En ücretsiz joomla hosting siteleri

özellikli dolu hosting planları çeşitli. Faydalı site oluşturma yazılımı. İyi müşteri hizmeti. Büyük çalışma süresi.

Hayır Windows tabanlı VPS hosting. Hiç kimse aşamalı WordPress ithalat. E-posta ekstra güvenlik yoksundur.

HostGator kullanımı basit ve tüketiciler ve küçük işletmeler için yararlı planlarının bir dizi sunan güvenilir bir web barındırma hizmetidir. Bu acemi yöneticileri için en üst seçim var.

test kaya gibi sağlam çalışma süresi. İyi müşteri desteği. temel ve ileri hosting paketleri sunmaktadır. Linux- veya -Windows tabanlı sunuculara sunar. Kolay kullanımlı web sitesi oluşturma araçları. Hiçbir kurulum ücreti.

barındırma

Websitebuilder Artı katmanlı site şablonları kod eklemek için gereklidir. Yarışmacılar daha uzun para iade-garanti süreleri sunuyoruz.

11 zengin web sitesi oluşturma araçları, katı destek ve etkileyici çalışma süresi sunan uygun fiyatlı Web ev sahipliği yapmaktadır. WordPress hosting gerekiyorsa Bizim üst seçimdir.

güvenlik özellikleri çok. Kapsamlı alanı yönetimi araçları. Mükemmel VPS sunan. Ayda Sınırsız veri transferleri. Bulut depolama planları. Cömert para iade garantisi.

Hiçbir site oluşturucu. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Deneyimsiz korkutucu ispat etsin.

DreamHost özellik seti ve cüzdan dostu fiyatlarla sağlam sahiptir, ancak bu olağanüstü Web barındırma hizmeti web sitesi yönetimi, değil yenilere deneyimli olanlar için en iyisidir.

Kaya gibi sağlam çalışma süresi. Mükemmel 24/7 müşteri desteği. Windows ve sunucular Linux tabanlı. E-posta sıkıca Microsoft uygulamalara da entegre. Yönetilen WordPress barındırma.

planı barındırma paylaşılan Taban düzeyinde bir ay için aylık ödeme seçeneğini yoksundur. Skimpy e-posta sunan. Adanmış barındırma e yoksundur.

GoDaddy kaya gibi sağlam çalışma süresini, mükemmel müşteri hizmeti ve esnek web sitesi oluşturma araçları, fakat yetersizdi e-posta teklifleri ve paylaşılan barındırma sınırlamaları o üst dereceler elde engellemek sahiptir bir özellik dolu bir web barındırma hizmetidir.

Web barındırma seçenekleri Geniş. test Mükemmel çalışma süresi. Kolay kullanımlı arayüzü. Weebly site oluşturma yazılımı.

Windows tabanlı sunucular Yoksun. Aylık hosting paylaştı. Agresif pahalı ürünün satışı. Kullanıcılar hemen hemen her şeyi yapmak eklentiler yüklemelerine gerek.

Mükemmel çalışma süresi ve sezgisel web sitesi oluşturma yazılımı sahip olan Bluehost kolay işiniz için, çekici, işlevsel ve istikrarlı sayfaları oluşturmayı kolaylaştırır. Ancak, rakip barındırma hizmetleri bulunan birkaç özelliklere sahip değildir.

Neden Web Hosting Need

İşletme sahipleri, bu önemli soruya cevap: Şirketinizin web sitesi var mı? Değilse, olması gerektiği. Doğal olarak, pazarlama ve ürün veya hizmet, ancak bu bile tuğla ve harç iş satışı için online şirketlerin talep siteleri web üzerinden keşfedilebilir olmak gerekir. Kulaktan kulağa sadece artık kesmiyor. Bu günlerde, insanlar Bing, Google ve Yahoo, inanılmaz basit firmaların ürünlerini, çalışma saatlerini ve fiyatlarını bulmak için yapmak arama motorları üzerinden yeni işletmeler keşfeder. iş arama sonuçlarında görünmüyorsa, potansiyel müşterilerin ve müşterilerin sizi bulmasını, özellikle ilk sayfasında, inanılmaz derecede zor olacak. Yani, uzun lafın kısası, hiçbir web sitesi, para da yok. Bunu istemiyoruz.

