Ipage hosting ve wordpress

Son güncelleme: 1 Ocak 2017

Eğer yeni bir site kalkmak güvenilir bir host arayan ve mümkün olduğunca hızlı ve ucuz olarak çalışıyorsa, SiteGround ile gitmek. Bunlar şu anda% 60 indirim uyguluyorlar, bu nedenle aylık $ 3,95 ödeme!

En büyük ve en tanınmış web barındırma şirketlerinden biri üzerinden iPage yoktur. Bu şikayetlerin çok ve olumlu eleştiriler dolu bir barındırma sağlayıcısıdır. Yani, onların hizmetin tüm bütün bunlar arasında ne olduğunu anlamaya çok zor olduğunu.

Ipage hosting ve şirket web sunduğu wordpress

Ben WordPress ve Şablon temelli web sitelerinde hem iPage çalıştılar. Ve bütün değerlendirmeleri gibi, onların hizmetin gerçekçi bir görünüm elde etmek için onları en az 6 ay süre verilmiştir.

İşte onların hizmetini kullanarak bu şirketin gerçek bir müşteri olarak gördüğümüz budur.

Şirket Geçmişi

iPage bir web barındırma ve onların uzmanlık paylaşılan barındırma içindedir. Yeni müşteriler ikna etmek için, şirket kayıt freebies ve ikramiye uzakta verir ve onlar ‘Herzaman’ para iade politikasına sahip iddia. Bu iki belki de bu web barındırma en belirgin özellikleridir.

1998 web barındırma iş olmuştur ve şu ana kadar kayıtlı alanların sayısı kendi veri merkezlerinde barındırılan milyondan fazla web sitesi ile, etkileyici 1,5 milyon olduğunu.

Şirket başlangıçta bir ABD şirketi oldu, ama bugün 150 ülkeden uluslararası müşterilerinin sahiptir. Web sitesi dünya çapında 6 ofisleri bulunmaktadır bahseder, ancak bu ofislerin nerede olduğu hakkında net yapmak için atlar.

Bu web hosting şirketi başlangıçta Thomas Gorny buluşudur. ama Dayanıklılık Uluslararası Grup beri mülkiyet ele geçirdi. EIG, tabii ki, FatCow, BlueHost ana şirketi ve diğer web hosting şirketlerinin bir ev sahipliği yapmaktadır.

Şirket, yeşil girişimleri desteklediğini iddia ve karbon emisyonu açısından uluslararası kurallara uygunluk parçası olarak Yenilenebilir Enerji Kredileri (RECS) satın alır.

Better Business Bureau ile ayakta gelince, onlar derecelendirilmeyen, bunun yerine, onların ana şirket (EIG) karşı BBB sitesinde şikayetlerin hiçbir rapor yoktur, Keza F A + bir ölçekte bir A- ile derecelendirilmiştir iPage, ama bunu eIG geldiğinde birkaç vardır tahmin edebileceğiniz gibi.

IPage en Barındırma Planları Fiyatlandırma

Bu şirket tür kamuya açık bilgi dağıtma içinde rehberlik görünüyor sadece, web barındırma hizmetleri sunmaktadır yeterince açıktır.

Kullanıcılara ayda $ 3.50 sınırsız etki vaat basit yeterince paylaşılan barındırma planı - şirketten amiral gemisi servisi onların Esansiyel Barındırma Planı olduğunu.

etki sınırsız üzerinde eklenti, sınırsız disk depolama, sınırsız veri transferi, sınırsız webmail, sınırsız FTP hesapları, sınırsız MySQL veritabanı, 70 + popüler web kurulumunu tek tıklamayla - onların “sınırsız barındırma hizmetleri” sağlayıcıları ile olduğu gibi, iPage bu sunabileceği uygulamalar ve ücretsiz pazarlama kredileri bir çift.

oluşur Ipage barındırma ve wordpress

Bunlar herhangi bir bütçe ile özellikli hizmetlerin aynı tür şirket barındırma paylaşılır; yani orada burada hiçbir farklılaşma ve ben bu tüm hakkında ne anlatarak zamanınızı boşa olmayacaktır.

