blogger ile alan eşlemesi Bedava wordpress

WPBeginner "Nasıl Barındırma En İyi WordPress seçilmelidir?

Genellikle gözden kaçan, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. SEO ve satış artışı artırabilir ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi. Orada WordPress böyle Free, Shared, VPS, Dedicated olarak kullanılabilecek seçenekleri barındıran çeşitli farklı türleri vardır ve WordPress barındırma başardı. Bu kılavuzda, web siteniz için barındırma en iyi WordPress seçmenize yardımcı olacaktır.

Barındırma blogger Server ile Ücretsiz wordpress hosting alanı haritalama

WPBeginner ayda sayfa görüntüleme milyonlarca alır büyük gayri resmi WordPress kaynak sitesidir. 100.000 kullanıcıları ve WordPress hosting şirketleri ile yıllık tecrübesi yardımcı olması, biz iyi WordPress hosting şirketi seçerken önemini biliyoruz. Bu yazıda ile amacımız, bir WordPress hosting şirketi seçerken dikkate almak gerekir şeylere bakış açısı sunmaktır.

sizin için kolay hale getirmek için, aynı zamanda en iyi WordPress barındırma şirketleri elle toplanmış var. o kalite ve hizmet söz konusu olduğunda Bu şirketler sürekli sektöründe üst WordPress barındırma şirketlerdir.

Gereksinimleri Barındırma WordPress nelerdir?

Sen WordPress çok hafif script duymak için sürpriz olacak ve neredeyse tüm iyi web barındırma şirketleri ile uyumludur. WordPress ortaya koymak basit gereksinimleri şunlardır:

  • PHP sürüm 5.7 veya üzeri
  • MySQL sürüm 5.6 veya üzeri

Nedeniyle tüm iyi web hosting firmaları WordPress için kolay yüklemek 1 tıklama seçenekleri ile gelen WordPress'in popülerlik için. Bu kılavuzda listeledik tüm WordPress barındırma şirketleri bir WordPress siteyi çalıştırmak için gereken desteği sunuyoruz.

Bir WordPress Hosting Provider seçimi yaparken şeyler düşünün için

Hız, güvenlik ve güvenilirlik size WordPress barındırma seçerken dikkate gereken tüm önemli faktörlerdir. Ancak, düşünmelisiniz en önemli faktör “Kişisel İhtiyaçlar” dir. yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz barındırma WordPress satın almadan önce ihtiyaçlarınızı değerlendirilmesi.

WordPress Hosting İhtiyaçları değerlendirilmesi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu tür Free, Shared, VPS, Dedicated ve Yönetilen olarak sunulan web barındırma seçenekleri farklı türleri vardır. sizin için en iyi çözüm olduğunu belirlemek için bu seçeneklerin her biri bir göz atalım.

Barındırma Ücretsiz WordPress

Orada mevcut hosting ücretsiz web, ama hemen hepsi yakalama çeşit var. Genellikle, online forumlarda ya da küçük gruplar halinde sunuluyor barındırma ücretsiz WordPress bulabilirsiniz. Çoğu durumda, bu bazı gelir örtbas etmek onun sunucu alanı küçük bir bölümünü satma bir birey tarafından yönetilir. Genellikle yakalamak sitede kendi banner reklamları koymak zorunda olmasıdır. Bazı Sitenizin alt bir metin bağlantısı koymak isteyebilir. Bu millet kar cebe ile birlikte boş alan maliyetini örtbas etmek o afiş reklam veya metin bağlantısı satacak. reklamlardan kenara ücretsiz bir host sahip en büyük dezavantajı onlar güvenilmez olmalarıdır. Bu kişi serbest hizmeti sunan ne zaman durdurulacağı belli olmaz. Onlar her zaman asılı sizi bırakabilir. Web sitenizde veya iş konusunda ciddi iseniz, o zaman Ücretsiz WordPress pahasına barındırma kaçının.

barındırma

Barındırma Paylaşılan WordPress

Paylaşılan barındırma farkla WordPress'in en popüler tip başlayanlar tarafından kullanılan barındırma olduğunu. Bu yeni kullanıcılar için en uygun ve doğrusunu iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Eğer sitelerin bir sürü büyük bir sunucuyu paylaştıkları Paylaşılan ev sahipliği yapıyor. aynı sunucuda birden fazla bölgeye sahip olarak, barındırma sağlayıcıları çok uygun bir hızda hizmeti sunabilir. Biz (aşağıda tavsiye olanlar dahil) tüm sağlayıcılar arasında barındırma paylaşılan gördüğümüz en önemli yakalamak sınırsız kaynağıdır. Sınırsız diye bir şey yoktur. sınırsız diyor olsa da, yine de kullanım kısıtlamaları vardır. Siteniz önemli sunucu yükünü almaya başlarsa, bunlar kibarca Hesabınızı yükseltmek için zorlar. bu eylemde yoksa, o zaman aynı sunucu üzerinde barındırılan diğer sitelerin genel performansı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Geri geleneksel bilgelik alır. İşletmeniz büyüdükçe, bu nedenle gibi havai mal olacak.

Paylaşılan web hosting küçük işletmeler ve başlangıç ​​blogcular için en iyi çözümdür.