En ücretsiz joomla hosting siteleri istemiyor

İlk adım bir web barındırma, kendi sunucularında web sitenizin dosyalarını depolamak ve okuyucuların ve müşterilerin tarayıcılar onları teslim edecek firma bulmaktır. Web hosting hizmetleri aylık veri aktarımları, depolama, e-posta ve diğer özellikleri değişen miktarlarda bulunur. Eğer (yıllık ödemeler vs ay için aylık ödemeler) ödeme bile nasıl bu kadar önemlidir tam olarak ne şirket çevrimiçi başarı için ihtiyacı çizmek için zaman ayırdığınız da kökten farklı olabilir.

Ayrıca mevcut birçok web barındırma katmanlara sahip tanımanız gerekir. senin araştırmada, paylaşılan göreceğiniz, sanal özel sunucu (VPS), adanmış barındırma ve WordPress barındırma planları. Her kademe analiz için zaman gerektiğini farklı spesifikasyonları ve özellikler sunar. Onları yıkmak edeceğiz.

Paylaşılan Ne Web Hosting mi?

Paylaşılan barındırma hangi sağlayıcı tek bir sunucuda birden fazla site barındıran hosting ağıdır. Örneğin, A Sitesi ters, birden fazla siteyi sunucu maliyetini paylaştığını yani paylaşımlı web barındırma genellikle çok ucuzdur Sitesi B, C Sitesi Site D ve Site E ile aynı sunucuyu paylaşır. Aslında, ayda birden az 10 $ için bir seçenek bulabilirsiniz.

Olumsuz tüm siteleri tek sunucunun kaynaklarını paylaştığını, dolayısıyla Sitesi A büyük bir trafik başak komşu sitelerin performanslarını etkileyebilir.

VPS Web Hosting Nedir?

VPS barındırma aynı sunucu paylaşılan birden sitelerinde barındırma paylaşan benzer, ancak benzerlikler sonunda. Özel bir web barındırma evler az paylaşılan barındırma daha sunucu başına siteleri ve her sitenin kendi bireysel kaynaklara sahiptir.

Bunun sonucunda Sitesi A'nın trafik dalgalanma Beklediğiniz gibi barındırma paylaşılan daha fazla maliyet hosting VPS Sitesi B veya Site C. etkilemeyecektir. Ayda yaklaşık 20 $ 60 $ ödeyeceğim.

Dedicated Web Hosting Nedir?

Adanmış barındırma. Öte yandan, güçlü ve pahalı hem de. Bu sunucu kaynaklarının inanılmaz miktarda gerektiren siteler için ayrıldığından.

paylaşılan veya VPS hosting aksine, adanmış barındırma web sitenizin sunucu üzerinde yalnız kiracı yapar. Web sitenizin sunucunun tam güç musluklar anlamına gelir. , Teknik sorunları arka uç taşıma ile Yani, birçok adanmış web barındırma hizmetleri görev size.

WordPress Ne Web Hosting mi?

WordPress barındırma popüler WordPress içerik yönetim sistemi (CMS) arkasındaki sitelerini kurmak isteyen insanlar içindir. Eğer Uygulamaları güncelleme ve CMS ve otomatik yedeklemeler etkinleştirme hakkında endişelenmenize gerek kalmaz Birçok WordPress barındıran otomatik arka uç şeyler işlemek.

Bilgileri Hosting Ekstra Web

Eğer iş ihtiyaçlarını barındırma türünden emin değilseniz, size paylaşılan web hosting ile, küçük başlamak isteyebilirsiniz. Her zaman, diyelim ki, barındıran veya gelecekte daha özel hosting VPS daha sağlam, zengin özelliklere sahip pakete geçiş yapabilirler. Ne yazık ki bazı ana tüm hosting türlerini sunmuyoruz. Eğer bir yıllık planı daha uzun bir şey için taahhüt önce, web sitenizi artmasını bekliyoruz ne kadar düşünün ve ne kadar sürede. Bu birlikte seçmek konak önemsiz bir girişim değildir web barındırma sağlayıcıları midstream anahtarlama olarak, siteniz için hayal büyümeyi sağlayabilecek olduğundan emin olmak için ön zaman ayırmaya değer.

size fiyat aralığı karar verdikten sonra, size web hosting gerekir ne kadar dikkate almak gerekir. Bir kısa vadeli ise bir ay ya da daha az iki genellikle size sizin 60 gün içinde barındıran iptal etmeliyiz geri ödeme alabilirsiniz, proje söylüyorlar. Bazı şirketler, 30 günlük para iade garanti sunuyoruz diğerleri 90 günlük para iade garanti sunuyoruz. Bir kez daha, ödevini yapmak için yararlı.

