Miglior italiano tema wordpress hosting

WordPress'in esnek güce sahip bir all-in-one web sitesi oluşturucu kolaylığı

WordPress güç veya esneklik ödün easywithout yaptı. Bu blogger, podcast ve ortağıdır pazarlamacıları, yanı sıra bu satış fiziksel ürünleri, dijital indirme ve üyelik programları için mükemmeldir.

Ödüllü WebMatros tarafından gerçekleştirilen son bağımsız hız testinde 2017 arasında “En Hızlı WordPress Hosting”.

Endüstri standartı
barındırma
Tasarım Çerçevesi

500.000 WordPress siteleri üzerinden zaten Genesis Çerçeve güçler, bu husus yeni StudioPress Sitesinin temeli bu. Arama motoru optimize kod, hava geçirmez güvenlik, anlık güncellemeler, özelleştirilebilir bir widget ve düzen seçeneği ve büyük bir geliştirici topluluğu ile, Genesis güç veya esnekliği ödün vermeden, daha kolay WordPress yapar çerçevesidir.

20 Mobil Cihazlar İçin Optimize
HTML5 Tasarımlar

Sen şık, profesyonel tasarım isteyen - bunun için bir servet ödeyerek ve web tasarım geliştikçe anlık eskimemi korkmak. İçeriğiniz için güzel kareleri sağlamak dahil anahtar teslimi mobil duyarlı ve dönüşüm optimize HTML5 tasarımları bir skorla seçin. CSS değişiklikler yaparak dahil temalar herhangi kişiselleştirin veya tamamen özel Genesis çocuk temasına gidin.

Kazanma Ödülü
performans

StudioPress Siteler zirve WordPress performans için özel olarak optimize edilmiş sunucu altyapısına göz kamaştırıcı performans almayı sağlar. Bir 2017 bağımsız testte, StudioPress Siteler sayfa yükleme hızı barındırma seçenekleri tüm büyük WordPress yendi. Ayrıca, trafik getting başarılı çünkü sadece çökmesini sitenizin deneyimini karşısında asla.

Sıfır “Barındırma”
sorunlarını

Ayrıca kendi kendine barındırılan WordPress sorunlarını ortadan kaldırmaya - Sadece sizin StudioPress Site ile mobil temalar inşa kullanım kolaylığı, ve üstün hız keyfini yapmak. Bant genişliği upcharges, depolama, CPU ve RAM için sürpriz giderleri gibi şeyler. senin StudioPress Site trafiği sivri sırasında sabit kalır bile, kısa vadeli başarı için ekstra ödeme yapmayacaktır.

Kaya Katı
Güvenlik

Hatta Genesis yerleşik güvenlik özellikleri ve otomatik tema bakım ötesinde, sizin StudioPress Sitesi korumak için daha fazla var. dahil izinsiz giriş önleme, sürekli tarama ve izleme kötü amaçlı yazılım için, hizmet (DDoS) dağıtılmış reddi koruması ve daha fazlası - Bizim mimari güvenlik ve performans maksimize etmek için tasarlanmıştır.

StudioPress Siteler karışıklık ve bir terslik ihtimalini ortadan kaldırırken entegre kolaylığı-of-use teşvik etmek kadar tüm hizmet yerden dizayn edilmiştir anlamda, gerçekten benzersizdir. Ve yine de, bir şey çığrından çıkmak yaparsa bizim dost destek ekibi parça açlığın geri almakla size yardımcı olmaya 24/7 hazır bekliyor emin olabilirsiniz olmalıdır.

Miglior italiano wordpress tema bizim sunucu altyapısı özel olarak optimize barındırma

Gelişmiş SEO
İşlevsellik

Genesis Framework SEO özellikleri, WordPress kullanıcıları arasında endüstri standardı yapmasına yardım artı patentli içerik analizi ve optimizasyon yazılımı her StudioPress Sitesi bulunur. Biz gelişmiş şema kontrol, XML site haritası nesil robots.txt nesil, uyumsuz JavaScript yükleme, gelişmiş Open Graph çıkışı, sayfa işareti başlık kontrolü, AMP desteği ve daha fazlası ile olsa da, daha da ileri götürüyoruz.

Otomatik WordPress
ve Genesis Güncellemeler

kesmek alma gülünecek ve kötü adamlar olsun numaralı yolu eski temalar, eklentiler ve WordPress'in eski sürümleri geçer. Birçok WordPress sitesi sahipleri artık güncellenen ve güvenli tutmak bir dış hizmet için $ 79 veya daha fazla her ay geçirirler. StudioPress teknolojisi (çok yakında ek eklenti güncelleme seçenekleri ile) hiçbir ekstra ücret ödemeden sizin için WordPress ve Genesis güncellemeleri ilgilenir.

Yükleme Bir Tıklama
Dahil Eklentiler

Arzu işlevselliği için tek tıklamayla çözümleriyle ilgili StudioPress Sitenin depo sayesinde güvenilir hangi eklentileri merak etmeyin. , WooCommerce Pro Tasarım Palet, AMP, Beaver Oluşturucu Lite, OptinMonster, AffiliateWP, Soliloquy Lite, Kolay Dijital İndirme içeren bir sürekli genişleyen seçim yapın İçerik Pro, Ninja Formlar, WPForms Lite sınırla ve gelmek için daha fazla.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Web sitesi teması ücretsiz wordpress hostingWordPress.com bir site kurmak, kurulum gerektirmez. Sitenizi barındırmak ve yerleşik eklentileri ve yazılım güncellemeleri ve güvenlik de dahil olmak üzere ücretsiz avantajları sunuyoruz. kolayca bir alan adı kaydetme ve almak ...
Wordpress web barındırma tema whmcs bayiiş barındırma satıcı web başlayarak çok kolaydır, ancak bir gelir istikrarlı kaynağına dönüştürerek oldukça zordur. Eğer bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız o zaman web sitenizin olmalı ...
wordpress hosting sitesi, üzerinden makenWordPress.com bir site kurmak, kurulum gerektirmez. Sitenizi barındırmak ve yerleşik eklentileri ve yazılım güncellemeleri ve güvenlik de dahil olmak üzere ücretsiz avantajları sunuyoruz. kolayca bir alan adı kaydetme ve almak ...
Fenomen prim barındırma wordpress tema ücretsiz indiriş barındırma satıcı web başlayarak çok kolaydır, ancak bir gelir istikrarlı kaynağına dönüştürerek oldukça zordur. Eğer bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız o zaman web sitenizin olmalı ...
barındırma Canlı blog araçları wordpressWordPress.com bir site kurmak, kurulum gerektirmez. Sitenizi barındırmak ve yerleşik eklentileri ve yazılım güncellemeleri ve güvenlik de dahil olmak üzere ücretsiz avantajları sunuyoruz. kolayca bir alan adı kaydetme ve almak ...