Fathi wordpress Ixwebhosting söyledi

IX Müşteriler, siteler veritabanı hareketli değil yavaş ve IX Web Hosting vaatleri içeren gerçeği müşteri cezbetmek için ve onlar kaydolduktan sonra, vaat kaybolur, sürekli aşağı “Geciktirme Destek” şikayet ediyor. Ve evet, IX ile kişisel deneyim yıllardan bu onaylayabilir.

Yani, Fathi IX Web Hosting önce yaptığını söyledi büyük balık buydu.

2003 yılında 60.000'den fazla kişi ... bizim çok kendi Fathi Said ve Travis Johnson'a ait “Özellik Fiyatı” adı verilen bir hosting şirketi tarafından aldatıldığını edildi. Onlar Ft dayanıyordu. Meyers, Florida.

Fathi wordpress yeni barındırma Ixwebhosting söyledi

Özelliği Fiyat bildirildi $ kar 1,6 milyon yılında bozucu, 2002 yılında büyük ölçüde karlı olduğu biliniyordu. Eskiden, şirket Johnson bir ve Fathi Said'in olan 23 çalışanı ve birkaç kurucuları, tarafından hizmet 60,000 müşteriler vardı. Avusturya vatandaşı, diğer. Özelliği Fiyatı yüzde dördünü ortalama yayık ile, ayda yaklaşık 3.000 müşteriler eklemeye edildiği söylenir. Hindistan'da bir şirkete fason teknik destek, ortalama olduğu bildirildi.
Dedi ve Johnson düşmesini ne zaman iş Aralık 2002'de dağılmakta başladı kaynaklar söylüyorlar. Said'in bildirildi Avusturya dönen, şirketten ayrıldı.

Kısa bir süre sonra, 60.000'den fazla müşterilerin başka bir ev sahibi olmak için kendi sitelerini taşımak 2 hafta vardı bir mesaj aldınız. Bu müşterilerin her şeyini kaybetti.

“Özellik Fiyatı” 60,000 ödeyen müşterilere kapılarını kapattığını aynı periode anda, bu aynı müşteriler Fathi Said aşağıdaki E almakta olan başladı

Ben ya FeaturePrice.Com ev sahipliği yaptı Alan adınız deprenda.com açısından sizi gönderiyorum. o anda Özelliği Fiyatı aldığınız hizmetten memnun olup olmadığını, bu e-postayı dikkate gerektiğini lütfen unutmayın.

Eğer FeaturePrice ile ön ödemeli barındırma terimin üç ay ELİNDE ama daha güvenilir bir hizmet barındırma devam edebilir konusunda daha fazla bilgi için, lütfen okumaya devam edin.

Öncelikle, beni kendimi tanıtmak izin edebilirsiniz. Benim adım Fathi Said'in ve ben FeaturePrice.Com kurucusu ve eski CEO'su duyuyorum. Ben istemsizce Aralık avukatıyla yardımıyla benim eski ortağı Travis Johnson etkin bir şirketimi çaldı 2002'de Özelliği Fiyatı ayrıldı.

O zamandan beri benim eski ortağı olumsuz şirketin performansını etkilemiştir yeni hizmet politikaları uygulamıştır. Şu anda, mali Özelliği Fiyat durumu ve ana şirket Barındırma-Network, Inc son derece önemlidir.

Eğer Özelliği Price hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bu web sitesine erişmek edin:

Bu e-posta iki amaca hizmet eder:

barındırma

Öncelikle artık (eski) barındıran şirketin kritik durum hakkında bilgilendirilir ve Özelliği Fiyatı (haber vermeden) sona erecek zaman geçim ya da en azından web etkilenmeyecektir böylece, düzeltici işlemleri gerçekleştirebilirler.

Bu e-postanın ikinci amacı Ben başlattı yeni bir barındırma şirketi size bildirmek içindir:
IX Web h * tp de Barındırma: //w*w.ixwebhosting.com/fp/

Fiyat müşterileri Feature için özel bir teklif olarak, IX Web Hosting Eğer Özelliği fiyata sahip aboneydiniz ve ancak daha fazla özelliklere sahip, barındırma dönem için ücretsiz barındırma 3 aylık tazminat sağlayacaktır AYNI barındırma planları, daha yüksek yapılandırma kolaylığı ve daha iyi sunuyor faturalandırma şartları (eğer altı ayda, üç ayda bir ödeme veya indirimler için edebilirsiniz: yıllık veya 2-yıl).

