Değiştirici avatar administrateur wordpress hosting

Feb 10 Bhagwad Park Gönderen 2016 | Yorum yok

Varsayılan olarak, WordPress onlar yorum bıraktığınızda kullanıcılar bunları tanımlayan kendi kişisel simgeleri oluşturmak için olanak sağlayan bir temiz küçük bir özelliği vardır. Onlar kendi e-posta kimliği ile gravatar.com kaydolarak bunu ve birisi bir yorum yazar zaman WordPress onların veritabanını denetler. Aynı zamanda, birçok yorum yapanlar gravatar.com ile kaydoldum ve böylece WordPress bu kişiler için varsayılan bir gravatar atamak yeteneği vardır olmazdı. Biz WordPress pano “Ayarlar” bölümüne gidin ve “Tartışma” seçerseniz, “Varsayılan Avatar” alanına gidin ve onlar için ayrılmak istediğiniz resmin ne tür seçebilirsiniz.

Değiştirici avatar administrateur wordpress Eğer kendi oluşturabilir barındırma

Varsayılan gravatar sonraki bilinmeyen yorum yapanlara göründüğünü, aşağıdaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz:

hizmet ve bir kişinin belirli e-posta kimliği ile bağlantılı rastgele oluşturulmuş Gravatars oluşturmak algoritmaları vardır. Ama kendi birine sahip olmayan tüm Yorum yapanlar için eşsiz ve unutulmaz gravatar oluşturarak blogunuzu daha da marka bu vesileyle istemez ki? En bloglar basitçe varsayılan “Gizem Kişi” ile gitmek. seninki farklı bir şeydir, yani daha da sizi farklı kılacak yardımcı olur.

WordPress bize böylece bize bizim seçme bir görüntüye bizim varsayılan gravatar geçiş olanağı vererek özel diziye kendi resim eklemek için olanak sağlayan kullanışlı bir filtre vardır. en Bunun nasıl bir göz atalım.

Bul ve Yeni Gravatar yerleştirin

İlk adım oluşturmak veya istediğiniz yeni avatar indirmektir. (Anlaşılır) istemediğiniz veya kendi oluşturmak mümkün değil, kendi zevkinize uygun olanı bulmak için www.avatarsdb.com/ gibi bir web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ne şaşırtıcı hatta sana göstermek üzere olduğum tekniği gayet de çalışacak Gravatarınızı için animasyonlu GIF görüntüleri indirebilirsiniz olmasıdır.

Benim Mesela ben “Kedi Yağmur” adlı bir animasyonlu GIF indirilen ve benim masaüstünde “.jpg” dosyası olarak kaydedilir. Şimdi nereye WordPress blog yapısında bunu saklamak için gidiyoruz karar vermeniz gerekir. bu güncellemelerle ilgili üzerine yazılır alabilirsiniz beri temalar klasörüne kaydederek tavsiye etmem. Kişisel olarak, doğrudan “wp-content” klasöründe saklayın tercih ederler. Bu WordPress fonksiyonu “CONTENT_URL ()” üzerinden erişilebilir olmanın yararı vardır.

Yani FTP programı açmak ve “wp-content” klasörüne yeni varsayılan gravatar resim yükleyin - veya uygun gördüğünüz başka bir konum.

Şimdi eğlenceli kısım geliyor. functions.php dosyasını veya özel PHP yerleştirin ve aşağıdaki kodu yapıştırın başka herhangi bir konumu açın:

Biz içine giderseniz Changer avatar administrateur wordpress hosting

Burada da, “avatar_defaults” denilen filtreli faydalanmak ve kendi işlevine yönlendirebilirsiniz. Sonra, bir değişkene imajımızı bağlantı “avatar_defaults” diziye o değişken eklemek ve bunu geri döndürür. Eğer farklı bir konumda Gravatar görüntü depolandığı takdirde, kendi özel konumuna işaret üçüncü hat değiştirmek gerektiğini unutmayın. Son olarak, dördüncü hat Gravatar sapını verir. Mine “! Cat”, Yani orayı da değiştirmek isteyeceksiniz.

Bu kodu kaydedin ve daha önce gördüğümüz “Tartışma” ayarları sayfayı yeniden yükleyin. Her şey gittiyse burada gösterildiği gibi, kendi özel Gravatar adıyla altındaki yeni bir seçenek göreceksiniz:

Ayarlarınızı kaydedin. Eğer kendi gravatar sahip olmayanlar tarafından yorumlarla bir yazı yük dahaki sefer size özel resim adın yanında gösterildiğini göreceksiniz.

Daha önce söylediğim gibi bu gerçekten harika yani bu bile animasyonlu GIF görüntüleri ile çalışır!

Şimdi öğrenmek için aşağıdaki URL'sini girin:

yazar hakkında

Bhagwad Park Hindistan'dan bir teknik yazar ve şu anda Florida'da yaşıyor. O BT dünyasında bir ilgi, bulut alır ve ayrıca gelişmekte olan dünyada insan hakları odaklı bir blog tutar.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Wordpress çoklu alan barındırmaKullanıcılarımızın çoğu hızlı güvenle kendi başlarına birden WordPress siteleri yönetmek için öğrenirler. Hatta bazıları müşteriler, arkadaşlar ve aile için WordPress siteleri yönetmeye başlayın. Son zamanlarda, kızımız biri ...
uk barındırma Wordpress çokluKullanıcılarımızın çoğu hızlı güvenle kendi başlarına birden WordPress siteleri yönetmek için öğrenirler. Hatta bazıları müşteriler, arkadaşlar ve aile için WordPress siteleri yönetmeye başlayın. Son zamanlarda, kızımız biri ...
Amazon S3 istemci üzerinde wordpress BarındırmaAşağıdaki prosedürler, yüklemek yardımcı yapılandırmak ve Amazon Linux örneğinde bir WordPress blog tarafından sağlanacak. Bu öğretici olduğunu Amazon EC2 kullanarak için iyi bir tanıtım olduğunu ...
Çoklu haber wordpress hosting beslemeleriSon zamanlarda, kullanıcılarımızın biri biz WordPress özel Facebook feed nasıl oluşturulacağını kapsayacak sordu? Sen geliştirmek için WordPress sitenizde sayfa veya grubun Facebook mesajları görüntüleyebilirsiniz ...
Katlanır navigasyon barındırma wordpressEğer WordPress sitesinde navigasyon menüleri eklemek ister misiniz? Eğer WordPress açılır menüleri oluşturmanıza olanak veren bir çok kolay sürükle ve bırak menüsü arayüzü olduğunu biliyor muydunuz. Bunda...