baba wordpress hosting inceleme git

Kaya gibi sağlam çalışma süresi. Mükemmel 24/7 müşteri desteği. Windows ve sunucular Linux tabanlı. E-posta sıkıca Microsoft uygulamalara da entegre. Yönetilen WordPress barındırma.

planı barındırma paylaşılan Taban düzeyinde bir ay için aylık ödeme seçeneğini yoksundur. Skimpy e-posta sunan. Adanmış barındırma e yoksundur.

GoDaddy kaya gibi sağlam çalışma süresini, mükemmel müşteri hizmeti ve esnek web sitesi oluşturma araçları, fakat yetersizdi e-posta teklifleri ve paylaşılan barındırma sınırlamaları o üst dereceler elde engellemek sahiptir bir özellik dolu bir web barındırma hizmetidir.

Yorum SSD depolama barındırma baba wordpress gidin ve 25.000

Eğer bir iş başlatmak için planlıyorsanız, bir web varlığı gerekir. Yani web siteniz için bir temel sağlamak için bir web barındırma hizmeti seçmek gerektiği anlamına gelir. Neyse ki, GoDaddy, kişisel ve ticari barındırma amaçlı iyidir, onun güvenilir çalışma süresi, Linux ve Windows tabanlı sunucular, mükemmel müşteri hizmetleri ve diğer özellikleri sayesinde. GoDaddy'nin çok yönlü paketler Editors' Choice ödül kazanan HostGator ve DreamHost tarafından sunulan sadece utangaç düşmek, ancak web barındırma ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir daha fazladır.

// Benzer Ürünleri Karşılaştırın

Paylaşılan Sunucu Paketleri

GoDaddy onun Linux- veya Windows tabanlı paylaşılan web sunucuları için bir aylık ücreti. ama bir çok ay veya yıllık pakete işlerlerse fiyatı düşürür. Ne yazık ki, GoDaddy (bir ay için aylık bazda temel Ekonomi planı barındırma ödemek için seçenek için (sırasıyla 10,99 $ ve $ 16.99, başlayan) onun Pricier Deluxe ya da Ultimate planları için kayıt gerektirir kaydolmak gerektirir üç aylık bir minimum). Bu işletmelere (varsa) çok etkili olmayabilir, ama bir nakit sıkıntısı çeken blogcu onun Ekonomi paketinde tek aylık seçeneğinin GoDaddy'nin eksikliğini takdir olmayabilir.

GoDaddy'nin Ekonomi temel paketi (aylık $ 7.99) barındıran bir serbest alan adını da içeren paylaşılan depolama 100GB, bir web sitesi, sınırsız aylık veri transferleri ve nispeten kıt 100 e-posta adreslerini barındırmak için yeteneği. (Aylık 10,99 $ veya bir yıllık taahhüt ile ayda 5,99 $ başlayan) Deluxe planı sınırsız depolama ve sınırsız web sitesi barındırma ve 500 e-posta adreslerini ekleyerek Ekonomi paket üzerinde inşa eder. (Aylık 16,99 $ veya bir yıllık taahhüt ile ayda $ 7.99 başlayarak) Nihai paket prim DNS yönetim aracı, 1000 e-posta adreslerini ve bir yıllık SSL Sertifikası ekler.

GoDaddy katı paylaşılan barındırma planları var, ama HostGator hala paylaşılan web barındırma hizmetleri için PCMag Editörün Seçimi olarak hüküm sürer. GoDaddy gibi, HostGator sınırsız etki, depolama, aylık veri transferi ve Linux- veya Windows tabanlı sunucuların bir seçim sahiptir, ancak yönüyle sınırsız e-posta sunarak rakibi başında yer alıyor.

ortaklık kazanabilir yorumu PCMag barındırma baba wordpress git

Dedicated Server Planları

GoDaddy'nin adanmış sunucular birçok Linux ve Windows yapılandırmaları gelir. planları ayda $ 129 başlayacak ve RAM 32GB, depolama 1.5TB kadar olan sunucularını görünüş değiştirilebilir, ve ayda veri transferlerinin 20TB'lık. 32GB RAM toplam daha adanmış için Arvixe -the PCMag Editörün Seçimi tarafından sunulan ne planı e-posta içermediği için sunucuların-ama GoDaddy puan kaybeder daha 16GB olduğunu. Bu ayrı bir satın alma var.