İhtiyacınız Web Hosting Özellikleri

Pek çok web barındırıcıların başlangıç ​​paketlerinde sınırlı özellikler sunan ve sonra daha yüksek kademe planları için teklifleri (bazen müthiş) genişletin. Eğer seçiyoruz planı neye ihtiyacınız sunuyor emin olmak için küçük baskı okuyun. Eğer web sitesi tasarımı için bir site oluşturucu uygulaması gerekiyorsa, aslında alıyorlarmış düşük maliyetli web barındırma bir site oluşturucu ile birlikte gelir emin olun. Birçoğu ayrı eklenti olarak oluşturucu için ödeme yapmanızı gerektirir. Web sitesi yapanlar genellikle çok para maliyeti yok, ama ücretsiz olarak bir içeren bir web barındırma bulabilirseniz, o para senin cebinde. o barındırma hizmeti ile entegre Ve eğer, bir pürüzsüz, desteklenen deneyime sahip daha olasıdır.

Ayrıca en az sohbetle sonra, 24/7 müşteri telefonla değil destek -eğer bir web barındırma istiyorum. Forumlar, bilgi tabanları ve yardım biletler hepsi iyi ve iyi, ama bazen sadece mümkün olduğunca çabuk gidermesinden şeyler almak için başka bir insanla iletişim kurmaları gerekir. Yani hepsi değil 24/7 müşteri destek ekipleri eşittir söyledi. GoDaddy ve Sıvı Web gibi şirketler biz bu web barındırma hizmetleri bizim derinlemesine incelemelerde doğruladı inanılmaz bilgili ve yararlı müşteri desteği mangaları-bir gerçeği sahiptir.

sunucu işletim sistemleri söz konusu olduğunda, Linux tipik varsayılan seçenektir. Yine de, bazı hizmetler Linux veya Windows hosting bir seçenek sunuyoruz. Eğer böyle bir SQL Server veya .NET ile yazılmış özel bir uygulama olarak, Windows gerektiren belirli sunucu tarafı uygulamaları varsa, o zaman web barındırma, Windows hosting sahip olduğundan emin olmak gerekir. Ama Linux konağın fikri sizi sindirmeye izin vermeyin. Günümüzde birçok web host bir grafik arayüzü veya sunucu yönetimi ve web sitesi yönetimini kolaylaştırmak için bir kontrol paneli sunuyoruz. Bunun yerine komut satırına yazarak, kolayca tanımlanabilir simgeler tıklıyorum.

Hosting Windows özellikle adanmış sunucu alanında, genellikle Linux hosting daha pahalıdır. Bu her zaman böyle değil, ama sen çevresinde alışveriş olarak farkında olması gereken bir şey.

E-posta Barındırma

Eğer bir web varlığı hedefliyoruz, e-postayı olması lazım. Potansiyel müşteriler ve müşteriler size bir mesaj Word belgesini veya başka dosya göndermek için kullanışlı bir yoldur. Neyse ki, birçok web host hosting planları fiyatına e-posta içerir. Diğerleri sınırlı miktarda sunarken bazı web barındıran, (gelecek büyüme için büyük) sınırsız e-posta hesabı oluşturma sunuyoruz. Sen, doğal olarak, sınırsız e-posta istesin.

Bu değil tüm web barındıran e-posta sunuyoruz dedi. WP Motor, örneğin, yapmaz. Böyle durumlarda, web barındırma dışında bir şirketten hesaplarını e-posta gerekir. GoDaddy, örneğin, ayda kullanıcı başına $ 3.49 başlayan e-posta paketleri satıyor. Bu gibi bir güçlük ve takip etmek için bir şey daha, ama ayıran e-posta barındırma ve web barındırma hizmetleri akıllı olduğunu düşündüğümüz bazı yöneticileri aslında var olabilir. Bu şekilde, bir sağlayıcı çevrimdışı iş tamamen bork olmaz gidiyor.

