Immigrer wordpress vers joomla hosting

Ben blogger, wordpress.com gibi, şimdiye kadar birkaç örgünün 2 platformlar kullandık. weebly ve biraz daha blog siteleri, bu yüzden, (i merkezi olarak barındırılan blogging platformlar kullanmayı biliyor yani) i "tecrübeli" bir blogger değilim söyleyebiliriz.

Ama zaman benim ilk "gerçek" bir blog sitesi (selfhosted) ve ben bunun için kullanmak hangi platform karar gerektiğini yapmadan önce başlatmak için geldi gibi görünüyor. bence üç platform drupal, wordpress olan, ve joomla ve ben bunlardan birini seçmek için gidiyorum.

Immigrer wordpress vers joomla govt barındırma veya karmaşık siteler

Dürüst olmak gerekirse, ben iyi bir seçeneği olarak görünmektedir wordpress arayüzü wordpress kılan bir şey de biliyorum, ama bunu yaparken açık bir avantajı olmadığını başka bir platformu öğrenme üzerinde zaman harcamak için istekli olacaktır.

i drupal.org searchbox olarak yürüttüğümüz biraz arama itibaren, ben diğer 2 platformlara drupal karşılaştıran herhangi bir yayını bulamadık.
Bunun yerine, ben drupal için wordpress web siteleri, birçok kişi joomlaya wordpress göç olduğunun bir işaretidir bir şey taşımak için taşıma araçları oldukça fazla bulunmuştur (?)

Benim sorum ben droopal kullanılan yerine wordpress eğer faydaları ne olurdu, değil mi?
ve neden joomla yerine droopal tercih edilmeli?

herhangi bir gerçek yararları var mı, yoksa ben zaten nasıl kullanıldığını biliyor platformu kullanmak gerekir?

Zaman ayırdığınız için çok teşekkürler.

dgrimes 20:07 de Ekim 2015 10 yorumladı

Joomla hala benim favorim. Ben gerçekten kullanmaktan zevk bir Wordpress Blog var. Ben Wordpress çekirdek güncellemek çok kolay olduğu gerçeğini seviyorum. Ben Wordpress için oluşturma şablonları kolay değildi bulundu.

Tüm Hükümet ve büyük önerileri Drupal talep ediyoruz. Bir Drupal WAMP doğru% 100 yapılandırılmış yüklü alma çok başarılı olmamıştır. İşe yüklemek alırım ama yapılandırma düğmesini tıkladığımızda sonra Drupal bir .htaccess dosyası oluşturur. Hangi bugün buradayım nedeni budur.

Yazınızı gördüm ve ben sana fikrimi vermek düşündü. Joomla bana mantıklı. JCE yükleyip yedekleme Akeeba kullandığınızdan emin olun. Ben makale ve modüllerde özel PHP işlemek için sourcer kullanın.

Dün bir Drupal buluşmanıza gitti ve Kurallar modülü ilginç görünüyor. Bir başka üye var bir Joomla kullanıcı, ama iyi eklentileri ödeme yapmanızı gerektirir çünkü geçti. Drupal her şey serbesttir.

Ben Wordpress sitelerin bir demet saldırıya oldu. Ben Joomla için bir arama Joomla 1.5 için bir saldırı oldu ne zaman benim CyberSecurity sınıflarında yazılım saldıran. Wordpress ve Drupal için orada saat sürebilir bir saldırıdan kurtarma en az 12 ve sen bunu tüm var ya da güvenli olduğundan emin asla.

kararınızı iyi şanslar.

barındırma

gregorgr 09:58 de Ekim 2015 16 yorumladı

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Yani doğru drupal ücretsiz eklentileri olduğu geçmek için tek nedeni got it olur?

Eğer öyleyse orada ücretsiz eklentileri bir sürü vardır ve ödeyenlerdi satın almak oldukça ucuz olduğu için, ben wordpress preffer olacaktır. Ben de personaly iyi bir iş yapmak istiyorsanız, biraz para sorun olmaması gerektiğini düşünüyoruz.

ücretsiz olmak üzere toplam eklentileri dışında, drupal diğer 2 platformlara karşılaştıran şey üstündür?

Saldırı kere, ben (zaten belirtildiği gibi kolay bir süreç) i genellikle yükseltme eğer, benim web sitesi güvenlik yükseltme işleminden önce, hızlı bir şekilde isabet süre hariç, atakları kesmek korkmamalı varsayalım.