Bu özelliklerden ilgisini ise, bazıları özetleyen bir tabloya bakın bu metnin sağa gidin ya da (evet bu kamu malı olan) kendi resmi web sitesine göz atın. Bu incelemede standart genelinde sağlayıcıları olan özellikler üzerinde gitmenin hiçbir anlamı yoktur.

Burada uyarması:

kendi web sitesinde yayınlanan fiyatlar özel tanıtım fiyatları; Onlar yenileme sırasında yüksek ücret olacaktır.

Windows sunucuları için, şirketin kullanıcıların Windows 2003 sunucuları paylaşmasını sağlayan bir program olduğunu iddia ediyor. Eğer kendi web sitesinde bağlantıyı takip Ama eğer 404 sayfaya getirdi olacaktır.

Görünüşe göre bu tür plan şimdi varolmayan. onlar sadece sadece paylaşılmaz, Windows Sunucular durdurma gibi görünüyor. Bağlantıyı barındırma onların VPS takip etmeye ve yine başka bir 404 sayfası.

Aynı zamanda bu planı barındırma bayi sahip olduğunu iddia ediyor ama JustHost (başka hosting şirketi) Ben bağlantıyı tıklandığında gördüğüm tek şey.

  • Para iade garantisi, her zaman! Geri ödeme eşit olarak bölünmüş halde olduğunu. Ben bu özellik için müteşekkirim demek lazım.
  • Her paket sınırsız etki alanları ve e-postalar ile birlikte gelir.
  • Bu “sınırsız bant genişliği” diyor ama inanılmaz gerçekte “sınırsız” bant genişliği çok fazla kullanabilir. Açıkçası, sıcak hava ile doludur.
  • İlk barındırma sözleşmesinin bitiminden sonra, yeni fatura $ 113,88 olacak - konak tarafında iyi kalitesi ile yedeklenmeyen bir miktar yeterli söyledi !.
  • Bu hosting planı başka bir şey sunuyor. Basitçe iş ölçeklendirme yaparken sizin için bir plan yoktur, koydu.
  • Adil olmak gerekirse, bunlar vDeck adında bir kullanıcı dostu kontrol paneli var. Ama hız inanılmaz yavaş ve bunu görevlerin bile basit tamamlamak için bu kadar uzun sürer merak ediyorum.
  • Onlar sadece IP'yi ortak teklif, bu nedenle web SSL sertifikası alabilirler şansı yoktur. Bu etkin herhangi bir e-ticaret mağazaları burada barındırılan dışladı.
  • EIG diğer iştirakleri gibi, tüm sunucuların son zamanlarda yükseltilmiş. onun daha önce vasat çalışma süresi üzerinde belirgin bir iyileşme olsa da, onun 99,70% çalışma süresi hala kapalı onun daha yerleşik rakiplerinden uzun bir yoldur.
  • Onlar telefon desteği hariç tüm destek hizmetlerini outsource. yurtdışı destek personeli ile dil sorunu, şirket tarafından yoksul İngiliz eğitim bir göstergesi yok gibi.
  • Telefonla destek ücretleri biraz daha iyi. destek kurmayları sık çağrısına katılmak için istemi vardır ama bir türlü ürün bilgisine sahip değildirler.

Çalışma süresi / Kesinti

iPage Boston, MA bulunan 2 veri merkezleri arasında tüm müşterilerinin web siteleri konsolide. 800 24/7 güvenlik övünme 2 tesislerin, içinde yüklü Dell sunucular ve N + 1 AC ve DC güç vardır.

kesintilerini en aza indirmek için etkili bir yol olduğu kanıtlanmıştır kümelenmiş sunucuların genelinde müşteri verilerinin yansıtma izin verecek şekilde ek olarak, 2 veri merkezleri, aynı altyapı ile inşa edilir. Ayrıca, şirket aynı zamanda UPS yedekleme sistemi ve dizel jeneratörlere yatırım yapar.

