En yönetilen hosting wordpress

WordPress barındırma yönetilmektedir merak ediyor bir WordPress acemi mi?

Araştırmalarınız sırasında, muhtemelen çok sayıda yönetilen WordPress hosting şirketleri rastladı ve yönetilen WordPress hosting fiyatları ayda $ gibi düşük 3,95 için alabilirsiniz ortalama paylaşılan barındırma göre oldukça yüksek olduğunu gördük.

Eğer insanların çoğu gibiyseniz, sonra muhtemelen düşündüm: Neden bu kadar büyük bir fiyat farkı var mıdır? Yönetilen WordPress gerçekten çok daha iyi hosting mi? Sitem için barındırma WordPress yönetilen gerek musunuz? Yönetilen WordPress maliyet değer hosting mi? Eğer öyleyse, o iyi yönetilen WordPress hosting şirketi hangisi?

barındırma

Eğer bu sorulardan herhangi biri varsa, o zaman doğru yerdesiniz.

Bu yazıda, yönetilen WordPress barındırma olumlu ve olumsuz yanlarını vurgular. Yönetilen WordPress barındırma sizin için uygun olup olmadığına karar vermek bizim araştırma, bilgi ve tecrübe kullanabilirsiniz.

dikkatle gözden geçirilmesi ve sağlayıcının onlarca karşılaştırarak sonra biz de 2017 yılı hosting firmalarının en iyi yönetilen WordPress el almış.

WordPress Ne Managed Hosting nedir?

Nedeniyle WordPress'in popülerlik birçok web barındırma sağlayıcıları WordPress seçtikleri uzmanlık ve yönetilen WordPress barındırma olarak bilinen sunuyoruz var.

Yönetilen WordPress barındırma çalışan WordPress'in tüm teknik yönlerini ev sahibi tarafından yönetilen bir kapıcı hizmetidir.

Bu güvenlik, hız, WordPress güncellemeleri, günlük yedeklemeler, web sitesi çalışma süresini ve ölçeklenebilirlik içerir.

Yönetilen WordPress barındırma arkasındaki fikir işinizi çalışan ve en iyi yapıyor odaklanabilirsiniz, tamamen sorunsuz bir deneyim sunmaktır.

Yönetilen WordPress barındırma hakkında en iyi yanlarından biri prim desteğidir. Desteğiniz tecrübesi yerine bir destek kılavuzu okuyarak birisinin dolu gerçek WordPress uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

Müşteriler “yanınızda WordPress uzmanlarının bir ordu olması gibi” “Bir beş yıldızlı WordPress için Otel” ve barındırma WordPress yönetilen tanımlamaktadır.

Artıları ve Yönetilen WordPress Hosting Eksiler

Yönetilen WordPress barındırma şaşırtıcı görünse de, bu herkes için değil. Kararını vermeden önce artıları ve barındırma yönetilen WordPress'in dezavantajlarına göz atın.

Yönetilen WordPress Hosting Avantajları

  • Hızlı Blazing - sunucularını barındıran Yönetilen WordPress WordPress için özel olarak yapılandırılır. Web sitenizin çok fazla trafik alır bile onlar hızlı yanan vardır.
  • Güvenlik - Yönetilen WordPress barındırma sağlayıcı ile giderken Pratik korsan geçirmez. Bunlar aktif olarak kötü amaçlı yazılım için tarar ve tüm hack girişimleri engellemek çok sıkı güvenlik katmanı vardır.
  • Uzman Destek - diğer web host farklı olarak, personel WordPress son derece bilgili. Daha hızlı sorunları çözmek, eklentileri etkileyen performansını kullanarak ve daha fazlasına karşı öneriyoruz. Bu yardım için yanınızda WordPress uzmanlarının bir ordu olması gibi.
  • Onlar günlük yedeklerini oluşturmak ve hiç geri dönmek isterseniz yükleme noktaları sunuyoruz - Günlük yedeklemeler.
  • Otomatik Güncellemeler - Eğer onlar otomatik olarak yapılır, çünkü güncellemeleri konusunda endişelenmenize gerek yok.
  • Hiçbir kesinti - olursa olsun sitenizin aldığı ne kadar trafik, web sitenizin muhtemelen aşağı gitmek asla.
  • Dev Araçları - bu ev sahibi tarafından değişiklik gösterse de, genellikle vb evreleme alanı, sürüm kontrolü gibi araçlar dev
En wordpress hosting yönetilen Biz birkaç siteleri çalıştırmanızı

Muhtemelen avantajları oldukça cazip sesler düşünüyoruz, herhangi olumsuz vardır?