Ayrıca, Arvixe etkileyici sınırsız aylık veri transferleri GoDaddy'nin sunan, hem de Bluehost (15TB), SiteGround (5 TB'a) den olanlar gibi ve diğer birçok web makineleri geride bırakıyor.

Hostwinds barındırma VPS PCMag Editörün Seçimi olabilir, ama bu GoDaddy kaliteli sanal özel sunucu paketleri yok anlamına gelmez. GoDaddy'nin VPS planları teklif Linux- veya Windows tabanlı sunucular ve sınırsız etki ve e-posta (ayda $ 29.99 başlar). Bu iyi bir şey.

Öyleyse neden GoDaddy Editors' Choice ödülü VPS kazanma kısa düşüyor? Hostwinds (eğer 8GB'a sınırlısınız GoDaddy ile) sınırsız aylık veri transferi, üstün web sitesi oluşturma araçları ve daha basit bir WordPress kurulumunu sunmaktadır. Yine de, GoDaddy'nin VPS paylaşılan web hosting daha güçlü bir web barındırma çözüm isteyenler için yetenekli bir seçenek, ama adanmış web barındırma nispeten pahalı maliyet ödemek istemiyoruz.

WordPress Hosting

GoDaddy Linux tabanlı yönetilen WordPress barındırma dört katmanlara sahip beyaz eldiven tedavi barındıran WordPress'in kendi versiyonunu verir. kaydolma avantajları vardır. GoDaddy WordPress temaları ve eklentileri binlerce sahiptir ve her gece yedekleri ve otomatik WordPress yazılımı güncellemeleri sunuyor. diğer yönetilen WordPress ana gibi, GoDaddy o önceden yüklenmiş olarak geliyor gibi CMS yüklemenizi gerektirmez. WordPress giriş yaptıktan sonra başka kendi kendine barındırılan WordPress sitesi ile olduğu gibi, mesajlarınızı, sayfaları ve galerileri oluşturabilir.

Temel $ 7.99 Ayda planı tek etki, SSD 10GB bellek ve 25.000 aylık ziyaretçi ile geliyor. Deluxe sırasıyla (aylık 9,99 $) up depolanması ve 10GB aylık ziyaretçi ve 100.000. Aynı zamanda sitesi evreleme ve SEO eklentisi ekler. ay Ultimate planına başına $ 14.99 30 GB depolama alanı, 400.000 aylık ziyaretçi, zararlı yazılım tarama ve kaldırma ve iki sitelerini barındırmak için yeteneği sunarak Deluxe üzerine kurulmuştur. Geliştirici (aylık $ 24.99) depolama, 800.000 aylık ziyaretçi ve beş sitelerini barındırmak için yeteneği 50GB kadar hizmet vermektedir.

Yine de, 11 WordPress barındırma için Editörün Seçimi kalır. Üst köpek ayda $ 6.99 başlayan barındırma size Linux- veya Windows tabanlı WordPress seçeneği sunar. Ayrıca, 11 esnekliği ton sunuyor. onun yönetilen WordPress planlarının tamamı sınırsız e-posta, sınırsız ziyaretçileri, otomatik kötü amaçlı yazılım algılama ve temizleme, otomatik WordPress güncellemeleri ve önerilen WordPress eklentilerinin ve temalar küratörlüğünde listesi var. Artı, 11'in yönetilen WordPress planları GoDaddy en çok daha fazla depolama sunar. Aslında, Fittingly adlı Sınırsız planı dipsiz SSD tabanlı disk alanı bulunmaktadır.

Bir GoDaddy Barındırılmayan Sitesi Kurma

GoDaddy'nin yeni ücretsiz Website Builder GoCentral denir. Bu size inşa masaüstü web sitesinde yanında yakışıklı ve fonksiyonel mobil web sitesi almak anlamına tamamen duyarlı tasarıma aracı bulunuyor. ayda $ 29.99 için, yetenekli bir web mağazası ekleyebilir. Ama, genel olarak, yeni GoCentral hizmetinin şu ana kadar bu tür üçüncü taraf widget galerisi, bir blog aracı ve resim düzenleme her türlü gibi site oluşturma yarışmasında, ne bulmak çok yoksundur.