Barındırma WordPress VPS

Virtual Private Server (VPS) sanal makine anlamına gelir. Bireysel müşterinin ihtiyacına bakımdan ile birden fazla sunucu içine bir fiziksel sunucu bilgisayar bölümleme bir yöntemdir. Olsa da, bir avuç başkaları ile sunucu paylaşan, bu size özel bir sunucuya gibi neredeyse kadar kontrol sağlar. Aynı zamanda, ayrı bir fiziksel bilgisayarın gizlilik vardır ve spesifik sunucu yazılımları çalıştırmak üzere yapılandırılabilir. Genellikle geliştiriciler, ara kullanıcılar ve orta ölçekli blogcular, web sitelerini ölçekli VPS kullanmaktadır. Herhangi bir teknik bilgiye sahip değil yoksa, o zaman yönetilen bir VPS satın emin olmak gerekir. Bu sağlayıcı barındırma WordPress tüm sistem yükseltmeleri yönetir anlamına gelir ve bunlar gerektiğinde size yardımcı olmak için kullanılabilir.

VPS barındırma orta ölçekli işletmeler, yüksek trafik bloglar ve kalkınan tasarımcıları / geliştiriciler için en iyisidir.

Barındırma WordPress Dedicated Sunucu

Dedicated sunucu barındırma sağlayıcınızdan kira fiziksel bir sunucudur. Bu size sadece dışarı başlıyor eğer özel bir sunucuya ihtiyaç YAPMAYIN işletim sistemi, donanım vb seçimi de dahil olmak üzere sunucu üzerinde tam denetime sahip olmasını sağlar. sitenizin trafiğinin önemli miktarda aldıktan sonra, ancak o zaman özel bir sunucuya yükseltme düşünmelisiniz. WPBeginner HostGator tarafından özel bir sunucu üzerinde çalışır. Eğer bir sistem yöneticisi istihdam veya sunucuları ile hiçbir deneyimi yoksa, o zaman bir yönetilen adanmış sunucu almak önerilir. özel sunucular yönetilmektedir teklif WordPress barındırma sağlayıcıları sunucuları korumak tam zamanlı sistem yöneticilerini kullanırlar. yazılım güncellemelerini yapıyor yanı sıra, aynı zamanda sunucu izleme, teklif telefon desteği vb Çoğu üst web siteleri adanmış sunucu kümeleri kullanıyoruz.

WordPress Dedicated Sunucular son derece yüksek trafik bloglar için en iyisidir.

Barındırma Yönetilen WordPress

Nedeniyle WordPress kullanan kullanıcı sayısının yüksek olması, birçok web barındırma sağlayıcıları yönetilen WordPress barındırma sunmak için seçtiniz. Bu sağlayıcılarından biriyle bir hesap sadece WordPress tabanlı siteler ve başka bir şey barındırmak için izin verir. Yönetilen WordPress barındırma yararı ŞEY konusunda endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Bunlar, performans için sitenizi optimize siteniz güvenli olduğundan emin olun ve düzenli yedekleme tutun. Belirli bir eklenti olumsuz etki yapmayacak eğer Bunun üzerine onlar öneriyoruz.

Alt çizgi, barındırma WordPress deneyim dolu personelinden yüksek kaliteli desteği ile barındırma sorunsuz hızlı WordPress WordPress başardı. Tüm bu şaşırtıcı görünse de, yönetilen WordPress hosting planları genellikle ölçek yüksek ucunda olduğunu. Örneğin popüler bir yönetilen WordPress barındırma sağlayıcı ile kişisel hesap 29 $ sadece 1 site (ayda 25.000 ziyaretçi maksimum alma) barındırabilir / aylık maliyeti. Bir sonraki seviye ne kadar yüksek izin verilen birden fazla alan adı size 99 $ / ay mal olacak. Bir blog başlayan bir kişi bu göze alamaz.

Yönetilen WordPress barındırma kendi geliri ile gider haklı olabilir kurulan blogcular için mükemmeldir. Bu şeylerin teknik tarafı ile başa çıkmak için beceri / zaman yok insanlar içindir. Biz yönetilen WordPress barındırma için WPEngine önerilir.

Şimdi WordPress barındırma tüm seçenekleri biliyorum, bu size bir karar vermek zamanıdır. Ayda sayfa görüntüleme milyonlarca olsun birkaç sitelerini çalıştırın. Biz test edilmiş ve sanayide tüm üst web barındırma şirketleri ile çalıştım. 100.000 kullanıcıları ve deneyim süresi yardımcı sonra, bizim kurucusu Syed Balkhi kişisel olarak sizin için sağlayıcıları barındırma en iyi tanınmış WordPress'in bazı elle almış. hosting firmalarının bu WordPress'in Her mükemmel servis ve destek sağlar. Biz mükemmel bir 5 üzerinden 5 yıldız değerlendirmesi her biri verir. En iyi web barındırma sağlayıcıları listesine göz atın.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Ücretsiz web barındırma siteleri wordpressWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Wordpress iyi ücretsiz barındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
En iyi ücretsiz wordpress hosting sitesiWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
web hosting şirketi için Ücretsiz wordpress temaHiçbir zaman WordPress WordPress web sitesi ile başlayın anda internetin 27 yılı% güç veriyor ve popülerliği kırılmamış olduğunu. Tek ihtiyacınız adresinden sunucuda yüklü WordPress olduğunu ...
wordpress ile iyi ücretsiz barındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...