drupal hosting E-ticaret

Eğer bir Drupal web sitesi var ve bir e-Ticaret mağaza açarak düşünüyorsanız, sen modülleri ürünleri satan için ideal web sitesi oluşturmak yardımcı olmak için kullanılabilir olduğunu bilmek mutluluk duyarız. Bu gönderide, müşteri dilek listeleri oluşturma fiili deposunu inşa her şeyi içerir 10 e-Ticaret modüllerinin bakacağız.

1. Drupal Commerce

o tam teşekküllü deposuna web sitenizi sağlar gibi Drupal Ticaret modülü kimsenin e-Ticaret cephaneliği önemli bir parçasıdır. Bu hızlı yükleme, her boyuttaki yüksek performanslı mağazalar oluşturmanıza olanak sağlayan bir hafif ama güçlü bir uygulamadır.

İngiltere'de Web Hosting At drupal hosting E-ticaret, biz

Modül de bazı güzel özelliklere sahip. Bu, özel ayrıntıları içeren ürün türleri oluşturmak dinamik ürün ekranlara sahip, siparişlerinizi yönetmek ve farklı ödeme ağ geçitleri aralığı vardır sağlar. Hatta vergi hesaplamaları, KDV ve indirimli fiyatlandırma işler.

Drupal Ticaret tamamını satış sürecinin basitleştirilmesi, online mağaza kurmak ve yönetmek için bir yol sunar.

2. Ticaret Kişiselleştirilebilir Ürünler

Eğer Drupal Commerce kullanabilir ve özelleştirilebilir ürün veya özelleştirilebilir ve non-özelleştirilebilir ürünlerin karışımı birden çok türde satmak niyetinde, o zaman saha yapılandırmaları aralığını işlemek için birden fazla satır öğesi türleri oluşturmak gerekecektir. Bunu başarmak için, Özelleştirilebilir Ürünleri modülünü gerekecektir.

modülünü nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için videoyu aşağıya bakınız:

3. Ubercart

Drupal Ticaret gibi Ubercart onların mağazadan ürün satmaya başlamak için gereken her şeyi alan kullanıcılar, Drupal platformu için başka son derece popüler e-Ticaret uygulamasıdır. Tüm yeteneklerin web geliştiricileri harika web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz böylece, kullanımı basit. Bu fiziksel ürünler, dijital indirme ve hatta abonelik tabanlı faturalama hizmeti satmak sağlayan aynı zamanda çok yönlü bu.

Ubercart, yapılandırılabilir ürün katalogları oluşturmak için yeteneği dahil olmak üzere faydalı özelliklere, yelpazesine sahiptir birden fazla ürün görüntüler var ve stok seviyelerini izlemek. Bu nakliye tırnak, yerine getirilmesi yönetim ve satış, ürün ve müşteri raporları, tek bir sayfa çıkış, entegre ödeme sistemi vardır birden fazla ödeme ağ geçitleri sunar ve hatta sağlar.

4. UC Listem

Ubercart İstek Listesi modülü Ubercart tabanlı mağaza çalıştırmak isteyenler için harika bir küçük uzantısıdır. Eğer eklenti bir dilek listesinden bekleneceği üzere, bu müşterilerin gelecekteki satın alma için istenen ürünlerin listesini oluşturmak ve yönetmenizi sağlar.

diğer yararı diğer müşteriler belirli bir dilek listesi için arama ve dilek listesi yaratıcısı için listeden ürünleri satın olmasıdır - bu arkadaşlar ve aile onlar istediğiniz herhangi doğum günü veya düğün hediyesi hakkında bilgi vermek istiyorum kullanıcılar için idealdir alış.

barındırma

Modül, ürün sayfalarında ‘Sepete Ekle’ butonuna yanındaki ‘İstek listesine ekle’ görüntülüyor, alışveriş sepeti ile birlikte çalışır.

5. Amazon Mağazası

Sonra bağlı bir web sitesi oluşturmak, herhangi bir stok kalmadan bir mağaza açmak istiyorsanız ideal bir çözümdür. Sen Amazon üzerinden yapabilirsiniz. Amazon Associates katılarak size site üzerinden satmak her Amazon ürün üzerine komisyon kazanabilirsiniz.

Normalde, bağlı afiş veya metin bağlantıları sayesinde para kazanmak, ama Drupal Amazon Mağaza modülü ile, Amazon ürünlerinin tam bir online mağaza oluşturabilirsiniz - resim, fiyat ve ürün açıklamaları ile tamamlandı. çıkış işlemi ve gönderim tüm Amazon tarafından yapılır.

6. UC Yukarı Satış

Upselling birçok çevrimiçi perakendeciler tarafından kullanılan bir çok sevilen satan bir tekniktir. Genellikle bir ‘şimdi ya hiç’ düşük fiyata arzu mal sunarak daha sonraki alışverişlerinizde içine alıcılar özendirmek için ödeme sırasında kullanılır. Ayrıca sitenizde başka yerde kullanılabilir - Amazon'un ‘Sık Birlikte Bought’ tekliflerin düşünüyorum.

