen

Eğer profesyonel veya kişisel nedenlerle olsun, bir blog başlamak istiyorum noktada iseniz, en iyi seçenek WordPress ile güçlendirilmiştir kendi kendine barındırılan web sitesidir.

WordPress, bu yazı olarak, içerik yönetim teknolojilerini kullanarak web sitelerinin pazar payı neredeyse% 50 komutları bir sebebi yoktur. WordPress anahtar avantaj ve diğer seçenekler de eksiktir kolaylığı kullanım özelliklerine sahiptir çünkü.

drupal barındırma neredeyse sahiptir üzerinde neden wordpress kullanmak

WordPress seçim çoğu insanın CMS neden bu yazıda kendi kendine barındırılan WordPress alternatifler ve nedenlerini ele alacağız.

WordPress: Dünyanın En Sevdiği İçerik Yönetim Sistemi

WordPress İçerik Yönetim Sistemi (CMS) 'dir. Bu o kadar kolay web yeni blog gönderileri ve sayfalar eklemek kılan bir araçtır gelir. CMS kullanarak, en sevdiğiniz kelime işlemci ile olduğu gibi, biçim (What You See You Get What Is) bir WYSIWYG makaleleri yazabilirsiniz. Ayrıca kolayca videolar ve resimler gibi, zengin içerik gömebilirsiniz.

İyi bir CMS tasarımdan içeriği ayırır. Bu oluşturduğunuz her blog yazısı değiştirmeden (genellikle “teması” olarak adlandırılır) web sitenizin görünüm ve izlenimini değiştirmek anlamına gelir. Yani daha sofistike ya da kullanıcı dostu bir blog formatına yükseltmek istediğiniz yöneticileri için bir kolaylık var.

WordPress kontrol paneli

Son olarak, iyi bir CMS de yazılımın işlevselliğini genişletmek için olanak sağlar. Genellikle, bu, belirli bir özellik seti için özel olarak tasarlanmış “eklentiler” olarak adlandırılan ek yazılım modülleri eklenerek yapılır.

WordPress Rekabet olmadan Değildir

WordPress sadece CMS kullanılamaz. GNU Genel Kamu Lisansı altında lisanslı ve ücretsiz olarak her ikisi de iki diğer seçenekler, ağırlıklı olarak rekabeti ile karşı karşıyadır. kapsayan değer üç daha fazla seçenek de vardır.

Drupal WordPress arkasında ikinci en popüler CMS olduğunu.

Genellikle büyük şirketler için bir seçimdir, ancak teknik açıdan yetkin olan kişiler için tasarlanmış çünkü bu. Bir yazılım geliştiricisi daha bir yazarın daha birisini iseniz, programcılar olmayan insanlar için daha kullanıcı dostu bir çözüm tercih olabilir.

Drupal hızlı yükleme süreleri için bilinmesine rağmen, eklentileri ekleyerek önemli ölçüde şeyleri yavaşlatabilir.

Joomla genellikle WordPress ve Drupal arasındaki medyan noktası olarak düşünülür. Yani Drupal gibi teknik olarak karmaşık değil çünkü, ama aynı avantajlarından bazıları sunuyor.

Joomla önemli avantajlarından biri, bir e-ticaret sitesi kurmak için kullanmak özellikle kolay olmasıdır. kesinlikle Drupal veya WordPress ya bir e-ticaret sitesi kurmak mümkün olmakla birlikte, Joomla o özellikle kolaylaştırır.

barındırma

Wix bu sadece bir CMS sunduğu önceki iki seçenekten farklı, ama aynı zamanda bir barındırma platformu yanı (WordPress de barındıran bir platform sunuyor, ancak bu daha sonra ele alınacaktır).

Wix size birkaç tıklama ile kendi web sitesi başlatmak için seçeneği sunar. Ayrıca blogunuzun görünümünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir tema seçin sağlar.

Ancak, Wix açık kaynak değildir. Yani web özelleştirmek Wix kodunu değiştirmek anlamına gelir. Eğer bir kodlayıcı olmasalar bile, bu açık kaynak değil aslında sitenizin işlevselliğini artırmak edemez bu yüzden eklentileri sunmuyor anlamına gelir.

Ayrıca, Wix sadece kullanabileceğiniz temalar sınırlı sayıda sunmaktadır. Düzgün Blog'unuzla yapmaya çalışıyoruz deyimi iletmek olmayan bir tema için “yerleşmek” gerekebilir.

Squarespace

Squarespace kolayca sadece birkaç tıklama ile kendi özelleştirilmiş web sitelerini oluşturmalarına içinde Wix benzer. Ayrıca kendi CMS sunmaktadır.

Ancak, Wix gibi Squarespace açık kaynak değildir. Eğer ek işlevler istiyorsanız Yani, geliştirme ekibine resmi talepte ve en iyisini umut gerekecek.

Squarespace (eğer geliştirici platformunu alırsanız) CSS ve HTML kodu ile sınırlıdır değişiklik yapmanız izin vermez unutmayın. Ancak, WordPress ile olabildiğince sitenin yatan işlevselliğini değiştirmek mümkün olmayacaktır.

yarışma “birkaç basit adım ücretsiz olarak inşa bir web sitesine” başka bir girdi, Weebly olduğunu. Eğer Sınırlı özelleştirme sunuyor farkedilir basit bir şey arıyorsanız, o zaman Weebly beğenebilirsiniz.

Eğer büyüyen kullanıcı topluluğu uyum sağlayabilen bir sanayi gücü blog isterseniz Ancak, Weebly memnun olmaya gitmiyoruz. Uyarlanabilir veya özelleştirilebilir değildir çok basit bloglar için içindir.

Yani Neden WordPress?