Yönetilen WordPress Hosting dezavantajları

  • Fiyat - paylaşılan barındırma göre Yönetilen WordPress barındırma önemli ölçüde daha pahalıdır. Taban planı genellikle 29 $ / mo etrafında başlar. Paylaşılan barındırma planı 3,95 $ / mo başlar gibidir. Eğer büyük bir web sitesi ve sistem yöneticinin maaşı çalışan maliyet faktörü Ama eğer, o zaman bu oldukça iyi bir seçenek gibi çalacaktır.
  • Limitler - sunucu mimarisi WordPress için uzman olduğundan, genellikle sadece WordPress tabanlı siteler çalıştırmak için sınırlıdır. Ama bu zaten yapmak ne aradığını olduğunu. Ayrıca tüm WordPress eklentilerini çalıştıramaz. Yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları sitenize yavaşlatır eklentileri engeller. Yani bu tamamen değil bir dezavantaj, ama büyük şirketler için bir sorun olabilir.
  • Az Kontrol - başkası tüm teknik yönleriyle yönetme olduğundan, neredeyse kadar sahip değişmiş olur ne olduğu söyleme. Ama noktada bu değil mi? Sen şeyleri kendiniz yönetme güçlüğünden istemiyoruz.

Sizin için doğru çözüm olup olmadığını Artık artılarını ve yönetilen WordPress hosting eksilerini okudum, muhtemelen merak ediyoruz.

Ne zaman WordPress hosting Yönetilen gerek yok?

Eğer bir blog başlayan bir acemi iseniz, o zaman WordPress barındırma yönetilen gerekmez. Sen çok daha uygun fiyatlı düzenli WordPress hosting ile başlamalıdır. Biz de resmi WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir Bluehost önerilir.

Şimdi küçük bir işletme veya bir yüksek trafik web siteniz varsa, o zaman WordPress barındırma yönetilen almak için mantıklı. Verilecek karar ihtiyaçlarınıza aşağı kaynar.

Eğer teknik beceri eksikliği varsa sitenizi geliştirmek, daha sonra ortalama web barındırma zahmetli hale gelebilir. Ortalama bir barındırma (paylaştı. VPS. veya özel) ile, güvenlik, güncellemeleri, hız, çalışma süresi, vb sorumludur

Bir işletme sahibi olarak, iki seçeneğiniz vardır. Web sitenizi yönetmek için bir sistem yöneticisi işe verebilir veya takvimi yönetilen bir WordPress barındırma sağlayıcı kullanabilirsiniz.

hızlı yanan, sorunsuz bir şey istiyor ve akıllara durgunluk destek sunarsanız, o zaman cevabım var. Web siteniz iş olduğunu ve bunu aşağı gitmek göze alamaz, temelde, o zaman yönetilen WordPress barındırma alacak olağanüstü hizmet için ekstra paralar ödemek.

Sonunda, sen değer için maliyet haklı olup olmadığını karar vermek zorunda. düşük maliyetli, en büyük öncelik ise, bir yönetilmeyen WordPress barındırma sağlayıcı ile gidin.

Artık tüm yaklaşık yönetilen WordPress barındırma okuduğunuzu, bu size bir karar vermek zamanıdır. Ayda sayfa görüntüleme milyonlarca olsun birkaç sitelerini çalıştırın. Biz test edilmiş ve sanayide tüm üst web barındırma şirketleri ile çalıştım. 100.000 kullanıcıları ve deneyim süresi yardımcı sonra, bizim kurucusu Syed Balkhi kişisel olarak sizin için sağlayıcıları barındırma en iyi tanınmış yönetilen WordPress'in bazı elle almış. hosting firmalarının bu yönetilen WordPress'in Her mükemmel servis ve destek sağlar. Biz mükemmel bir 5 üzerinden 5 yıldız değerlendirmesi her biri verir. En iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları listesine göz atın.

İlgili Makaleler

İyi uk barındırma şirketleri barındıran wordpressyorumlar Geçtiğimiz 12 ay boyunca takip WordPress ana performansına göre belirlenir. Bazı web siteleri kalitesiz hizmet gözden geçirecek ve en iyi WordPress belirtecektir ...
Yeni başlayanlar için barındırma İyi WordPressWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
barındırma web wordpress pencere takmak birini tıklayınWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
000 web barındırma wordpressWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Godaddy web wordpress vs barındırmaWordPress barındırma yönetilmektedir merak ediyor bir WordPress acemi mi? Araştırmalarınız sırasında, muhtemelen çok sayıda yönetilen WordPress hosting şirketleri rastladı ve bulduk ...