Neyse, cevap vermek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

WorldFallz Saat 18:05 Ekim 2015 16 yorumladı

Bir rehabilite joomla olarak diyebilirim user-- tüm tekrar joomla kullanmak imkansız olduğunu ifade etmektedir. Hiç. Ben (jay söylediği gibi, etrafında google) tekrar, bu konuda birkaç kez gönderdiniz neden tüm sebeplerine girmek olmaz, ancak Drupal ve Joomla uzaktan bile birbirinin yerine kullanılamaz. Ve büyük, govt, karmaşık sitelerde çok drupal geliştiriciler arıyoruz bir sebebi var.

ihtiyaçlar, örneğin küçük ve temel zaman belirli instances-- içinde drupal üzerinde wordpress için durum görebilirsiniz. Ben wordpress veya drupal (aşinalık hariç) üzerinde joomla kullanmak için hiçbir geçerli sebep geliyor olabilir.

_
Drupal.org forumları geleceği hakkında Bakım? Konuşmamızı katılmak ve forumlar altyapısının iyileştirilmesi için destek gösterin.

Sam Moore Saat 17:16 Ekim 2015 17 yorumladı

Ben (muhtemelen müşterilerin özensiz güvenliği, pek değil Joomla'nın hatamdı) bazı kötü kötü amaçlı yazılım ile kırıldığını bir Joomla sitesi geçen yıl miras. Özellikle içerik düzenleme için, kullanıcı arayüzü sadece düz korkunç buldum. Çok sinir bozucu çünkü Aslında bu insanlar, verilen Word belgeleri onlar için kendi blog mesajları yapmak bana para verdi. Bu, tüm Joomla sitelerin temsilcisi olmamış olabilir - Ben dilediğiniz aracı kullanarak mutlak bok inşa edebilirsiniz görmediğimiz kadar. Ama ben etkilendim değildi.

Eğer çok iddialı değilsen Wordpress gelince, bu harika. Eğer gerçekten sadece bir blog inşa ediyorsanız, onunla ince yapabilir. Bütün boingboing.net/ sonra. net en aktif sitelerden biri, (hala yoğun biçimde özelleştirilmiş, ancak WP) bir Wordpress sitesidir.

o uzayıp, çok kullanıcılı iş akışlarını kurmak içerik türlerini özelleştirmek, görüntü seçeneklerini kontrol diğer teknolojilerle entegre ve çok zor - Ben yaklaşık 9 yıl önce vefat Wordpress yürüdü nedeni Duvarları vurmaya devam olmasıdır. Her zaman müşteri aslen masada değildi bir veya iki şartı eklediğinde bir şekilde RP'nin yeteneklerini aşan görünmektedir. Drupal bir platform / çerçeve, sadece bir blog yazma aracıdır Oysa. Uzatılması yapılmış.

Tabii ki her şey verilmiş yeterli zaman enerji ve paradan yapabilirsiniz. Eğer olsaydı Muhtemelen Fortranda Amazon.com yazabiliriz. Ama neden?

Oh, ve bir şey daha - görüntülemeler. Eğer Drupal kullanmak tek nedeni onu daraltmak için olsaydı, Görüntüleme olurdu.

KelvinS687 09:42 de Ekim 2015 21 yorumladı

Drupal tam teşekküllü kurumsal sınıf CMS olduğunu. Bu kararlılık, ölçeklenebilirlik ve güç kullanımı ve estetik kolaylığı üzerinde düzenlenir devasa projeler için önerilir.
Drupal az avantajlı noktası:

  • Son derece esnek
  • Geliştirici Dostu
  • Güçlü SEO Yetenekleri
  • Şirket Dostu
  • istikrar

anero1 12:23 de, 3 Aralık 2015 yorumladı

İyi soru. Ben çok basit ama drupal olasılıkla birkaç sürede platformu wordpress aşacaktır çünkü wordpress iyi olduğunu düşünüyorum.

SLEV 13:13 de 7 Ocak 2016 yorumladı

Ben blogspot (4 yıl), wordpress (2 hafta), joomla (1 hafta), dokuwiki (1 ay), MODx (2 ay) ve drupal (son 3 yıl) kullandık. benim kişisel tecrübelerime hepsi drupal hariç emmek.

Bunun MODx olacağını drupal yanı sıra başka cms seçmek zorunda kaldı, ama onlar farklıdır ve ben zaman boyunca için MODx kontrol etmedi. Tüm deneyim drupal itibaren öğrenmesi zor ama şeyleri yapmayı öğrendikten sonra ben web sitesinin herhangi bir tür anlamına şey tarafından, pratik yapmak drupal ile bir şey yapmak mümkün olacak.