Eğer Ubercart tabanlı sitede bu satış tekniğini uygulamak isterseniz, o zaman UC Upsell modülü yerine koymak gerekir araçtır. modül birlikte çoklu bağlantılı ürünlerini paketlemek ve sepeti sayfasında ve diğer ürün sayfalarında bir tema kullanılabilir bloğu olarak görüntülemek sağlar.

7. Para

online satıldığını en büyük avantajlarından biri uluslararası ticaret potansiyeline sahip olmasıdır. Tabii ki, müşterilerinizin kendi para birimi cinsinden ürün fiyatı bildirin eğer yardımcı olur, bunu yapabilmek için. Para Modülü çok kullanışlı geliyor burasıdır. Size istenen para fiyatını göstermek için izin, para birimi dönüştürme özellikleri ile marketin yanı sıra para birimi bilgilerini ve ilişkili meta sağlar.

8. Ticaret Faturalar

Ticaret Faturalar faturalar üretir ve müşterileriniz sitenizde fatura yerleşmek sağlayan kullanışlı küçük bir modüldür. Bu serbest ve kendi web sitesi üzerinden hizmet satmak ama kim varsa veya gerçek bir çevrimiçi mağaza gerekmez hizmet şirketleri için idealdir. Müşteriler kredi kartları ve PayPal dahil Drupal Commerce tarafından desteklenen herhangi bir ödeme yöntemini kullanmak mümkün.

9. AdSense

Adsense modülü kendi web sitesinde Google'dan Reklamlara görüntüleyerek yoluyla ek gelir elde etmek için, e-Ticaret ve diğer siteler için harika bir yoldur. Bir müşteri bir reklam tıkladığında her seferinde, bir komisyon kazanırsınız. Modül sitenizde görüntülenmesi için kolay kullanımlı reklam bloklarına sağlar ve belirli roller için reklamları devre dışı sağlar.

Eğer Drupal web sitesinde Adsense reklamları yayınlamak istiyorsanız, önce Google Adsense ile kayıt gerekecektir.

10. SEO Kontrol Listesi

Eğer e-Ticaret mağaza çevrimiçi bulunmasını istiyorsanız, yerinde SEO olması önemlidir. Bunu başarmanın bir yolu Drupal SEO Kontrol Listesi geçer. Bu modül optimizasyonunuzu kontrol ve daha iyi sıralamaya yardımcı olmak için tamamlanması gereken görevlerin bir listesini sunmak için web en iyi SEO uygulamaları uygular.

Modül düzenli mevcut SEO daima amaca uygun şekilde son arama motoru algoritması değişiklikleri ele almak güncellenir. Ayrıca size ilerleme üstünde kalmak böylece işin parçası zaten yürütülen kalmasına yardımcı olur.

Sonuç

profesyonel standart, kullanıcı dostu e-Ticaret web siteleri oluşturma konusunda Drupal kullanıcıları birçok seçeneği mevcuttur. Bu makaleyi okuyunca, artık başarılı bir e-Ticaret dükkanı çalıştırmak için gereken deposu inşa yardımcı olmak için kullanılabilir modüllerin aralığının daha geniş bir anlayışa sahip olmalıdır.

İngiltere'de Web Hosting, biz paylaşılan, SSD VPS ve bulut hizmetleri gibi Drupal hosting paketleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Biz 1 tıklama yüklemek Drupal optimize sunucuları ve 24/7 teknik destek, ücretsiz göç sunuyoruz. Daha fazla bilgi için 0800 862 0890 tarihinde dost teknik danışman birini arayabilir veya Drupal Hosting sayfasını ziyaret edin.

Bu videoyu izle!

İlgili Makaleler

uk barındırma COMBELL drupalEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
Barındırma birden çok site drupal cmsEğer bu sitenizi oluşturmak için kullanmak istediğiniz içerik yönetim sistemi olduğuna karar verdiyseniz Drupal kolay, aynı zamanda onunla kendi mükemmel web adresini kullanmayın neden? Web sitenizi alınıyor ...
Saha araçları drupal barındırmaEtkili bir arama Giriş Bir uygulama geliştirilmesinde en zor görevlerden biridir, ama aynı zamanda pek çok web sitesi ve uygulamaların başarısı için bir anahtar. Bir hızlı arama ve ...
drupal hosting şablon php kullanımıMükemmel barındırma şirketi bir web şablon mu arıyorsunuz? barındırma sağlayıcı web özellikle moda olmak ister? iş barındırma için bakmak bu malzeme tarzı Drupal şablonu al! Bu...
drupal hosting modülleri oluşturmanasıl yüklenir / etkinleştirebilir / Drupal İdaresi alanından Drupal Modülleri devre dışı bırakabilir Drupal modülü etkinleştirmek -> bölümünü modüller. Drupal varsayılan kurulum, birçok yararlı modülleri var ...