Çalışma süresi, çalışma süresi, çalışma süresi!

Yukarıda belirtilen özellikler deneyimini barındırma web değerlidir, ama hiçbiri sitesi süresi önemini eşleşir. Siteniz aşağı ise, istemciler veya müşterilerinizin ürün veya hizmet sizi bulmasına veya erişmek mümkün olmayacaktır.

Son zamanlarda, bizim inceleme sürecine çalışma süresi izleme ekledik ve sonuçlar birçok web barındıran yukarı siteleri tutmak ve çalışan mükemmel bir iş yapmak olduğunu göstermektedir. çalışma süresi sorunları ile Web host ağır inceleme sürecinde cezalandırılmış ve üst değerlendirmesi için hak veremiyoruz edilir.

E-ticaret ve Pazarlama

Bir şey, biz burada listelenen hizmetler (ve daha çok fazlası) gözden öğrenilen paketleri çok benzer olmasına rağmen, bunlar aynı değildir olmasıdır. Biraz daha antispam ve anti-malware araçları sunan diğerlerinden daha güvenlik odaklı bulunmaktadır. Diğerleri e-posta pazarlama çeşitli araçlar sunuyoruz. biz yerleşik e-ticaret inceledim barındıran en, bunun yerine Shopify gibi daha-güçlü üçüncü taraf çevrimiçi alışveriş sepeti uygulaması kullanarak düşünebilirsiniz iken.

Eğer, büyük bir web barındırma hizmeti seçmek uzayda PCMag en tüyo görmek için yukarıdaki grafiğe bakın hazırsanız. Yanında bittiğinde, bizim in-derinliğini okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayarak web hosting en büyük ve en iyi isimlerinden değerlendirmeleri test etti.

Sadece web hosting oyunda başlıyorsanız, bir Web sitesi kurmak için nasıl bizim astar kontrol ettiğinizden emin olun.

Sunulan Web Hosting Hizmeti Yorumlar:


10,95 $ MSRP
Satıcı HostGator'un Fiyatı kullanımı basit ve tüketiciler ve küçük işletmeler için yararlı planlarının bir dizi sunan güvenilir bir web barındırma hizmetidir. Bu acemi yöneticileri için en üst seçim var. Tam incelemeyi okuyun


$ 6.99 MSRP
satıcının 11'de Fiyat zengin web sitesi oluşturma araçları, katı destek ve etkileyici çalışma süresi sunan uygun fiyatlı Web ev sahipliği yapmaktadır. WordPress hosting gerekiyorsa Bizim üst seçimdir. Tam incelemeyi okuyun


$ 7.99 MSRP
Satıcı InMotion de fiyat çok çekici özellikler sunan özellik yığılmış Web barındırma hizmetidir, ancak bazı sorunlar üst köpek olmaktan tutun. Tam incelemeyi okuyun


10,95 $ MSRP
Satıcı DreamHost at Fiyat sağlam bir özellik seti ve cüzdan dostu fiyatlar sahiptir, ancak bu olağanüstü Web barındırma hizmeti web sitesi yönetimi, değil yenilere deneyimli olanlar için en iyisidir. Tam incelemeyi okuyun


$ 3.49 MSRP
Satıcı GoDaddy de fiyat kaya gibi sağlam çalışma süresini, mükemmel müşteri hizmeti ve esnek web sitesi oluşturma araçları, fakat yetersizdi e-posta teklifleri ve paylaşılan barındırma sınırlamaları o üst dereceler elde engellemek sahiptir bir özellik dolu bir web barındırma hizmetidir. Tam incelemeyi okuyun


$ 5.99 MSRP
Mükemmel çalışma süresi ve sezgisel web sitesi oluşturma yazılımı sahip satıcısı Fiyat, Bluehost kolay işiniz için, çekici, işlevsel ve istikrarlı sayfaları oluşturmayı kolaylaştırır. Ancak, rakip barındırma hizmetleri bulunan birkaç özelliklere sahip değildir. Tam incelemeyi okuyun


$ 4.50 MSRP
Satıcı Hostwinds de fiyat son derece işlevsel ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturmak için araçlar içeren bir özellik dolu web barındırma hizmeti, ama onun sunan birkaç delik üst noktaya iddia engellemek. Tam incelemeyi okuyun


