Godaddy yavaş wordpress hosting

WordPress en yaygın kullanılan web sitesi platformlarından biridir. son derece popüler olsa da, birkaç dakika içinde çözebilirsiniz bazı ortak sorunlar vardır.

WordPress ile sorunlarını giderirken, gösterilen WordPress hataları ayıklamak etkinleştirme gibi hataları ayıklamak etkinleştirmek için yardımcı olabilir. Buna ek olarak, WordPress Sayfa Builder ile Geçimsizlikler gösterildiği gibi, Sayfa Oluşturucu ile belli uyumluluk sorunları farkında olmak için yardımcı olabilir.

barındırma

Benim WordPress sitesi yavaş

Konu. Bir ziyaretçi WordPress blog gider her zaman, sunucu PHP işler ve bir veritabanı bağlantısı; başka bir deyişle, bu bir sürü iş yapıyor kurar. siteniz kalabalıklaştı, yavaş bu süreç haline gelir.

sitenizi ziyaret etmesini ziyaretçileri vazgeçirmek olarak Yavaş sayfa yüklenirken sorunludur. Her zamanki suçluları yanlış eklentileri misbehaving veya diğer yavaş sunucularda barındırılan görüntüleri kullanılarak yapılandırılır veya edilir.

  • Performans Profiler Plugin gibi eklentileri yükleyerek düşünün. W3 Toplam Önbellek. WP-Super-Cache. veya WP-DBManager.
  • WordPress siteye yüklenen görüntülerle dış görüntülere bağlantıları değiştirin.
  • senin eklentileri tüm devre dışı bırakın ve en aşağı şeyler yavaşlıyor hangi eklenti belirlemek için teker teker etkinleştirin. Daha fazla bilgi için, WordPress Giderme Eklenti sorunlarını görüyoruz.

Neden WordPress yükleme sırasında benim veritabanına bağlanamıyor?

Konu. el (GoDaddy Barındırma Bağlantı yoluyla yüklemek vermedi mesela) ve WordPress bağlanmaya çalışırken mesajı bir "Bir veritabanı bağlantısı kurma hatası" alıyorsanız barındırma dikkate WordPress yüklediyseniz, wp-config.php dosyasını değiştirmeniz gerekir bizim veritabanı sunucuları ile çalışmak.

Blogum Boş bir sayfa olarak geliyor tutar

Konu. Bozuk temaları başka bir barındırma sağlayıcı blogunuzu göç, özellikle boş sayfalar yüklenmesine neden olabilir.

Çözüm. varsayılan geri Temanızı değiştirin ve ardından kullanmak istediğiniz temayı yeniden yükleyin.

  1. WordPress Dashboard gidin.
  2. Görünüm tıklayın. Bir varsayılan tema listelenir.
  3. Varsayılan tema altında Etkinleştir'i tıklayın. Görünüm sayfayı yeniden.
  4. Kullanmak veya yeni bir tema seçmek istiyorum konulu Etkinleştir'i tıklayın.
  5. İstediğiniz temayı varsa, Görünüm dönün. sayfa, istediğiniz temayı seçin ve sonra Etkinleştir'i tıklayın.

Çözüm. Yukarıdaki prosedür çalıştık varsa, wp-config.php de WP_DEBUG ve WP_DEBUG_LOG imkan vermelidir. debug.log dosyanın içeriği ve site yöneticisi bir soruna neden olabilecekleri belirli eklentisi, tema veya yapılandırma seçeneğine sorunu daraltmaya yardımcı olabilir. Yardım için WordPress hataları ayıklamak etkinleştirme.

Bu tür ürünlerin yavaş Godaddy hosting wordpress

İyi niyet göstergesi olarak, belirli üçüncü taraf ürünleri nasıl kullanılacağı konusunda bilgi vermek, ama biz onaylamaz veya doğrudan üçüncü taraf ürünleri desteklemez ve bu tür ürünlerin işlevi veya güvenilirliği sorumlu değildir.

Ben Sayfa Oluşturucu sayfalarıma yapılan değişiklikleri göremez

Konu. Değişiklikler yayınlanmamaktadır.

Çözüm. WordPress değişiklikleri görmek için, güncellemek sayfaları yayınlama gerekir. Eğer Sayfa Oluşturucu'dan Yayınla kadar yalnızca sayfaların bir taslağını kazandıracak Kaydet ve Çık düğmesini kullanarak, WordPress tarafından görülmez.

I kaza sayfa düzeni ve içerik silindi

Konu. Sıfırdan başlayarak olmadan, onu geri alabilirim?

Çözüm. Sayfa Builder ', Şablonlar tıklayın sayfanız için bir düzen seçmek ve ya varolan içerik / düzenini değiştirin veya sayfanın alt kısmına bunu ekleyin.

Nasıl bir e-posta sayfa içeriğine formu kayıt eklerim?

Konu. Ben sayfaya ekleyebilirsiniz nasıl varsayılan olarak Altbilgideki nedir?

Çözüm. Sayfa Oluşturucu itibaren WordPress Widgets tıklayın ve GoDaddy E-posta Pazarlama bulabilirsiniz. senin sayfaya widget sürükleme.

Nasıl sayfa içeriğine sosyal düğmeleri eklerim?

Konu. Ben sayfaya ekleyebilirsiniz nasıl varsayılan olarak Altbilgideki nedir?

Çözüm. Sayfa Oluşturucu itibaren WordPress Widgets tıklayın ve GoDaddy E-posta Pazarlama bulabilirsiniz. senin sayfaya widget sürükleme.

Ek sorun giderme kaynakları

Daha gelişmiş sorunlar için aşağıdakilere bakın:

İlgili Makaleler

Altavista o barındırma wordpressAçıklama, ziyaretçilerinizin bir iminin basit bir tıklama ile herhangi bir sayfa çevirmek için izin verin. Tercüme bu hafif çapraz tarayıcı eklentisi ile sayfadan ayrılmadan yerinde olur ....
sayfa wordpress barındırma Eğitimi seoKomple WordPress hızla kendi başına bir yere kadar yapılmış en popüler blog platformu beri 000webhost Kılavuzu (2017) WordPress kesinlikle herhangi bir resmi tanıtım gerektirmez ...
wordpress e-ticaret öğretici için en iyi barındırmaEv »E-ticaret Kaynaklar» bloglarını barındırmak için milyondan 74 Üzeri siteleri WordPress platformu bağlıdır WooCommerce, Divi ve Bluehost (Mart 2017) ile bir fantastik Sanal Mağaza nasıl ...
İhracat seçilen sayfalar WordPress barındırmaonların platformlarda web siteleri oluşturmak için araçlar vermek web sitesi barındıran bir yeri vardır. Onlar sayfaları, blog yayınları ve hatta çevrimiçi mağazalar yapalım. En mükemmel araçlara sahip ve ...
Giriş html sayfası barındırma wordpressWordPress, bir "post" veya "sayfa" ya kadar sitenizdeki içeriği koyabilirsiniz. Eğer düzenli blog girişi yazarken, Bir yayın. Mesajlar, varsayılan bir kurulumunda, tersten görünür ...