E-posta Barındırma

GoDaddy onun adanmış barındırma planları ile her hosting planı ile e-posta hesaplarında fırlatır, ancak. E-posta Essentials (aylık 4,99 $, ya iki ya da üç yıllık taahhütle ayda $ 3.99 başlayarak) e-posta depolama size 5 GB verir: e-postayı satın almak istiyorsanız, burada dökümünü. Çevrimiçi Essentials 50GB ups e-posta kapasitesi (aylık $ 9.99 ya da iki veya üç yıllık taahhütle ayda $ 7.99 başlayarak) ve bulut depolama 1 TB ekler. İş Premium (aylık 14,99 $ veya iki veya üç yıllık taahhütle ayda $ 9.99 başlar) 50 GB e-posta depolama kapasitesini yükseltir 1 TB'a onedrive depolama artar ve çevrimiçi Word ve Excel'e sınırsız web konferansı ve erişime ekler . Prim Güvenliği (ayda $ 24.97 ya da iki veya üç yıllık taahhütle ayda $ 14.99 başlayarak) şifreleme ve Microsoft Office mobil uygulamalarda fırlatır.

Ben web barındırma, kayıt işlemini web barındırma sırasında bir oluşturmak ister gibi benim GoDaddy-posta kurmak için bunu basit bir çaba bulundu. Sadece e-posta adresi ilişkili ve email sapı ve bir şifre girmiş olur hangi alan adını seçti.

E-Ticaret

GoDaddy ay GoDaddy Online Store başına yeni $ 29.99 lehine eski Hızlı Alışveriş Sepeti e-ticaret yazılımı hendeğe. Yeni sunan güvenli ödeme, SEO araçları, mağaza temalar ve sınırsız ürün girişlerinden dahil birçok özellik sahiptir.

Yeni araç ile dükkan kurma basit ve kolaydır. Sen, bir tema seçin ürünlerini, fiyatlandırma ve resimleri ekleyin ve tercih ödeme ve gönderim yöntemlerini seçin. Eğer ürün satmak için web sitenizde kullanmayı planlıyorsanız, GoDaddy Çevrimiçi Mağaza mükemmel bir seçimdir.

Güvenlik özellikleri

GoDaddy Sitelock (yıllık $ 17.88 başlayan), site doğrulama sertifikasını, uygulama tarama ve spam ve kötü amaçlı yazılım izleme sağlayan bir hizmet sunmaktadır. Seçtiğiniz paketine bağlı, SiteLock ağ açıklarını bulmak için web sitenizin alt sayfaları 500'e kadar tarar ve kötü amaçlı yazılım kaldırır.

Ayrıca (yıllık $ 69.99 başlayan) Güvenli Yuva Katmanı sertifikalarını sen, diyelim ki, bir finans kurumunun web sitesini ziyaret ettiğinizde web tarayıcısında bir yeşil asma kilit ile temsil ediyor yazılımı satın alabilirsiniz. Eğer web sitesi aracılığıyla ürünlerini satmayı düşünüyorsanız bir müşteri ve sunucuların arasındaki veri alışverişini korur gibi, SSL Sertifikası vazgeçilmez satın düşünün.

Güvenilir Uptime

Web sitesi çalışma süresi bir barındırma hizmeti en önemli yönlerinden biridir. Siteniz aşağı ise, istemciler veya müşterilerinizin ürün veya hizmet sizi bulmasına veya erişmek mümkün olmayacaktır. Bunu istemiyoruz. Neyse ki, GoDaddy oldukça güvenilir.

Ben iki haftalık bir süre içinde benim GoDaddy tarafından barındırılan bir test sitenin çalışma süresini izlemek için web sitesi izleme aracı kullanılır. Her 15 dakikada, takım web sitemi ping ve en az bir dakika boyunca siteyle bağlantı verememesi halinde bana mail gönderir. Veri GoDaddy oldukça kararlı olduğunu ortaya koymuştur.