$ 14.95 MSRP
Satıcı Sıvı Web at Fiyatı pahalı ve Web barındırma paylaşılan yoksun, ancak üstün müşteri hizmeti ve mükemmel adanmış ve VPS paketleri ile esnek özelliklerle dolu çevrimiçi konak var. Tam incelemeyi okuyun


$ 9.99 MSRP
Fiyatı özellikleri ile Paketli satıcısı, A2 web siteniz için vakıf olmanın layık öte bir Web barındırma hizmetidir. Tam incelemeyi okuyun


4,00 $ MSRP
çalışma süresi sorunlarının ay sonra satıcısı Fiyat, Web barındırma Arvixe kez daha kaya gibi sağlam güvenilirlik ve bir web sitesi başlatılması için planlar geniş bir yelpazede sahip olan şeyler etrafında döndü. hizmet bizim onayını yeniden kazanmıştır. Tam incelemeyi okuyun


5,00 $ MSRP
Satıcı Cloudways de fiyat uygun fiyatlı ve güçlü hem mimarisi ile bir Web barındırma hizmeti olduğunu, ancak orada alan kaydı için herhangi bir seçenek ve kalite telefonla destek ve e-posta ücreti ilave. Tam incelemeyi okuyun


$ 5.95 MSRP
Eğer nispeten basit bir site oluşturmak için arıyorsanız satıcısı Fiyat, iPower iyi bir seçimdir, ancak daha karmaşık girişimler için başka bir yere bakmak gerekir. Tam incelemeyi okuyun


$ 20.00 MSRP
Satıcı Medya Tapınağı'nda Fiyatı kolayca Linux destekli sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan bir Web barındırma hizmeti, ancak birinci sınıf rakipleri bulunan birkaç özelliklere sahip değildir. Tam incelemeyi okuyun


$ 9.95 MSRP
Satıcı SiteGround at Fiyat mükemmel müşteri hizmeti ve güçlü güvenlik sunar, ancak üst katman rakipleri tarafından sunulan özelliklere sahip değildir. Tam incelemeyi okuyun

PCMag Bu sayfada yer alışveriş bağlantılarından bağlı komisyonlar kazanabilirsiniz. Bu komisyonlar biz oran veya inceleme ürünleri test nasıl etkilemez.
Daha fazla bilgi için, kullanım bizim tam şartlarını okuyun.

On yıldan fazla için, Jeffrey L. Wilson 1up, 2D-X, Cask, Laptop, LifeStyler, Ebeveynlik, Sync, Wise Ekmek ve dahil yayınların çeşitli için gadget- ve video oyunla ilgili inek-kopyasını kaleme sahiptir WWE. O şimdi Kıdemli Analist olarak PCMag Bilgi ve birikiminiz getiriyor. o bir monitör (veya iki) bakarak ve Web hosting, müzik, araçların ve video oyun kopyalama, Jeffrey mentorlarla dışarı çalkalama olmadığında, Jeet Kune Do, bloglar, podcast uygulanan ve zaman zaman con de konuşur. O da hoşlanır ölçüde vinil toplar ve. Daha "

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

joomla için en iyi web hostingözellikli dolu hosting planları çeşitli. Faydalı site oluşturma yazılımı. İyi müşteri hizmeti. Büyük çalışma süresi. Hayır Windows tabanlı VPS hosting. Hiç kimse aşamalı WordPress ithalat. E-posta Ekstra yoksun ...
En paylaşılan barındırma wordpressweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...
uk gözden barındırma ücretsiz joomla webEvet Best Free Web Hosting, bu sayfada özellikli barındıran hiçbir ücret ödemeden hosting paketleri gerçek web sunuyoruz. Detaylar için derinlemesine değerlendirmeleri okumak ve onların müşterileri söylediklerine bakın emin olun. Is ...
wordpress blogları numuneler için en iyi hosting firmalarıweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...
wordpress için en iyi, ucuz barındırmaweb sitesi barındırma seçenekleri geniş bir yelpazede. Bilgili müşteri hizmetleri temsilcileri. Faydalı Sidekick izlenecek yollar. Birçok etki ev sahibi sağlar. Windows tabanlı sunucular Yoksun. Pahalı VPS ve özel ...