Hostgator veya godaddy hosting wordpress

Sitem için en iyi hosting firması arıyordu, ben Godaddy ve HostGator arasında kalan etmişti. Bunların her biri, site sahiplerine popüler. Godaddy iyi etki alanı kayıt arasındadır ve Hostgator tanınmış konak şirket iken de web sitesi barındırma hizmeti sunuyor. Yani gerçekten Godaddy veya Hostgator tercihlerinden birini seçmek için hangi birinde şaşkın. Bu yüzden bazı araştırma oturumu yapmak ve onlara iyice bakmak:

Hostgator veya Her biri godaddy hosting wordpress

o etki alanı kaydı söz konusu olduğunda, Godaddy bir avantaja sahiptir. Onlar en iyi etki alanı kaydı şirketleri arasında yer almaktadır. Genellikle com dan .us kendi etki alanlarında promosyonlar ve indirimler sunuyor. Bu insanlar yola çıkıp için ideal olsa da, alan adı kaydı, en iyi hosting şirketi için sadece standartlar değildir. Ancak, aynı internet barındırma hizmeti, müşteri desteği ve kolaylığı kullanımı içeren onların diğer hizmet özellikleri ile söylenemez.

Hostgator geri 2002 yılında Teksas'ta faaliyetlerine başlayan ve Godaddy den etrafında daha olmuştur. 2011 yılında şirket uluslararası düzeyde işletmeler genişletildi ve o zamandan beri onun 8000000 web sitesinin adını listeye aldı. Bu şekilde size sunmak için sicili ve deneyime sahip olduğunu sadece bir alt firması can, sadece Godaddy gibi büyük oyuncuların mümkün değildir müşteri dokunuş kullanarak.

Hostgator bu ilk web sitesi oluşturmak ve bir web barındırma paketi kendilerine sunulan isteyen için mükemmel bir seçimdir. aslında tek kuruş için bir ay boyunca kendi hizmetini deneyebilirsiniz belli Hostgator kupon 2013 ile birlikte Onlar bir çok uygun fiyata mükemmel bir cpanel web barındırma hizmeti vermek. şirket yeni başlayanlar için ve deneyimli profesyoneller için bayi, VPS ve adanmış sunucu fiyatlarını paylaştı verir. kendi web sitesi hosting Tüm bunların 24/7 destek ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi artı 45 günlük nakit iade garantisi içerir. Gördüğünüz gibi, onların programı teklifleri hakkında çok eminiz.

Ek özellikler ve Hostgator faydaları sınırsız bant genişliği, müşteriler için sonsuz bir web alanı ve sağlanan sayısız eklenti etki sağlamak için fırsat sayılabilir. Hostgator bir dost Site Builder sağlar ve birlikte bir web sitesine koyarak zaman birçok kişi kullanan rahat WordPress temaları sunmaktadır. Sen yeteneği aletleri web sitenizi oluştururken kullanmak olarak uygulamalar hızlı ve hızlı kurulum getiren Hostgator ile birlikte Fantastico ve QuickInstall programlarını kullanmayı alırsınız.

Godaddy VS Hostgator

  • otuz altı takvim ay belirleme dönemini kullanarak, yaklaşık $ 4.24 / ay GoDaddy de birincil web barındırma anlaşma keşfedebilirsiniz. HostGator'dan belirli Hatchling programı, aynı kararlılık dönemiyle, $ 3,96 aylık için sizi vurmak istiyorum.
  • web yönetimi yazılımı barındırma açısından, Hostgator hangi endüstri standardı Godaddy müşterilerine karıştırır kendi kontrol paneli sahipken cPanel kullanır.
  • GoDaddy halen HostGator arkasında görüyor. GoDaddy de onu bulmak için bir adli ekibe gerekir oysa HostGator müşteri hizmetleri, tam memnuniyetini veya para iade garantisi bulmanın kolay sunmaktadır. HostGator ücretsiz teknik destek numarası ile onların potansiyel müşterileri verir ve GoDaddy müşteri hizmetleri için bir telefon numarası sunsa da, profesyonel ve isteksiz kadrosu daha az genellikle uzun bekleme süreleri, güçlü vurgular ve uğraşmak zorunda.
  • Alan adı kaydı ile ilgili olarak, Godaddy Hostgator kıyasla onların etki alanlarında çalışır satışını teklif için kenarı vardır.
Hostgator veya godaddy olarak wordpress etki barındıran

sizin web sitelerini barındırma söz konusu olduğunda, sizin için en iyi barındırma sağlayıcı olduğu belirleyebilir sadece biridir. Sadece onların artıları ve eksileri, özellikleri, fiyatları ve geribildirimleri inceleyin ve sizin için en iyi seçim unutmayın. durumda, Hostgator almak, herhangi bir barındırma planı 25 indirim% Hostgator promosyon ‘SERVERHOSTING’ kullanabilir veya ‘EMAILHOSTING’ ilk ay kupon kodu için $ 0.01 alabilirsiniz. Eğer Godaddy istediğinizde Alternatif olarak, hem de Godaddy inceleme ve kupon kodları ve promosyon fırsatları için kendi araştırma yapmak ve bunları karşılaştırmak ve ihtiyaçlarınızı uygun olduğunu hangisinin en iyi olduğunu görmek için deneyebilirsiniz.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Web avustralya web sitesi wordpress hostingBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
Web nz wordpress blogları barındıranBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
Wiki mag ücretsiz wordpress hostingBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
Cox web barındırma wordpressBir web barındırma hizmeti seçme benzer hizmetler sunan dışında bu kadar çok web barındırma sağlayıcıları, kafa karıştırıcı bir görev olabilir. Bu yüzden en iyi 10 vitrine daha kolay bu kararı yaptık ...
baba web barındırma wordpress gitNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...