şirket çalışma süresi hakkında bilgi, çalışma süresi üzerinde böylece örtülü hiçbir garanti yayınlamaz. sunucularında Yedekleme NetApp Anlık Görüntüsü üzerinden gerçekleştirilir.

En azından, iPage (bazı sağlayıcılar burada gizli olmayı tercih) onların destek personeli tabanlı tüm Kuzey Amerika olduğunu göstermesi açısından kaçamak değil. Bunlar ayrıca bu destek aramaları tipik 1 dakika, 24/7 içine katılmaktadır iddia ediyorlar.

Tüm barındırma hizmetleri ücretsiz gelişmemiş desteğiyle tamamlanmaktadır ya da bir de daha hızlı çözünürlük sağlamak Prim desteği (ücretli), seçebilirler. Ekstra masraf endüstri standardı gerçeğe uygun değer hakkındadır.

Kendi Web sitesi barındıran müşteriler ve olmayan müşterilere hem de açık merkezini destekler. Yine de seyrek türüdür. Bir bilgi bankası makale ve öğreticiler toplanması, fakat fantastik bir şey yoktur. Ancak bazı kullanıcılar, özellikle yeni kullanıcılar, Video yararlı Derslikler bulur.

Onlar kendi dosya yöneticisi, Joomla ve WordPress (CMS / blog uygulaması) nasıl kullanılacağına dair başlayanlar yönlendirir. Destek sistemi de kendi web sitesi üzerinden ücretsiz canlı sohbet ve bilet teslim içerir.

Kontrol Paneli

iPage kullanıcılarına bilgi sunmak için program ve araçları hem inşa tescilli kontrol panelini kullanır. Bu özel yapım kontrol paneli de phpMyAdmin için penceredir.

bilgi bankası kontrol panelindeki bazı temel bilgileri kapsar, ancak kapsama oldukça yüzeysel. Sorgu kutusuna ‘kontrol paneli’ yazıp olabilir ve yönetici alana uygun tarayıcılar ve navigasyon yolunda makalelere yönlendirilecektir.

Garip, site herhangi çalışma demo ile deplasmanda yaptığı, bu zor kullanıcıların PHP kaynaklar gibi şeyler üzerindeki denetim tür ölçmek için yapar.

Başka herhangi bir şey?

Onların planı yeni müşteriler için hediyeler bir dizi sıraya yapar, ancak bazı bunlar “Hediyeler” veya yeni müşteriler cezbetmek için teşvikler web barındırma firmalardan standart teklifleri zaten aslında savunuyorlar.

Bir “yüksek güvenlikli veri merkezini” ve günlük spam ve zararlı yazılım taraması kapsayan ücretsiz Security Suite. Herkes bunu yapar, ancak bu şirketin “özel hizmete” 100 $ bir fiyat etiketi koyar.

Google Adwords kredi 100 $, Yahoo içinde 25 $ kapsayan bir pazarlama Suite paketi! / Bing reklam kredisi, Facebook reklam kredisi 50 $, YellowPages.com, analitik yazılım ve bir kimlik doğrulama mühür üzerinde bir serbest listeleme. Onların değerleme? Bir düzgün 300 $!

Başka bir paket, Destek Suite adı, 24/7 telefon, sohbet ve e-posta desteği, öğreticiler ve yardıma kapsar. Şirket, serin 50 $ değerinde olduğunu düşünür. Ama desteği içermez herhangi barındırma plan var!? ...

Ve şirketin komut ve yazılım (bloglar, galeriler, e-ticaret mağazaları ve web sitesi yapanlar) oluşur (50 $ değerinde) Design Suite artı Google Web Yöneticisi Araçları vermek olduğunu iddia ediyor. Şaşırtıcı, gibi diğer ana Bunlar için ücret asla!