“Büyük üç” Tabii, neden WordPress en iyi seçenektir?

Yeni başlayanlar için, WordPress yüklemek kolaydır. Sen (bir anda bu konuda daha fazla) kendi kendine barındırılan çözümü tercih eğer, saygın barındırma sağlayıcı idari konsoldan WordPress yüklemek sağlayacak olduğunu göreceksiniz. Dosyaların hangi dizinleri yerleştirilmesi gerekir sitenizi veya barındırmak için kullanılan temel işletim sistemi hakkında hiçbir şey bilmek gerekmez. Yükleme sorunsuz sizin için işlenir.

İkinci olarak, en iyi seçenek küçük-orta sadece özelleştirme ve tesisatın teknik detayları ile batağa saplanmış olması doğru bloglama içine almak istiyor ve boyut işletmeler ve kişisel blogcular. WordPress yükleme ve bir tema seçtikten sonra, blog başlatmak için hazırsınız. Bu kadar kolay.

Üçüncü olarak, test edilmiş ve arkadaşlarının blogcular milyonlarca insan tarafından seçilmiş olan bir seçenek seçilerek ediyoruz. Yukarıda belirtildiği gibi, WordPress CMS pazar payı neredeyse yarısını vardır. Onun yakın rakibi, Drupal, sadece pazar payı yaklaşık% 14 tutar. Yani, WordPress seçerek, sen geniş blog camiası tarafından en iyi seçenek olarak valide edilmiş bir seçeneği tercih ediyoruz.

WordPress.com de Barındırma

sadece bir web sitesi oluşturmak ve WordPress nasıl kullanılacağını öğrenmeye ilgi iseniz, WordPress.com sından ve ücretsiz şu anda bir blog başlayabilirsiniz.

Eğer yazıyı böylece WordPress.com yalnızca WordPress CMS size sağlamaz; Eğer dünyaya blog kullanılabilir hale böylece aynı zamanda bir dizi sağlar. Bu kadar daha önce hiç yapmadım eğer WordPress ile blog başlamak için harika bir yoldur.

Bir Kendini Barındırma Çözümü İyi mi

Eğer WordPress.com'da ücretsiz olarak blogunuzu barındırabilir de, kendi kendine barındırılan çözüm en iyisidir.

Kendi kendini barındıran bir çözüm sayesinde kendi alan adı oluşturmak ve profesyonel web barındırma sağlayıcı ev sahipliği yapıyor. Sen barındırma sitesi için bir aylık ücret ile birlikte kendi alan adı için ödeme yapmanız yeterli, ama kendi kendine barındırmayı yerine WordPress.com kullanmanın çeşitli avantajları vardır.

Her şeyden önce, bir kendi kendine barındırılan web sitesi ile daha fazla kontrole sahip olacak. WordPress.com Eğer tasarım ve işlevsellik açısından sitenizi modifiye ne kadar kısıtlama getirir. Kendi kendini barındıran bir çözüm sayesinde, gökyüzü sınırıdır.

Ayrıca kendi kendine barındırılan WordPress site için tercih eğer istediğiniz herhangi bir tema kullanmak mümkün olacak. WordPress.com'da kısmında, birkaç düzine temalar sınırı olduğunu, hiçbiri blogunuz için en iyi olanı olabilir.

Eğer blog'u kendinizi ev sahipliği yapmaya seçerseniz Ayrıca belirsiz bir geleceğe konusunda endişelenmenize gerek olmayacaktır. (Bu düşüktür rağmen) WordPress.com anda sitenizin haber vermeden her an aşağı çekti edilebilir.

Eğer WordPress sitelerinde reklam yayınlamak istiyorsanız Son olarak, kendi kendine barındırılan çözümü tercih gerekecek. Sen WordPress.com'da reklamları yayınlamaya yasaktır.

Sonuç

WordPress en iyi seçenek olarak blog topluluğu tarafından seçilmiş olan bir CMS olduğunu. Teknik olarak fikirli olmayan insanlar için kullanımı kolay ve ücretsiz. Bildiğim kadarıyla biz ilgili olarak, bu bir seçenek değil - seçenektir.

Sen WordPress.com'da ile yolculuğa başlamak isteyebilirsiniz, ancak maksimum esneklik arıyorsanız, bunu en iyi saygın barındırma sağlayıcı tarafından yönetilen bir kendi kendine barındırılan web sitesi aracılığıyla elde ediyor olduğunu göreceksiniz.

Sonuç aşağıdaki gibidir: Eğer kendi kendine barındırılan WordPress çözümü seçerseniz, sadece blogcular muazzam bir sayı ile siding olacak değil; Ayrıca iyi desteklendiğini ve web sitenizin belirli ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen bir blog teknolojiye geçmenin olacak.

WordPress ve / veya yarışma hakkında herhangi bir soru veya yorumlarınız varsa, aşağıdaki yorum bölümünde yoluyla temasa geçiniz!

İlgili Makaleler

uk barındırma COMBELL drupalEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
Barındırma birden çok site drupal cmsEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
Cox web barındırma wordpressBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
Shaw web alanı barındırma wordpressİşiniz konusunda ciddi iseniz Eğer kendi web sitesi olması gerekir. Web sitenizi başlatmak için hızlı ve basit bir yolu Onlar yukarı ve çok gidiş size olabilir 1ClickWebsite.us bağlantı kurmaktır ...
cpanel ve wordpress ile Serbest barındırmaÜcretsiz web barındırma hizmetleri büyük ölçüde değişir. Bazıları ücretsiz bir web sitesi şablonu ve editörü ve ücretsiz alt alan vermek, size ücretsiz barındırma alanı küçük bir miktar vermek, ve diğerleri bir oluşturmasına izin ...