Ben wordpress ve theming arka uç nefret ediyordu. Joomla bir güvenlik deliği (ben hala emin değilim) ve ben Joomla kullanarak korusun hemen hemen hepsi hosting paketi satın alıyordu zaman, ama yine de sadece merak için onunla yaşadı. Dokuwiki bir cms değildi ve veritabanı kullanmayın (ama ilginç bir proje ve bir cms gibi kullanabilirsiniz). Blogspot çok basit ve yeni başlayanlar için serin şeyler izin vermeyerek, çünkü bir seçenek (şimdi var gibi ben de Tumblr ve alb-sekiz çalıştı biraz yeterince birden fazla kullanıcıyı dikkate değil iyi) değildir. MODx çok güzeldi ama zaman nispeten yeni olduğunu ve çok modülleri yoktu.

Ben, ilk günden beri, ilk kurulum drupal kullanmaya başladığınızda, ilk giriş ben hemen o CMS olduğunu biliyordum. Tekrar tekrar baktım ne de aynı şeyi gerçekleştirmek için bir değişiklik şekillerde çözememiştir herhangi bir sorun yoktu. Bu temelde nasıl baktığına ile ilgili var. Her şey perspektiften ilgili, bunu orada beri Kartal tavşandan farklı bir bakış açısı vardır bilecek.

Bütün bunlar ben Drupal'i seviyorum ve skeptically sözlerimi alabilir, benim kişisel bir deneyimdir. güvenlik alanını hariç Bütün bunlar bir php deneyimli kullanıcı değilim çünkü. Tüm CMS kendi güvenlik açıklarını var ama gördüklerimden Drupal anda birkaç veya hiç yok. Ben, içeriği silinir, vb yeni kullanıcılarla, sayısız şekilde kesmek onların Wordpress ile arkadaş bir dizi vardı

Jaypan dışarısı aslında sayısız karşılaştırmalar var, çünkü Google'dan daha iyidir sözü gibi. Birkaç yıl önce ben oldukça etkileyici Drupal diğer karşılaştırarak gelişmiş oldu benim ilk web sitesi (Şimdi sahip bir) yapmak için Drupal kullanmaya başladığı. Daha olgun ve yapılandırılabilir bu. Tabii ki mi sevdim bir şeyler buldu ama onları anladım yoksa bunların nasıl kullanılacağı bildiği yoktu çünkü o, bu yüzden iyi bir tavsiye o kılavuzu okuyarak araçları öğrenmek bu.

Her şeyi olduğu gibi gerçek bir Drupal ustası olmaya yol boyunca bazı şartlar vardır. Birincisi, php birkaç satır öğrenmek ve ikinci bazı baş ağrısı için hazırlar. Ancak, bir ya da iki ay sonra da hem bu şartlara karşı bağışık olacak.

Drupal en iyisi.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Araştırmada Wordpress ücretsiz barındırma sınırlamalarıWordPress kesinlikle dünyanın en popüler CMS olduğunu. komut tipik bir CMS daha blogun daha köklerine içindedir. Bir süredir bu modernize olmuş ve o ne eklentileri binlerce var ...
oranının Wordpress ücretsiz barındırma sınırlamalarıWordPress kesinlikle dünyanın en popüler CMS olduğunu. komut tipik bir CMS daha blogun daha köklerine içindedir. Bir süredir bu modernize olmuş ve o ne eklentileri binlerce var ...
Araştırmanın Wordpress ücretsiz barındırma sınırlamalarıWordPress kesinlikle dünyanın en popüler CMS olduğunu. komut tipik bir CMS daha blogun daha köklerine içindedir. Bir süredir bu modernize olmuş ve o ne eklentileri binlerce var ...
Gallerie immagini joomla hostingCum bharat Ekleyen, 2014/06/20 23:19 Galeri takım aktif bu projeyi sürdürmek geri adım atmaya karar verdi. Gerçek çekirdek ekibin çoğu ile meşgul var söylenecek ...
joomla için Hosting siteleriJoomla Hosting nedir? Ücretsiz, kolay kullanımlı ve özelleştirilebilir. Joomla site oluşturma seçenekleri çok sayıda sağlar ve en hosting ile kullanılabilir. WordPress sadece düşünün ...