Belki daha otantik niyet SiteDelux, bir (en azından) iki yıl vadede tüm yeni kullanıcılar için, şablonlar ile tam bir ücretsiz mobil site oluşturucu uygulamasına erişimin onun vaadidir.

Sen geri dön Memnun Değil ise Paranızı al?

Açıkçası, pek sağlayıcıları sınırsız para iade garanti vermemektedir, ancak bu kesin söz verir. onun politikasına göre, herhangi mutsuz kullanıcı kendi / onu hesabınızı iptal edip faturalandırma sistemi orijinal sözleşmenin kalan süresine denk bir geri ödeme toplamı hazırlayacağız.

Ancak bazı iadesi olmayan öğeler vardır. Eğer iPage aracılığıyla alan adınızı aldık Örneğin, 15 $ etki alanı ücreti iade edilmez. Herhangi kesinti web barındırma hizmetleri için abonelik ücretleri sadece uygulanacağını, başka bir şey!

iPage Benim İnceleme

Bu şirket fiyatlandırma oyun hakkını nasıl oynayacağını biliyor. yeterince düşük, insanlar mutlaka kendi barındırma hizmetleri için etrafında akın edecek bariyer ayarlayın. Ancak bu ödeme müşterilerin iP özgürce yaygın hatta düşük fiyat noktalarında beklenen (bazı her derler) belirli kritik özellikleri aşağı atmıştır nasıl anladıktan hemen sinirlenecek olacaktır.

EIG FatCow gibi junks ile bir dizi yanında, bu web sitesini yürütmektedir. Diğer EIG iştirakleri ile tutarlı bir modelde, IPage ameliyatı ciddi kusurlu ve aklı olan insanlar web barındırma hizmetleri için onlara gitmezdim söyleyebilirim.

Eğer işinizin iyi hale getirmek için işlenmesi halinde, duyum bu web barındırma sizin için değil olmasıdır. az önce şansını alarak rahat bir işletme sahibi, gibi daha bile, hala kendi adını koymak kararsız.

Optimal çalışma süresi, sınırlı planları ve fahiş fiyatlandırma şeması daha az Berbat destek değil, büyük bir şirket ile ilişkili şeylerdir.

Kısacası: Sadece rahatsız etmeyin.

ucuza dışında (yırtıcı) tanıtım fiyatları ve nezih (değersiz) geri ödeme politikası, bu şirket hakkında ister, bırakın başkalarına tavsiye etmek az var bulabilirsiniz.

Hepimiz bir seçim (HostMonster belki!) Varsa ve benim diğer değerlendirmeleri okuyarak bulabilirsiniz iPage dışında çok daha güvenilir web hosting firmaları kesinlikle vardır.

İlgili Makaleler

Shaw web alanı barındırma wordpressİşiniz konusunda ciddi iseniz Eğer kendi web sitesi olması gerekir. Web sitenizi başlatmak için hızlı ve basit bir yolu Onlar yukarı ve çok gidiş size olabilir 1ClickWebsite.us bağlantı kurmaktır ...
wordpress hosting vs Pivotxarayla barındırma Paylaşılan web WordPress kullanıcıları tarafından kullanılan barındırma en popüler türüdür. popülerliğine rağmen, insanlar genellikle Paylaşılan WordPress web barındırma nedir anlamıyorum? Kimse ...
İyi uk barındırma şirketleri wordpress temaseçenekler değerlendirilir ve sahip web sitesinin ne olursa olsun boyutu sıralanmış iyi web hosting tüm bu makale sizin için en iyi web barındırma hizmetlerinin yanı sıra en iyi barındırma bulmanıza yardımcı olur ...
AMember çoklu sitesi barındırma wordpressSon güncelleme: bloglar veya siteler ağı oluşturma 10 Şubat 2017 güvenilir online gelir kazanmak için iyi bir stratejidir. Ancak, yöneten birden siteleri doğal olarak çok daha büyük talep ...
Web avustralya web sitesi wordpress hostingBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...