drupal hosting vs Xaraya-

23:19 UTC de Haz 2007 20 dumper4311 Gönderen

Öncelikle, beni ben forumlar yoluyla biraz gidiyor ve gerçekten burada sağlanan içeriği takdir ettik diyelim. Siz bana düşünmek için çok verilir ve beni çeşitli fikirler sağlamlaştırmak yardımcı olmuştur. Bu benim ilk yazı olduğunu, ve bütün CMS şey için oldukça yeni. Herkes birbirine temel bir web sitesi tokat, ancak bu biraz daha karmaşık olduğunu, bu yüzden ben daha iyi daha tecrübeli topluluğun beyinleri almak düşündüm.

barındırma

En azından biraz birbiriyle bunların tümü birden içeriği zengin etki, açılması planlıyorum. Ben 1 CMS uygulama kullanarak bu alanın da tüm ev sahipliği ve bu farklı web sitelerinin tümüne erişimine izin vermek kullanıcı başına 1 kullanıcı adı / şifre kombinasyonunu kullanarak seçeneğine sahip istiyorum. Mümkünse, sitelerin bazıları için farklı kullanıcı adı / şifre kombinasyonları zorunlu özelliklerini korudukları güzel olurdu.

Ben aynı anda aşağıdaki özelliklerin hepsi uygulamaya hazır değilim farkındayım ama (daha yeteneği eklemek için öğrenmek gibi) Ben başarmak istediğiniz içine büyüyebilir bir sistemle başlamak istiyorum, bu yüzden insanlardan girdi bu alanlarda tecrübesi ile büyük takdir.

Ben özellikleri ve cmsmatrix gelen bilgi ve opensourcecms toplamak için elimden geleni yaptık, ama yine de mevcut Açık kaynak CMS seçenekleri çok sayıda hakkında bazı sorular var. Şimdiye kadar, özelliklere dayanarak, ben Drupal, Typo3 veya Xaraya- ya bakıyorum.

Drupal ileriye gitmek için en iyi seçim olacaktır eğer (aşağıya bakınız) başarmak istediğinizi dayanarak, herkes bana söyleyebilir?

İşte projelerin bu dizi büyüdükçe en çok endişe olduğum şeylerin listesi. Dışarı çıkıyorum şey hakkında yorum ya da ben eksik bir anlayışa sahip olabilir düşünün. Bu işlevi uygulamak için gerekli spesifik modül söyleyebilir, ayrıca, bu beni değerlendirme üzerinde büyük avantaj verirdim.

*** Bir CMS barındırmak ve (şimdiye kadar pratiktir olarak) birden çok etki içeriğini yönetmek için yükleyin.

*** Hisse Kullanıcı profili / birden çok alanının arasındaki bilgi (ilgili tüm siteler için - - ve 1 giriş 1 üyelik hesabınız).

*** İyi forumu yetenekleri (arama işlevselliği, kullanıcı profilleri, her bir alan için olası ayrı forumlar, blok spam mesajlar, vb giriş yapılmasını gerektiren)

*** İlgili siteler / etki alanlarından / için (RSS / XML / ne olursa olsun) / ihracat sendikasyon beslemeleri almak için yeteneği.

** biçimlerde (ODF, Lateks, XHTML, vs.) çeşitli eşyalar / yayınların Basit ithalat

** (örneğin “baskı dost” veya PDF veya XHTML gibi) içeriğin Esnek ihracat.

** SEO dostu özellikler: meta etiketleri, statik ve okunabilir URL, URL arasında kurabiye veya oturum kimlikleri.

Xaraya- drupal vs bu çoklu arasındaki hesap bilgilerini barındıran

** Bot algılama yeteneği (kısıtlı içerik bir insan ziyaretçi için giriş yapılmasını gerektiriyor, fakat muhtemelen giriş gerekmeden indeks içeriği tanınmış arama motorunun bot tanıyın).

** İçerik denetimi ve koruması. Bir makalenin bir kısmını gösteriliyor, ancak giriş gerektiren şeyi almak için:

** Performansı (bant genişliği kullanımı, DB erişim, vb)

** İdaresi kolaylığı. Kurulum ve yönetim mümkün olduğunca basit olmalı, ben bir uzman web sitesi kodlayıcı olmak istemiyorum, ben projelerde (sonunda işletmeler) içeriği fazla ilgi duyuyorum.

Yapmak istediğim şey bir sürü yapar bir site (Drupal tabanlı) 'dir: www.howtoforge.com/

Daha önce söylediğim gibi, herhangi bir giriş büyük apprecicated olacaktır.

Şimdiden teşekkürler

İlgili Makaleler

uk barındırma COMBELL drupalEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
Barındırma birden çok site drupal cmsEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
xml ayrıştırıcı drupal hosting FeedsAşağıda RSS Feed'lerine kısa tanıtım nasıl çalıştıkları, ve onlar niçin kullanılır. RSS Yayını nedir? RSS (Gerçekten Basit Dağıtım) beslemeler ziyaretçilerinizin izin vermedi ve bir yoludur vardır ...
Basit galeri modülü drupal barındırmaBu modül popüler Juicebox HTML5 duyarlı galeri kütüphane ve Drupal arasında bir entegrasyon sağlar. Juicebox birçok yönden SimpleViewer halefi olan ve güçlü sunuyor ...
drupal hosting Yönetici günlüğüSitenize yapılan ziyaretçi, onlar bir hesabınız varsa ve anonim siteyi giriş veya ziyaret edip, Drupal bir kullanıcı olarak kabul edilir. Her kullanıcı aynı zamanda türüne özel sayısal kullanıcı kimliği vardır ...