Çoklu haber wordpress hosting beslemeleri

Son zamanlarda, kullanıcılarımızın biri biz WordPress özel Facebook feed nasıl oluşturulacağını kapsayacak sordu? Sen bağlılığını geliştirmek için WordPress sitenizde sayfa veya grubun Facebook mesajları görüntüleyebilir. Bu yazıda, nasıl WordPress özel Facebook beslemesi oluşturmak için size gösterecektir.

Facebook dünyanın en büyük sosyal medya platformudur. Bir web sitesi sahibi olarak, zaten Facebook sayfası üzerinden veya bir Facebook grubu oluşturarak Facebook'ta dinleyiciler ile çekici olabilir.

Çoklu haber wordpress hosting beslemeleri veya mevcut düzenleme

Ancak, Facebook'ta yapmak tüm mesajlar web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara görünmez. Özel bir ekleyerek Facebook sitenizin ziyaretçileri için Facebook sayfası veya grup neler olduğunu gösterebilir beslenirler.

Bu kullanıcının görmesini sağlamak için kullanıcıların daha fazla sağlayacak ve yardımcı olacak daha Facebook sever. Web sitenizde Facebook pazarlama / yeniden hedefleme pikseli kullanıyorsanız, o zaman sen de Facebook'ta bu kullanıcılara reklamlarınızı gösterebilir.

Having en özel Facebook WordPress sitenize beslemek nasıl ekleneceğini görelim söyledi.

Yapmanız gereken ilk şey yüklemek ve Özel Facebook Yem eklentisi acivate olduğunu. Daha fazla ayrıntı için bir WordPress eklentisi yüklemek için nasıl adım kılavuz ederek adıma bakın.

Not: Eklentinin Bu ücretsiz sürümü paylaşılan bağlantıları veya durum güncellemeleri görüntüleri göstermez. Bunun için eklentinin PRO sürümünü gerekecektir.

aktivasyonu üzerine, Facebook eklentisi ayarlarını yapılandırmak için "Ayarlar sayfasını Yem ziyaret etmesi gerekir.

Öncelikle Facebook sayfası veya grup kimliği sağlamanız gerekiyor. Facebook sayfası URL'si şuna benzer ise:

Sonra da Facebook sayfası kimliği olarak your_page_name kullanabilirsiniz. Öte yandan, bu gibi görünen bir Facebook sayfası URL'sini varsa:

Sonra da sayfa kimliği olarak 123654123654123 kullanmak gerekir.

Bir grubu eklemek istiyorsanız, o zaman grup kimliği girmeniz gerekecektir. Basitçe My Facebook ID web sitesini bulun ziyaret edebilir ve arama kutusuna grubun URL'sini girin. Web sitesi Facebook grubun sayısal kimliği ortaya çıkaracaktır.

girmeniz gereken sonraki şey bir erişim belirteci olduğunu. Kendi erişim jetonu eklemek yoksa eklenti ancak bunu oluşturun ve buraya eklemek için tavsiye edilir, hatta çalışacaktır.

Basitçe Facebook geliştiricileri web sitesini ziyaret edip yeni uygulama oluşturmak butonuna tıklayın.

uygulamanız için bir ad girmek için gereken yere Bu bir açılır pencere getirecektir. E-posta adresi sağlayın ve sonra uygulamanız için bir kategoriyi seçin. Devam etmek için ‘Uygulama Kimliği Oluştur’ butonuna tıklayın.

Facebook size bir uygulama oluşturur ve uygulamanın hesap özetine yönlendirecektir. Sen Araçlar tıklamanız gerekir üstündeki Desteği bağlantısı.

Bu Facebook uygulamalarını nasıl kullanılacağına dair kaynakların dolu bir sayfaya götürecektir. Sadece ‘Erişim belirteci aracı’ tıklamanız gerekir.

