godaddy hosting Dönem 1 $ wordpress

Godaddy dünyanın en büyük alan adı kayıt olduğunu. Onlar alan barındırma yönetilen WordPress girdikten ve ayda 1,00 $ inanılmaz bir fiyat barındıran hızlı, güvenli ve tamamen sorunsuz yönetilen WordPress yanan sunuyoruz. Bu piyasada çok en uygun fiyatlı anlaşma gereğidir. Bunun üzerine, aynı zamanda mesela geceleri yedekleme, tek tıklama göç, güvenlik duvarı, otomatik güncellemeler ve daha fazlası gibi tüm özellikler arasında ücretsiz bir etki alacak.

üst godaddy açılır mesaj barındıran Dönem 1 $ wordpress

(Kopyalamak için tıklayın Açık site)

Son 8 saat önce kullanılan

Syed Balkhi: İnceleyen

Nasıl GoDaddy Kupon kodu kullan?

WPBeginner seçkin GoDaddy Kupon kodu ayda 1,00 $ inanılmaz bir fiyata barındırma WordPress yönetilen yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey GoDaddy WordPress Hosting maksimum indirim alabilirsiniz, düzgün GoDaddy kupon kodunu kullanmak için aşağıdaki talimatları olduğunu.

Başlamak için GoDaddy web sitesini açmak için bu sayfadaki bağlantıyı tıklamayı unutmayın. WPBeginner bağlantısını kullanarak, GoDaddy indirim otomatik olarak uygulanacaktır.

GoDaddy web sitesinde, WordPress barındırma yönetilen aylık $ 1,00 GoDaddy anlaşma teyit web sitesinin sağ üst köşesinde bir pop-up mesajı görürsünüz.

sayfa Yönetilen WordPress hosting hakkında bir mesaj yer alacak. Başlamak için “Başlayın” düğmesine tıklayın.

Bir sonraki sayfada, ilk Temel Planı sayfanın üst kısmında seçili olduğundan emin olun.

Sonra aşağı doğru ilerleyin ve vade uzunluğu için “12 ay” ı seçin. şimdi indirim görünmüyor olsa da, daha sonra bu sepetinize eklendi oluyor olacak sonra.

“Devam” düğmesini tıklayın sayfanın altına gidin. Ardından, istenen alan adını girin ve kullanılabilir olduğundan emin olmak için “Ara” düğmesini tıklayın.

Alan adınızı seçtikten sonra, indirim uygulanmış olduğunu emin olun. Hazır olduğunda renkli “Ödemeye Devam Et” tıklayın.

Zaten bir müşteri iseniz giriş yapın ya da sayfanın en altındaki “Hesap oluştur” bağlantısına tıklayın.

E-posta adresinizi, güçlü benzersiz bir şifre ve 4 haneli PIN kodunu girin.

Bu kadar. Devam edin ve “Hesap Oluştur” butonuna tıklayın ve satın alma işlemini tamamlamak için iletişim ve ödeme bilgilerini girin.

Size yardımcı olmak bizim GoDaddy kupon kodunu buldum umuyoruz. WPBeginner anda, kullanıcılarımız için özel indirimler müzakere için çok çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

godaddy hosting Wordpress blogGodaddy dünyanın en büyük alan adı kayıt olduğunu. Onlar alan barındırma yönetilen WordPress girdikten ve hızlı, güvenli ve tamamen sorunsuz yönetilen WordPress yanan sunuyoruz ...
Yönetilen wordpress hosting godaddy yorumlarGodaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt yönetilen WordPress barındırma alanı girmiştir. Onlar ücretsiz, hızlı, inanılmaz güvenli ve tamamen sorunsuz, tam olarak yönetilen yanan sunuyoruz ...
$ 1 godaddy hosting wordpressBen WordPress severler için bu en şaşırtıcı Godaddy Yönetilen WordPress Hosting teklifi paylaşmak için çok memnunum. Bu altın dünyanın en büyük formu yılın WordPress barındırma anlaşma yönetilen ...
Hostgator veya godaddy hosting wordpressSitem için en iyi hosting firması arıyordu, ben Godaddy ve HostGator arasında kalan etmişti. Bunların her biri, site sahiplerine popüler. Godaddy iyi etki alanı kayıt arasında yer alıyor ve bir ...
sayfa wordpress barındırma Eğitimi seoKomple WordPress hızla kendi başına bir yere kadar yapılmış en popüler blog platformu beri 000webhost Kılavuzu (2017) WordPress kesinlikle herhangi bir resmi tanıtım gerektirmez ...