Godaddy wordpress hosting değerlendirmeleri yönetilen

Nate tarafından 2 Mart 2017

DÜZENLEME: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik.

Bu ürün inceleme olduğunu. Bu taraflı olduğunu - ama diğer hosting şirketleri ek olarak GoDaddy gerçek bir müşteri değilim çünkü.

Muhtemelen GoDaddy'nin Süper Bowl reklamlarını, tüm internet etrafında GoDaddy kızlar ve en son kendi Helping Küçük İşletme reklam gördüm.

barındırma

GoDaddy kesinlikle etki alanlarında pazar lideri - ve web hosting içinde olmaya çalışıyorum.

daha iyi bir blog oluşturmak için alet Hosting sadece sağ WordPress musunuz?

Ben (çünkü marka) bunları kullanarak başladı ama benim sitelerin birçoğu için HostGator'a taşındım. Yani.

GoDaddy Web Hosting 7 Artıları

1. GoDaddy Ucuz mı.

Onların ekonomisi planı yenilemenizde $ 7.99 / ayıdır - ama her zaman daha uzun kilit açma işlemlerinde kullanılan kuponlar vermek ve hatta 3,99 $ / mo için aşağı itebilir.

GoDaddy'nin özel barındıran olmasa bile (onlar etki alanı kayıt olarak başlayan) - onlar gerçekten fiyatlar üzerinde aşağı itmek için kendi sermaye ve pazar varlığı kullanıyor.

Onlarla gitmek, size çok fazla ödeme eğer endişelenmenize gerek olmayacaktır. (Burada kendi fiyatları kontrol)

2. GoDaddy Sınırsız Bandwidth verir

Bant genişliği birçok kişi aynı anda sitenizi ziyaret nasıl temelde.

Aniden CNN ya Reddit gelen trafik olduğunu tsunami alırsanız Bazı web barındıran bant genişliği (yani çökmesine sitenizin) azaltmasını olabilir.

Bunu test etmek için vardı hiç - ama güvendiğim diğer çoğu yorumcular GoDaddy iyi kaldırdı olduğunu söylemek - hatta kendi hosting planı.

Onlar trafik tsunami kadar tutun yoksa bile -. siz) en az (bazı web barındıran (cep telefonu şirketlerinde ücretlerinin fazla sizce gibi bunun için ödemek zorunda olmayacak burada GoDaddy'nin özelliklerini kontrol

3. GoDaddy Kalite WordPress Otomatik yükleme Teklifler

Şimdi, tam açıklama, elle güvenlik nedeniyle WordPress yükleme bir hayranınızım.

Yani başkasının yüklemek zorunda söyledi WordPress zaman tasarrufu hizmetidir - ve FTP için endişelenir herkese yararlı.

Ama doğru yapılması gerekir - ve otomatik olarak yüklenir GoDaddy üzerinde ettik her zaman - WordPress doğru yüklendi. Tüm güvenlik tuzları geçerli olan - ve yapmak için gerekli tüm güvenlik eklentisini yükleyin oldu.

Bu WordPress süreci * gülünç * kolaylaştırır. Sadece kendi WordPress için hosting satın almak için buraya gidin. Daha sonra barındırma hesabı açmak ve otomatik yükle seçeneğini istemleri izleyin ve birkaç saat içinde - bitirdiniz.

DÜZENLEME: Onlar da ayrı bir “WordPress Hosting” ürün sunuyoruz. Daha pahalı ama otomatik yükseltmeleri, güvenlik izleme ve diğer yararlar sunar. Kafa karıştırıcı, biliyorum. Sen benim siteler için ne olduğunu, normal hosting planları, WordPress çalıştırabilirsiniz.

Godaddy wordpress hosting değerlendirmeleri yönetilen ve herkese yararlı kim

Kesinlikle büyük bir fayda.