Size IX Web ile Hosting ile açılacak herhangi bir hesap kredi edecek ÜÇ (3) (eski) Özelliği Fiyatı müşterilerine karşı özel bir jest olarak barındırma hizmeti ücretsiz web ek aydır. Örnek: Bir “FP Mini Planı” için veya IX Web Hosting sahip bir “FP Premium Planı” için kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra, hesabınıza uygulanacak bir kredi talep edebilirsiniz. 48 saat içinde, IX Web Hosting ile denge karşı üç serbest aylık değerini kredilendirecektir. Lütfen dikkat: Eğer varsa veya Özelliği Price bir hesap olsaydı Bu özel fırsat kullanılabilir. Bu ücretsiz hizmeti alabilmek için Hosting IX Web müşterisi olmalıdır. Sen varsa veya Özelliği Price vardı her hesap için böyle bir kredi alabilir.
Eğer planlarından birini seçmiş ve kaydolan sonra, burada hesabınıza kredi talep edebilir:

Planlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya tıklayın:

Eğer IX Web Hosting ya da bu konuda herhangi bir başka barındırma şirketi ile ev sahipliği yapmaya karar verirseniz kesinlikle sizin seçimdir. Bu o anda aldığınız hizmetten memnun durumunda Özelliği Price kalmak yanı senin seçimdir.
Her iki durumda da, ciddiye benim email almak kendinize bir iyilik yapacağız.

Eğer Barındırma IX Web'den bir Özellik Fiyat Transferi Planı (FP Mini Planı, FP Bütçe Planı, FP Premium Planı, FP Platin Planı) abone ilgilenen ve hesap bakiyenize barındırma süresinin sona ermesine kadar varsa, o zaman git lütfen İşte:

Sorularınız varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki yöntemlerle bize ulaşabilirsiniz:

Çevrimiçi formumuz aracılığıyla sorunuzu gönderin:

Alternatif olarak, bizim 24/7 Canlı Chat yardımı alabilirler:

h ** p: //w*w.ixwebhosting.com/fp/livechat/
IX Web Hosting ekibi başka barındırma şirketi (ve ne alan adı kaydının rehin tutuyor Eğer durum Özelliği Fiyatı yapabilirsiniz) için barındırma sağlayıcı değiştirebilirsiniz nasıl bir kılavuz oluşturdu. Bu kılavuzu almak için bize sitemizde formu temas halindeyiz bir istek gönderin; talebinizi göndererek size 24 saat içinde size rehber e-posta göndereceğiz ediniz.
Ben size Özelliği Fiyat ilgili deneyimlerine rağmen online girişim ile hareket edebilmek umuyoruz ve sana kendin için ve web siteleri gelecek için kullanılabileceği tüm başarılar diliyorum.
bu uyarıyı okuduktan için teşekkür ederiz.

İlginç haftalar yeni ama aynı düzeni başlatmak içinde birisi müşterilerin ödeme kapalı 60.000 rip çıkarabilecekleri gibi değil

Şimdi o zamanlar bazı müşteri yorumları bakmak ... Bugün IX web değerlendirme gibi tam olarak bakmak.

İlgili Makaleler

Shaw web alanı barındırma wordpressİşiniz konusunda ciddi iseniz Eğer kendi web sitesi olması gerekir. Web sitenizi başlatmak için hızlı ve basit bir yolu Onlar yukarı ve çok gidiş size olabilir 1ClickWebsite.us bağlantı kurmaktır ...
wordpress öğretici cpanel WebHostingPadPlan Fiyat fazla 8 yıldır sektörde faaliyet gösterdikten sonra, WebHostingPad yıllardır ekonomik hosting hizmeti sunan ünlü olmuştur. Bu şirket, 2 WordPress yayınladı ...
Ipage hosting ve wordpressSon güncellenme: Eğer yeni bir site kalkmak güvenilir bir host arayan ve olabildiğince hızlı ve mümkün olduğunca ucuz çalıştırıyorsanız 1 Ocak 2017, SiteGround ile gitmek. Onlar% 60 indirim uyguluyorlar ...
wordpress çoklu sitesi temaları IxwebhostingYerli eklentiler sayfasına ve WPMU DEV Pro Siteler eklentisi destekleyen WordPress Multisite Açıklama Eklenti yönetimi! -çoklu binlerce Kullanılan web'de yükler. Önceden...
wordpress Ixwebhosting wamp yüklemekFileZilla FileZilla Kullanımı ve diğerleri Tim Kosse (Almanya) tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu FTP istemcisi ve FTP sunucusudur FTP istemcisi Windows, Linux ve Mac gibi çoklu platformlar için kullanılabilir ...