$ 1 godaddy hosting wordpress

Ben WordPress severler için bu en şaşırtıcı Godaddy Yönetilen WordPress Hosting teklifi paylaşmak için çok memnunum. Bu altın dünyanın en büyük şirketi Godaddy formu yılın WordPress barındırma anlaşma başardı olduğunu. Bu, sadece ayda $ 1.00 ya da hemen hemen hiçbir şey aydan (Hindistan) başına ₹ 59 ücretsiz alan adı barındırma sınırsız kaliteli Yönetilen WordPress sağlayan yılın en ucuz anlaşma. Hala bu dinledikten sonra memnun değilseniz, Godaddy Her bir plan ile ücretsiz üst düzey alanı sunuyor.

$ 1 godaddy hosting wordpress iyi hosting ama mümkün değil

ayda yalnızca 1 $ Barındırma Yönetilen WordPress

Hiç kimse Godaddy ucuz fiyata Hosting, en ucuz, güvenilir ve süper hızlı Web sağladığını inkar edemez. Herkes büyük Alan adı kayıt ve web hosting şirketi olduğunu bilir ve ben fiyat ve hizmet terns onları rekabet edebilecek diğer bahis.

Neden WordPress Hosting Yönetilen?

blogunuzun daha hızlı yükler, Daha ziyaretçiler ve arama motoru daha iyi sıralaması. Google hızlı bir web sitesi seviyor ve hız ve sayfa yükleme süresi süper blog yalnızca üst sıralarda yer alır. Sayfaları önbelleğe alarak blogunuzu hızlandırmak için pek çok eklentileri kullanarak olmalı. Godaddy On WordPress paylaşılan web hosting kıyaslanamaz olarak blogunuza hızı iki katına barındırma Yönetilen. Ben şahsen paylaşılan arasındaki farkı deneyimli ve WP barındırma manged var.

Yönetilen WordPress Hosting geliştirilmiş kalıcılığı ile bir sonraki seviyeye blogunuza alır, özel olarak WordPress için inşa edilmiştir sunucuları, herhangi bir ekstra eklentileri kullanmadan hızlı sayfa yükleme süresini, daha iyi performans ve daha iyi bir güvenlik alacak.

WordPress Hosting Web yönetilen ben paylaşılanlar'dan taşıyabilir miyim

Sen WordPress Godaddy tarafından barındırma yönetilen özel migrate seçeneği kullanılarak tek tıklamayla Tüm WordPress blog taşıyabilir. Sen geçirmek için bir inek olmak gerekmez. Godaddy otomatik her şeyi yönetecek. Aşağıda verilen bağlantıdan godaddy teklif sayfasında sayfa yükleme hızı testi kontrol edebilirsiniz. Onlar WP Katı hal sürücüsü (SSD) Depolama paylaşımlı web hosting kıyasla daha hızlıdır planları Barındırma yönetilen sağlarlar.

Godaddy WordPress bir bakışta özellikleri Barındırma:

 • süper hızlı hızı ile 10GB SSD depolama
 • 25.000 aylık ziyaretçi
 • Arama motoru optimizasyonu eklentisi
 • Ücretsiz alan adı
 • Microsoft Office 365 e-posta ile birinci yıl Ücretsiz
 • Günlük yedeklemeler geri 1 tıklamayla
 • 45 gün Para İade garantilidir
 • 24/7, ödüllü barındırma desteği
 • WordPress web sitesi oluşturma öğretici videolar
 • Otomatik hesap kurulumu, DDoS koruması Site izleme.
 • hızlı hızlı yanan için optimize WordPress sunucuları
 • süper verimlilik için önbelleğe alma çok katmanlı

Godaddy WordPress 1,00 $ Barındırma Yaramak nasıl

dürüst yönetilen WordPress barındırma paylaşılan web barındırma ama Godaddy artık bir serbest Domain ile yılda sadece 12 $ olan aylık $ 1 inanılmaz fiyata Hosting Godaddy WordPress satın hangi özel promosyon teklifi çalıştığı kıyasla her zaman pahalıdır olmak gerekirse, budur WordPress kullanarak Blogcular için altın bir fırsat. Godaddy onların fikrini değiştirmeden bunu boşuna.

$ 1 godaddy wordpress 365 Eposta İlk yıl Ücretsiz hosting

Bu anlaşma Availing ilişkin adımlar.

Bu, yalnızca yeni müşteriler içindir, Yani on godaddy yeni bir hesap oluşturun

İlk muayenede özel godaddy WordPress Aşağıdaki düğmeye tıklayarak sayfayı sunuyoruz.

Godaddy WP 1 $ / ay Fırsat kullan

 • Şimdi GET Started butonuna tıklayın.
 • ücretsiz alan adını seçerek arabaya doğru devam ve 1 $ / ay indirim otomatik olarak uygulanmış ve benzersiz bir kupon sepetinize uygulanacak göreceksiniz.
 • Yeni Bir Godaddy hesabı oluşturarak ödeme doğru devam edin ve sadece 12 $ ödeme veya Rs.708 INR bulunduğunuz ülkeye bağlı.
 • Bu kadar! WordPress barındırma hesabı anında devreye alacak ve WP tek tıklama ile kurulum olabilir.

Godaddy WordPress Hosting kuponu kullanın

Godaddy WordPress barındırma% 87 KAPALI Kupon sınırlı bir süre için geçerlidir. Bu ister yeni blogcular için altın bir fırsattır daha iyi bir ev sahipliği ama bütçe nedeniyle satın almak mümkün değildir. Yani bu özel WordPress web barındırma anlaşma boşuna ve bize aşağıdaki yorum bölümünde web hosting firmalarının üzerinde yorum deneyiminizi öğrenmesi yoktur. Mutlu Blog!

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

Web hosting göbek wordpress temaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Web sitesi avustralya öğretici wordpress hostingWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
godaddy wordpress siteleri ile BarındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
wordpress teklif web hosting muWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...
Wordpress iyi ücretsiz barındırmaWPBeginner "Barındırma En İyi WordPress? Çoğu zaman gözden kaçan Nasıl Seçilir, web hosting Her başarılı web sitesinin anahtar bileşeni biridir. Ihtiyaçlarınız için barındırma en iyi WordPress seçimi ...