4. GoDaddy bütünleşir Ürünleri Eh

WordPress otomatik yükle gibi Fakat, bir şirket etki alanı adınızı, e-posta yönetmek sahip ve işler biraz daha kolay hale getirebilir barındırma. Bazı arkadaşlarım istemciler bunu - ve onlar için iyi çalışır.

GoDaddy hizmetlere tam gamı ​​sunar ve birlikte iyi hepsini bağlar. Burada hizmetlerini göz atın.

5. GoDaddy mu Güvenlik Eh

Bu özellik (spam ve korsanları thwarting yönelik teknoloji bol var) onların büyük ölçekli ile ilgisi var, ama aynı zamanda GoDaddy'nin kısıtlayıcı politikaları (olacak Con) ile ama şimdi o da spam ve saldırılar tutar. web güvenliği, dünyanın iki büyük şirketleri - Geçenlerde Sucuri ve SiteLock elde ettik.

Ve bu iyi bir şeydir.

6. GoDaddy Telefon Desteği Ve Küçük Aşağı Süresi Var

Bu (GoDaddy kesinlikle azılı olarak kullanılan) ama son zamanlarda GoDaddy büyük ölçüde onların müşteri hizmetleri geliştirdi Bazı internet gazileri alay edecek. Onlar daha çok onların yeni CEO altında iyileştirilmiştir ve yeni yön birçok müşterileri için daha da önemlisi 2013 yılının Temmuz ayında yola Ve - onlar hosting şirketleri arasında yaygın değildir 24/7 telefon desteği sunuyoruz.

Bu dünya çapında değil, ama süper indirimli barındırma ile büyük kurumsal varlık için ... iyi bir destek kitabımda bir Pro.

Ve onlar her web konağın * temel * görevini ...% 99,9 kesintisiz yerine getirmek.

7. GoDaddy Hosting Son Teknoloji Açık Akım mı

Onlar kendi 4GH Linux onlar şimdiki olduğu anlamına geldiğini ... Barındırma hakkında sahiptir. PHP5, vs - GoDaddy web barındırma sağ yapmak için bütün son teknik şeyler vardır. Burada kendi özelliklerini göz atın.

Barındırma GoDaddy Web 7 Eksileri

1. GoDaddy (ödediğiniz sürece) Panel Hosting Custom kullanır

daha Barındırma Paneli hususlar ancak, derinlemesine Eğer WordPress site ile almak daha - Evet, bu teknik görünüyor.

Temel olarak, ne zaman Web üzerinden veya FTP üzerinden barındırma hesabınıza giriş - Web sitenizi yönetmek için seçenekler menüsü vardır.

endüstri liderleri (ve en iyi) cPanel ve Fantastico vardır. GoDaddy kendi özel panel kullanır.

(Örneğin Tez Tema gibi) WordPress için bazı eklentileri ve temaları GoDaddy için ayrı öğreticiler gerektirdiğini Bu yüzden ... fark edebilirsiniz.

Yine, büyük değil, ama kesinlikle bir aleyhte.

Ocak 2014 itibarıyla GoDaddy artık münhasıran özel bir barındırma panelini kullanır. Onlar (yine endüstri standardıdır) cPanel kullanabilirsiniz. Yani büyük ölçüde onların arka uç geliştirdi. Hala özel (bir çeşit Verizon telefonunuzda Android özelleştirmek nasıl gibi) cPanel yüklemektir. Ayrıca ayda fazladan 1 $ maliyeti. Bu nokta, ama hiçbir yerde 2012 yılında ne olduğunu yakın hala sağlayıcıları açmak için karşılaştırmak göreceli bir düzenbazlık.

SOPA / PIPA 2. GoDaddy'nin Duruş

Geri çünkü SOPA ve PIPA 2011 yılının Ocak ayında internet üzerinden tüm siyah hatırla

Evet - İnternet Özgürlüğü lehine her biri GoDaddy hariç ... banknotlar karşıydı.

Sonunda buna karşı oldu ... ama sonra müşterilerin yüzünden yarışmacılara binlerce alan transfer etti.