Mükemmel müşteri hizmeti

GoDaddy 24/7 telefon desteği ve canlı web sohbet desteği vardır. Ben az sonra bir dakikadan daha hafta içinde öğleden sonra bir çağrı yerleştirilir ve müşteri hizmetleri temsilcisi konuştu. Ben barındırma paylaşılan ve yönetilen WordPress arasındaki farklar hakkında sorular ve şu ana kadar test ettik web barındırma hizmetleri herhangi birinin iyi müşteri desteği yaşadı. rep dostu ve bilgili ve bana en gece yedeklemeler, tema ve uyumluluk eklentisi ve otomatik yazılım güncellemeleri barındıran WordPress hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Ertesi sabah, GoDaddy'nin müşteri hizmetleri, web sohbet kadar ateş ve önemli bir soru soruldu: Nasıl mevcut WordPress.com blog aktarırım? Birkaç saniye sonra, bir GoDaddy temsilcisi sohbet çıktı ve soruma cevap link yapıştırılan. GoDaddy'nin istemi ve yararlı müşteri hizmetleri çok etkileyici.

Para iade garantisi

GoDaddy 45 günlük para iade garantisi sunmaktadır. Yani standart 30 günlük iade penceresinden daha lengthier, ama DreamHost 'ın etkileyici 97 günlük para iade garantisi ile rekabet etmez.

Kişisel (Git) Baba kim?

GoDaddy birçok business- ve tüketici dostu seçenekler vardır ve aynı zamanda inanılmaz 24/7 müşteri hizmeti sunmaktadır. Öte yandan, GoDaddy e-postanın bir kıt miktarda sunar ve yönüyle ay için aylık planları yoktur. hızlı bir web sitesi kurmak için arıyorsanız Yine de, GoDaddy başarılı bir lansman için gerekir araçlara sahiptir.

Eğer bir web sitesi oluşturma sürecinde derinliklerine kazmak istiyorum. Bizim derinlemesine astar göz atın.

PCMag Bu sayfada yer alışveriş bağlantılarından bağlı komisyonlar kazanabilirsiniz. Bu komisyonlar biz oran veya inceleme ürünleri test nasıl etkilemez. Daha fazla bilgi için, kullanım bizim tam şartlarını okuyun.

On yıldan fazla için, Jeffrey L. Wilson 1up, 2D-X, Cask, Laptop, LifeStyler, Ebeveynlik, Sync, Wise Ekmek ve dahil yayınların çeşitli için gadget- ve video oyunla ilgili inek-kopyasını kaleme sahiptir WWE. O şimdi Kıdemli Analist olarak PCMag Bilgi ve birikiminiz getiriyor. o bir monitör (veya iki) bakarak ve Web hosting, müzik, araçların ve video oyun kopyalama, Jeffrey mentorlarla dışarı çalkalama olmadığında, Jeet Kune Do, bloglar, podcast uygulanan ve zaman zaman con de konuşur. O da hoşlanır ölçüde vinil toplar ve. Daha "

İlgili Makaleler

Yönetilen wordpress hosting godaddy yorumlarGodaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt yönetilen WordPress barındırma alanı girmiştir. Onlar ücretsiz, hızlı, inanılmaz güvenli ve tamamen sorunsuz, tam olarak yönetilen yanan sunuyoruz ...
Web sitesi barındırma avustralya wordpress eklentileriKaya gibi sağlam çalışma süresi. Mükemmel 24/7 müşteri desteği. Windows ve sunucular Linux tabanlı. E-posta sıkıca Microsoft uygulamalara da entegre. Yönetilen WordPress barındırma. Baz düzey planı barındırma paylaştı ...
Hostgator veya godaddy hosting wordpressSitem için en iyi hosting firması arıyordu, ben Godaddy ve HostGator arasında kalan etmişti. Bunların her biri, site sahiplerine popüler. Godaddy iyi etki alanı kayıt arasında yer alıyor ve bir ...
En paylaşılan barındırma wordpressweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...
wordpress için en iyi, ucuz barındırmaweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...