Çoklu haber uygulamayı görebilir barındırma wordpress beslemeleri

Bağlantı tıklandığında uygulamanızın erişim belirteci veya uygulama jetonu görmek mümkün olacak bir sayfaya götürecektir.

Artık kopyalama ve özel Facebook yem eklentinin ayarlar sayfasına bu erişim belirteci yapıştırabilirsiniz.

sayfadaki ayarlar bölümünde, bir grup veya bir sayfayı gösterilip gösterilmediğini seçmeniz gerekir. Ayrıca görüntülenecek yayın, saat dilimi ve dil ayarları sayısını seçebilirsiniz.

Eklenti ayarlarınızı saklamak için kaydetmek değişiklikler butonuna tıklayın unutmayın.

Şimdi yeni bir yazı veya sayfa oluşturmak ya da Facebook besleme görüntülemek istediğiniz mevcut bir düzenleyebilirsiniz. sonrası düzenleyicisinde, bu shortcode eklemeniz gerekir.

Artık sayfayı veya yayını kaydedebilir ve önizleme yapabilirsiniz. Bu getir ve WordPress sayfasında Facebook sayfasında veya grubun en son mesaj gösterecektir.

Diyelim ki birden fazla özel Facebook WordPress sitesinde beslemek görüntülemek istediğiniz varsayalım. eklentinin ayarları sadece bir sayfa veya grup kimliği eklemek için izin verir.

Ancak, kolayca Facebook İstediğiniz beslemek başka özel görüntülemek için shortcode kullanabilirsiniz.

Basitçe şöyle shortcode ekleyin:

eklentinin shortcode parametrelerinin değerleri ile geliyor. Sen kullanabilirsiniz parametrelerin tam listesini görmek için eklentinin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

eklenti web sitenizde özel Facebook yem görünümünü özelleştirmek sağlar. Facebook "Yem özelleştirme ayarlarını düzenlemek için sayfayı özelleştir ziyaret edin.

özelleştir bölümü farklı sekme ayrılmıştır. Her sekmenin kendi seçenekler vardır, özel Facebook yem görünümünü özelleştirmek için onları incelemek isteyebilirsiniz.

Bu makalede, WordPress özel Facebook yayın eklemek yardımcı olur. Ayrıca WordPress kullanıcıları için 21 en iyi sosyal medya takip araç listemize görmek isteyebilir.

Bu makaleyi sevdiyseniz, daha sonra WordPress video eğiticiler için YouTube Kanalına abone olun. Ayrıca Twitter ve Facebook'ta bizi bulabilirsiniz.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Katlanır navigasyon barındırma wordpressEğer WordPress sitesinde navigasyon menüleri eklemek ister misiniz? Eğer WordPress açılır menüleri oluşturmanıza olanak veren bir çok kolay sürükle ve bırak menüsü arayüzü olduğunu biliyor muydunuz. Bunda...
Web hosting göbek öğretici wordpressBu eğitimde: Biz nasıl WordPress Görüntüleri Optimize göstereceğim Bu eğitimde Kur Optimize takın. EWWW Image Optimizer eklentisi kullanarak. Görüntüleri optimize zaman yapabilir ...
Web hosting wordpress wamp yüklemek tek tıklaOnline en kullanıcı dostu İYS'lerde biri olarak WordPress WordPress, nasıl kurulur, tüm dünyada milyonlarca, binlerce kere için indirildi. Onun kolay anlaşılır arayüzü, ...
IIS üzerinde wordpress BarındırmaEric Woersching Giriş WordPress tarafından bir blog yayınlama uygulaması ve içerik yönetim sistemidir. wordpress.org göre, WordPress "state-of-the-art anlamsal kişisel olduğunu ...
barındırma Bir yorum sayfası wordpress oluşturHiç bir üyelik blog başlatmak istediğini ve kullanımı iyi bir eklenti bulamayan veya hangisini seçmek mü? Bunu yapmanın orada birçok eklentileri, ancak olarak böyle bir eklenti ...