özellikle çünkü ... - Çoğumuz GoDaddy'ye asla affetmeyeceğim

DÜZENLEME: Bu nokta hala geçerlidir. GoDaddy hala (buradaki son hikaye) gizlilik veya etik saygı duymadığını belirten davranış sergiliyor

3. GoDaddy'nin Pazarlama Is (Tarihsel) ... Tek

Ve kötü bir şekilde garip. Örneğin, onların CEO'su filler vurur. Ve onlar pervasızca cinsiyetçi reklamları kullanamamaktadır. Bütün bunlar diğer sadece kötü tartışmalar arasında.

DÜZENLEME: GoDaddy geçenlerde sitelerini ayıklanmış ve 2017 Super Bowl ticari seks etrafında etmeyeceğini söyledi. Onların yeni kampanya olmaktır “küçük işletmeler şampiyonu.” Ancak, yine de onların “sinirli” marka sürdürmek istiyoruz. Hepsi bir gelişme, ama yine de ürüne odaklanmış üzerinde kesinti tarzı reklam tonlarca yapmak şirketlere karşı dikkatli değilim.

4. GoDaddy Açıkça Kişisel Veritabanları, E-posta Adresleri Limits Bellek

Diğer webhosts GoDaddy yapar ölçüde bunu yapma. Ve ne pratikte anlamı senin bir hesap barındırma web sitelerinin bir demet kadar koyamazsınız olmasıdır. böylece bile Deluxe Planı - A WordPress blog / web sitesi 1 veritabanı gerekiyor. Eğer 25 web sitelerine sınırlıdır. Onlar sınırsız şeyi var gibi * * görünüyor böylece planlarını sayfasından veritabanları hakkında biraz kaldırıldı - ama o sert sınırlar hala yerinde bulunmaktadır.

Ancak, Ultimate Planı giderseniz. Eğer gerçekten ucuz bir fiyata sınırsız her şeyi olsun. Ama hala.

DÜZENLEME: 2017 yılında bu hala biraz doğrudur. sınırsız disk alanı beri Onlar daha iyi Deluxe planı ile aldık. Ama sağlayıcılar arasında planlarla elma ile elma karşılaştırarak emin olun. Ben senin önceliklerine dayalı seçenekleri sıralamak için sınav barındıran bu BuzzFeed tarzı WordPress hayranıyım.

5. GoDaddy büyük bir şirket mi

Tamam. büyük kurumsal dev olmanın doğal olarak yanlış bir şey yoktur. Aslında, gerçekten de güzel avantajlar (yani sermaye yatırımları yapmak için) getirebilir.

Yani GoDaddy onunla büyük bir şirkette bekleyeceğiniz her şeyi getiriyor söyledi. Dış çağrı merkezleri. Giriş seviyesi, müşteri hizmetleri temsilcileri micromanaged. tarzı “Eğer kendi konum” o kişiliksiz gibi bir şey.

Bir şeyler yanlış giderse - umm, peki ...

Ama geçmeden - onlar hala bir maliyet azaltıcı şirket olmasına telafi etmez iyi yardım makalelerini, var - ve Ekonomi Barındırma hesabın gerçekten büyük bir ölçekte önemli değil - kılan bir con kocamanlık bana göre. teknik destek ile benim etkileşimleri çoğu gerçek problem çözme daha triaja fazla zaman anlamına geliyordu.

6. GoDaddy To Leave biraz zor yapar

Bu con yukarıdaki 1. ilgilidir ... ama o kendi nokta hak.

Eğer bir web barındırma seçerken başlıca nedeni - bu oldukça büyük bir süre taahhüdü var. konak işlerini yaptığını varsayarak - Web sitenizin içine çok enerji yatırım yapacaksınız.

Ve web host hareketli basit olmalıdır rağmen ... yanlış gitmek yapabilirsiniz küçük bir çok şey var. GoDaddy müşterilerin bırakmak var yardımcı olmak için ünlü değildir. Bu bir uydurmaca.

DÜZENLEME: Evet, 2017 itibariyle ... Bu hala geçerlidir. Bu cPanel ile biraz daha kolay, ama onların etki alanı transferi gereksiz can sıkıcı upsells ve engellerle kesilir. Geçenlerde bir istemci site tasarımı yaptı ve başka bir bilgisayara taşımak için projeyi kapsamlı. Ama - müvekkilim eposta, etki alanlarına ve yıl boyunca orada barındırma beri, taşıma basitçe güçlük değildi.

7. GoDaddy Veriler Üzerine Çok Kısıtlayıcı mı

Bu 5. Pro flipside olduğunu - GoDaddy iyi bir güvenlik yapar.

Eğer vb içeriği, kullanım web formları, wiki, otomatik olarak oluşturmasına istiyorsanız Temelde, - kalacaksın çemberler bir sürü üzerinden atlamak zorunda.

Normalde GoDaddy spam olarak iletişim formunu reddetmek çünkü - en popüler WordPress iletişim formlarından biri Hızlı Güvenli İletişim Formu o GoDaddy ile çalışmasını sağlamak için nasıl bir özel öğretici vardır.

(Onlar da sizin için daha az spam saldırılarına sonuçlanır demek olsa da) Temelde, GoDaddy biraz daha işi yapar.

Sonuç

Daha büyük / büyüyen site ya da sadece müşteri desteği ve performans odaklı bağımsız bir şirket istiyorsanız - benim ana web siteleri InMotion Hosting çıktı. Burada inMotion en indirim alın.

Ancak, GoDaddy barındırma katı ve ucuz web ev sahipliği yapıyor. Eğer bir konak arıyorsanız o,

  • GoDaddy üzerinde kendi alan adları ile de entegre
  • Ucuz markalı ve destekleniyor
  • Belgelerin bir yeri vardır

Eğer fantezi bir şey yapmıyorum planlıyorsanız Ve - WordPress için Hosting GoDaddy web gitmek için iyi bir yoldur. Ben arkadaşları ve uzunca bir süre üzerlerinde olmuştur müşterimiz var - ve onlarla iyi.

Ve saldırıdaki yaparak, burada herhangi bir HostGator paketi kapalı% 45 olsun.

DÜZENLEME: En barındırma veya sizinle satın alma, alan adı varsa otomatik Sana bir hosting paketi aldıktan sonra sen ... güvenilirlik ve hız nedeniyle barındırma hesabınıza Alan isim sunucu göndermelidir ne hakkında ele verdik bir çok soru (cevaplamak için ayrı ayrı barındırma satın girerler varsa) özel talimatları almak. Ben burada sıfırdan bir web sitesi kurma hakkında çok detaylı rehber yazdım.

İlgili Makaleler

Godaddy wordpress inceleme barındırmaNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...
Wordpress Bluehost vs godaddy hostingBuradasınız: Ana Sayfa / Yorumlar / Web Hosting / GoDaddy vs Bluehost: Kim Web Hosting için seçilir? GoDaddy web sitesi endüstrisinde marka, fiyatlandırma ve zihin-payına sahiptir. Bluehost biridir ...
Hostgator veya godaddy hosting wordpressSitem için en iyi hosting firması arıyordu, ben Godaddy ve HostGator arasında kalan etmişti. Bunların her biri, site sahiplerine popüler. Godaddy iyi etki alanı kayıt arasında yer alıyor ve bir ...
baba web barındırma wordpress gitNate EDIT tarafından 2 Mart 2017: Başlangıçta Şubat 2012'de yayınlanan, ben 2017 GoDaddy Hosting Review hosting GoDaddy mevcut durumunu yansıtacak Mart 2017 bu yayından güncelledik. Bu bir...
Godaddy wordpress hosting paylaştıBugün hosting firmaları tamamen bir performans açısından ölçmek üst WordPress'in kaç bakmak istiyorum. Şimdi hızlı sunucuları sahip olduğunu itiraf için ilk olacak ...